Şimdi Ara

Bioblas izlenimlerim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
130.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde kafamda çok sivilce çıkıyor. Hatta kendi kendini patlatıp kanatıyor. Head and Shoulders kullanıyordum ondandır diyip vazgeçtim. Bioblas aldım. Saçlarım giderek seyreliyor. Tamam çok dökülmüyor ama yavaşlamıyorda. Zaten bu tür şampuanlar pek garanti etmez. Saç dökülmeyi önleyici veya azaltıcı diye reklam yapar.

Nazarol diye doktor vermişti şampuan gibi birşey. Sivilceler içindi. Onunda faydasını görmedim.
  • vallla ben ilk defaa kullanıcam yaşım 17 ciddi dercede dökülmeler varrr saçlarımın kökleri çok inceldii odun gibi olması için kullanıcamm :) :)
  • bunu genel olarak yazıyorum aslında bütün yorumları okudum nerdeyse bizde nedense yerli markalara karşı büyük bir nefret var biri demişki ben memnunum öteki diyorki yalan söylüyor bu reklamcı!! peki ozaman bende şimdi falanca marka yazsam lore.. pant.. eli.. öok iyi diye tüm markalar ürünleri üzerindeki vaadettiği işleri özellikleri yerine getiriyormu tabiki hayır!!sonuçta uygun fiyatlı bir ürün isteyen deneyen kullanır isteyende kullanmaz piyasada en basitinden 1 yıkamada kepeği önler deyipte saçımın derisi kalkana kadar kullandığım ama fayda göremediğim 10 tane marka yazabilirim.sonuçta bu tür piyasa ürünlerinden beklentilerimizi ölçülü tutarsak sanırım konulara biraz daha objektif yaklaşabiliriz?bu arada reklam yapmıyorum,ürünüde kimseye tavsiye etmiyorum çünkü ürünü hiç kullanmadım tavsiye eden ve memnun olan arkadaşlarında reklam yaptığını düşünmüyorum saygılar..

• ben anti sebum ( yağlı saçlar için olan ) şampuanını ve sıvı saç kremini kullanıyorum .erkek kullanıcı olarak çok memnunum dökülmelerim durdu diyenbilirim. herkese de tavsiye ederim.
  • Ben bu şampuanı kullanıyorum..Yaşım henüz 18 fakat sınav stresi falan derken hafif bir dökülme oldu..Bunu kullanınca daha beter saçım açıldı..Keşke hiç kullanmasaydım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Bu iğrenç berbat şampuanı sakın kullanmayın saçlarım aşırı döküldü yetmez miş gibi kaşıntıdan uyuyamıyorum buda yetmez gibi kepek doldu saatlerdir küfür ediyorum bu şampuanı yapanlara sakın almayın arkadaşlar bu iğrenç şampuanı

hocam ciddimisin sen yahu ? erkek için olanı çıktı bu yakınlarda reklamlarda. SLS yok diyorlar bunda almayı düşünüyordum.

quote:

Orijinalden alıntı: digital27

Ben bu şampuanı kullanıyorum..Yaşım henüz 18 fakat sınav stresi falan derken hafif bir dökülme oldu..Bunu kullanınca daha beter saçım açıldı..Keşke hiç kullanmasaydım..

SLS içermiyor diye biliyorum bu şampuanı.alacaktım ben bu yorumun kuşkulandırdı.. benim saçlarımda dökülme yok ama biraz uzasa bile hemen inceleşiyor ve aşırı güçsüzleşiyor bıktım bu durumdan ya head shoulders kullanıyorum ekstra dolgunluk diye birşey ama hiç bir halta yaramıyor.. saçlarım tel tel oluyor off bıktım adam gibi bir şampuan bulmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Ağustos 2012; 9:21:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Bu iğrenç berbat şampuanı sakın kullanmayın saçlarım aşırı döküldü yetmez miş gibi kaşıntıdan uyuyamıyorum buda yetmez gibi kepek doldu saatlerdir küfür ediyorum bu şampuanı yapanlara sakın almayın arkadaşlar bu iğrenç şampuanı

hocam ciddimisin sen yahu ? erkek için olanı çıktı bu yakınlarda reklamlarda. SLS yok diyorlar bunda almayı düşünüyordum.

quote:

Ben bu şampuanı kullanıyorum..Yaşım henüz 18 fakat sınav stresi falan derken hafif bir dökülme oldu..Bunu kullanınca daha beter saçım açıldı..Keşke hiç kullanmasaydım..

SLS içermiyor diye biliyorum bu şampuanı.alacaktım ben bu yorumun kuşkulandırdı.. benim saçlarımda dökülme yok ama biraz uzasa bile hemen inceleşiyor ve aşırı güçsüzleşiyor bıktım bu durumdan ya head shoulders kullanıyorum ekstra dolgunluk diye birşey ama hiç bir halta yaramıyor.. saçlarım tel tel oluyor off bıktım adam gibi bir şampuan bulmam lazım

Kesinlikle alırken dikkatli oun..Benimkini dökülmeyi azaltsın diyealdım..Hergün yıkadım saçımı bununla..Saçlarım kurudu seyrekleşti ve sürekli dökülüyordu ön taraflar bırakınca düzeldi..Şuanda Avon şampuanlarını kullanıyorum epey canlı tutuyor saçlarımı dökülmede yok artık

• quote:

Kesinlikle alırken dikkatli oun..Benimkini dökülmeyi azaltsın diyealdım..Hergün yıkadım saçımı bununla..Saçlarım kurudu seyrekleşti ve sürekli dökülüyordu ön taraflar bırakınca düzeldi..Şuanda Avon şampuanlarını kullanıyorum epey canlı tutuyor saçlarımı dökülmede yok artık

bir yandan sen bunu diyorsun bir yandan başkaları da memnunum diyor ne yapacağız bilmem ki.herkesde aynı etkiyi göstermiyor herhalde.head&shoulders var şuan hiç memnun değilim.kepekte var.birazdan çıkıp markette elime alıp içindeki maddelere bakacağım SLS ve dimethicone varmı bakayım birde ammonium türevleri.

• quote:

quote:

bir yandan sen bunu diyorsun bir yandan başkaları da memnunum diyor ne yapacağız bilmem ki.herkesde aynı etkiyi göstermiyor herhalde.head&shoulders var şuan hiç memnun değilim.kepekte var.birazdan çıkıp markette elime alıp içindeki maddelere bakacağım SLS ve dimethicone varmı bakayım birde ammonium türevleri.

piyasada SLS olmayan şampuan varsa bana söyle bende kullanayım bu yüzden şampuan kullanmıyorum sabun iyidir

• quote:

quote:

en iyisi eczaneden al bu tür şampuanları yoksa benim gibi rezil olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

piyasada SLS olmayan şampuan varsa bana söyle bende kullanayım bu yüzden şampuan kullanmıyorum sabun iyidir

malesef bundada sls varmış stresten zayıflayan saçlar için olan modelini aldım panthenol felan var içinde bakalım etkisini gösterecekmi benim saçlar biraz kalınlaşıp dolgun gözükse yeter bana ya sabun bunu yapar mı ki ? nasıl sabunla yıkıyorsun sen bir problem olmuyor mu ?
  • quote:

quote:

malesef bundada sls varmış stresten zayıflayan saçlar için olan modelini aldım panthenol felan var içinde bakalım etkisini gösterecekmi benim saçlar biraz kalınlaşıp dolgun gözükse yeter bana ya sabun bunu yapar mı ki ? nasıl sabunla yıkıyorsun sen bir problem olmuyor mu ?

Zeytinyağlı sabunla yıkıyorum güzel oluyor tavsiye ederim denemelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Zeytinyağlı sabunla yıkıyorum güzel oluyor tavsiye ederim denemelisin

saçlarım ince telli seninkilerde öyle mi ? ben bu istanbulun suyundanda şüpheleniyorum arkadaş tatile gidip denize girdiğimde saçım süper oluyor . sonra orda galiba elidor olan modelini bile bilmediğim şampuanla yıkıyorum saçlarım ne güzel kalın kalın oluyor istanbula gelince pert.
  • quote:

aynen arkadaş, 2-3 hafta kullandım arka tarafım baya bi açıldım benim .. kaşıntıya hiç girmeyeyim, kaşıyıp yazıyorum zaten. kesinlikle tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: skenderbeu

quote:

aynen arkadaş, 2-3 hafta kullandım arka tarafım baya bi açıldım benim .. kaşıntıya hiç girmeyeyim, kaşıyıp yazıyorum zaten. kesinlikle tavsiye etmiyorum

Saçımı mahvetti kaşıntı tuttu annem artık kaşıma saçını diye laf söylemeye başladı..
    Bende önde sağ ve sol taraf açıldı şampuanı bıraktım yoksa daha da azalacaktı 18 yaşında kel kalacaktım resmen
    Şimdi sabun falan değişik şeyler arıyorum birde saç hücrelerini yenileyecek şampuan

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisever

quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

bu bioblas bimde satılan şampuan mı

Evet o..

Ama o kadar zıt yorumlar var ki alsam mı almasam mı şaşırdım..

Denemeden hiçbir şeyi anlayamazsın.. Ben hiçbir yorumu okumadan bir gaza gelip aldım ve ilk defa bugun kullandım..Normalde bu tür seylere pek inanmazdım .. Ama banyodan sonra avuc avuc dökulen sacım ilk kez tane tane döküldü.. Yani sebebi bu mudur başka bir şey midir bilemem ama ilk kez sacım bu kadar az dökulmuştu ..

• quote:

Saçımı mahvetti kaşıntı tuttu annem artık kaşıma saçını diye laf söylemeye başladı..
    Bende önde sağ ve sol taraf açıldı şampuanı bıraktım yoksa daha da azalacaktı 18 yaşında kel kalacaktım resmen
    Şimdi sabun falan değişik şeyler arıyorum birde saç hücrelerini yenileyecek şampuan

benimde kaşınıyor yahu demek bundanmış pöff fena değildi hani dolgun yapıyordu saçlarımı.yıkadıktan sonrada kurulurken 5 6 tel düşüyordu lavaboya o kadar.dökülme olayı şimdilik yok sizdede başlarda böyle az sonra arttı mı ? napacağız yahu ince telli çabuk yağlanan saçlarım var. beyler birşeyler önerin yahu.saçlarımın dolgun ve canlı gözükmesini istiyorum birde çabuk yağlanmamasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Eylül 2012; 2:43:54 >

• Valla başta az az dökülüyordu sonra o kaşıntıyla iyice açıldı
  • Reklamları okuduk, şimdi uyuyabiliriz. Adamlar uyanık bir şey attılar ortalığa yok doğaldı bilmem neydi insanlar sırf meraktan gidip bir kere aldılar. insanların çaresizliğinden yararlanan çakal sürüsü.
  • quote:

Valla başta az az dökülüyordu sonra o kaşıntıyla iyice açıldı

eyvah napacağım bende kullanmayayım o zaman daha fazlada ne kullanacağız ki arkadaş ya head&shoulders ta iyi yapmıyorki ekstra dolgunluk aldık sözde ama hiç bana yağlanmaya karşı şampuan lazım birde ince telli saçları kalınlaştırıcak. bilen varsa yazsın acil.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.