Şimdi Ara

Bioblas izlenimlerim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
130.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun tam 1 hafta oldu ısırgan tohumuna başlayalı sadece geceleri yatmadan 1 tatlı kaşıgı suyla yutuyorum... baya farketti ya:) saçımı tararken lavobaya 20 30 saç gelirdi en az üstelik sabah taradımdada akşam taradımdada çok dökülüyordu şimdi yarıdan fazla azalma oldu.. bide saçlarım uzun hala dipleri güçsüz oldugunda olan dökülme oluyor az bişi kestiricem haftaya gene yorum yapıcam izlenimimi derim tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

bugun tam 1 hafta oldu ısırgan tohumuna başlayalı sadece geceleri yatmadan 1 tatlı kaşıgı suyla yutuyorum... baya farketti ya:) saçımı tararken lavobaya 20 30 saç gelirdi en az üstelik sabah taradımdada akşam taradımdada çok dökülüyordu şimdi yarıdan fazla azalma oldu.. bide saçlarım uzun hala dipleri güçsüz oldugunda olan dökülme oluyor az bişi kestiricem haftaya gene yorum yapıcam izlenimimi derim tekrardan

hocam kesinlikle acayip faydasi var ..bende baslicam tekrardan ..isirgan tohumunu kullanan cok kisi yok ben sizde gorunce hemen konusmak istedim zaten :) ikimz de surecten birbirimizi haberdar edelim
  • aynen haftaya 2 ci haftası olcak yazıcam duruma göre işte şuan yarıdan fazla azalma oldu %70 80 olsa yeter:))
  • 2 aydır kullanıyorum benim saçlarımdada oldukça etkili oldu dökülme azalıyor üstelik stersten dökülen saçlar için olanı var kokusuda gerçekden hoş fakat gel gelelim 2 haftada farkedilecek kadar uzayan saç hayatımda ne duydum nede gördüm en fazla beslenen saç telleriniz daha dolgun gözüktüğü için böle bir sonuca ulaşmış olabilirsiniz
  • quote:

aynen haftaya 2 ci haftası olcak yazıcam duruma göre işte şuan yarıdan fazla azalma oldu %70 80 olsa yeter:))

dostum kulanalı baya oldu son yorumlarımı ve izlenimlerimi yapıyorum...

ilk 3 5 gün etkisini göstemeye başlamıştı 10 cu güne doğru baya farketmişti.. daha sonra böyle devam etti dökülmeler azaldı baya.. şuan arada bazı günler duştan çıktımda kuruluyunca dökülüyor biraz fazla sebebide muhtemelen havalar çok soguk olması sebebine gelince soguk havada saç kökleri sıkışıyormu neydi galiba.. kısaca kulanacak arkadaşlar fark etcek baya en kötü % 30 40 dökülme azalır.. saç çıkarmaz ama kuvvetleniriri daha dolgun oldugundn saç daha gür gözükür haftada 5 6 kez her gece yatmadan 1 tatlı kaşıgı kulanamaya devam ediyorum.

• Saç derimdeki egzamayı bioblas sayesinde çözdüm.Şuan sadece kepek oluyor ama hiç önemsemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofsevim

quote:

bugun tam 1 hafta oldu ısırgan tohumuna başlayalı sadece geceleri yatmadan 1 tatlı kaşıgı suyla yutuyorum... baya farketti ya:) saçımı tararken lavobaya 20 30 saç gelirdi en az üstelik sabah taradımdada akşam taradımdada çok dökülüyordu şimdi yarıdan fazla azalma oldu.. bide saçlarım uzun hala dipleri güçsüz oldugunda olan dökülme oluyor az bişi kestiricem haftaya gene yorum yapıcam izlenimimi derim tekrardan

hocam kesinlikle acayip faydasi var ..bende baslicam tekrardan ..isirgan tohumunu kullanan cok kisi yok ben sizde gorunce hemen konusmak istedim zaten :) ikimz de surecten birbirimizi haberdar edelim

usta bende denemek istiyorum nasıl yapıcaz kaynatıcazmı yoksa ısırgan tohumu taneleri var yuvarlak yuvarlak onları direk yutucazmı ne kadar yutucaz

• quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Ben de 1 haftadır bunu kullanıyorum hayırlısı inşallah işe yarar yaşım daha 20 yanlardan kel kalıcam

vay be 25 olmuşsun ben de 20 yim yeni başlayacağım bioblasa bir 5 yıl sonra da biri hortlatır mı ki bu konuyu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danielocean

quote:

Orijinalden alıntı: ofsevim

quote:

usta bende denemek istiyorum nasıl yapıcaz kaynatıcazmı yoksa ısırgan tohumu taneleri var yuvarlak yuvarlak onları direk yutucazmı ne kadar yutucaz

direk yutuyorsun hocam.. bir tatlı kaşığı.. ezilmiş halini de yutabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşler size organik orjinal bi fikrim var bende süper saç dökülmesi vardı bende tavsiye üzerine hareket ettim ve saçlarıma 2 günde bir orjinal saf zeytin yağı sürdüm iyice yedirerek masaj yaptım yaklaşık yarım saat beklettim 1 ay sonunda dökülme tamamen bitti kimyasaldan uzak durun derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Bioblas İki senedir kullanıyorum bi faydasını görmedim inanki daha cok sac kaybettim bilginize

• Hala kullanıyorum gram sıkıntım yok.Eskiden saç derim pul şeklinde dökülüyordu şuanda öyle bir sıkıntım yok
  • Bugün valla ablam almis bana da son iki aydir babam bioxcin kullanıyordu ben de ondan geciniyordum şimdi bununla devam edecegim
     Bioblas izlenimlerim

• Son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

ya kusura bakmayın ama bu tür şampuanların hepsi safsatadan ibaret,
    bu şampuanları bizler alıyoruz ve birilerini zengin ediyoruz,

2 yıl öncesine kadar normal olan saçlarım önce yavaş yavaş dökülmeye başladı ve döküldüğünü farketmedim bile, döküldüğünü farkettiğim zaman 2008 in haziranıydı ve hemen korkudan gittim bioxcin aldım, 1 kutu kullandım ve hiçbir işe yaramadı, ayrıca çok fazla kaşıntı yaptı, hemen gittim clear men mentollü aldım, kafam rahatladı, kaşıntı biranda kesildi ve kepek kayboldu, bu arada askere gittiğim için saçlar 1 numaraya vuruldu ve kısa saçlarla birlikte dökülme neredeyse durmuş gibiydi, 6 ay kısa dönem askerlik yaptık geldik, iş güç bulma stresi derken yine dökülme başladı, gittim bu sefer "aynı yerde üretilen" bioblas aldım, daha fazla dökmeye başladı, hemen bıraktım ve cildiyeye gittim, saç dökülmesini önleyen(erkek tipi saç dökülmesi) ilaç verdi, birde minoxidil verdi, saçları temizlemek için ise çinko yoğunluğu fazla olan prozinc şampuanı "REÇETE'ye" yazdı,

saçınızda dökülme başladıysa "hemen" cilt doktoruna gidin.
    Bu tür şeylerle vaktinizi ve saçlarınız kaybetmeyin, zira giden saçlarınız geri gelmeyebilir

Son durumunuz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

Son durum nedir?

herhangi bir ürün kullanmıyorum şuan. geçen sene mayısa minoksile başlamıştım sanırım 5 6 kutu kullandım her kutu 2 ay kadar gidio sonra onuda bırakalı 3 ay kadar oldu dökülmem var yani mevsimsel var şu aralar..

ama başlıcam başka birşeye 1 ay sonra yazarsan sonucu unutmassam ve kulanıor oluyoram onun sonucunu yazarım kullancam şey 2 haftada kendini belli eden birşey olcak
  • bu şampuanın farklı çeşitleri var yavaş uzayan saçlar için, kepekli saçlar için, yağlı saçlar için vs. aralarında fark var mıdır acaba. benim saçlar hem yavaş uzuyor hemde yağlı ama yavaş uzayan saçlar için olanını aldım
  • adem-123 kullanıcısına yanıt
    aradan baya yıl geçmiş hocam geçmiş mesajlarımıza baktım da :) ısırgan otu bir yıldır fayda etmez oldu bende ya vücut alıştı yada eskisi gibi olanı bulamadım bunların iki türlüsü varmış dişi ısırgan otu erkek olanı .bana etki eden hangisi idi acaba. aktar da hangisi disi o da bilmiyo kısacası kullandıklarım da yaramadı. ama acayip faydasını gördüm. bu aralar birşey kullanmıyorum kullanıp kullanıp bırakmaktan bıktım işe yarıyor dediğiniz andan itibaren kötü olmaya başlıyor Allah hepimize şifalar versin inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

aradan baya yıl geçmiş hocam geçmiş mesajlarımıza baktım da :) ısırgan otu bir yıldır fayda etmez oldu bende ya vücut alıştı yada eskisi gibi olanı bulamadım bunların iki türlüsü varmış dişi ısırgan otu erkek olanı .bana etki eden hangisi idi acaba. aktar da hangisi disi o da bilmiyo kısacası kullandıklarım da yaramadı. ama acayip faydasını gördüm. bu aralar birşey kullanmıyorum kullanıp kullanıp bırakmaktan bıktım işe yarıyor dediğiniz andan itibaren kötü olmaya başlıyor Allah hepimize şifalar versin inşallah

ben dedim diyemi kullanmıştın. bende baya etkisini görmüştümde başlıcam işte bi ara dişi erkek oluyor evet hangisi oldugunu hatırlamıyorum ama bende
  • adem-123 kullanıcısına yanıt
    yok hocam ben TV den duymuştum.sizinde kullandığınızı görünce şaşırdım. şimdi eskisi gibi faydalı olmuyor büyük ihtimal yanlışını kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.