Şimdi Ara

Bioblas izlenimlerim (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
135
Cevap
2
Favori
130.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cepAnkara

yok hocam ben TV den duymuştum.sizinde kullandığınızı görünce şaşırdım. şimdi eskisi gibi faydalı olmuyor büyük ihtimal yanlışını kullanıyorum.

yoğunluğunu azaltmış çakallar
  • Weightless kullanıcısına yanıt
    3 yıl iş görür mü hocam ? Son durum nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradan yıllar geçmiş ama son durumlar ne oldu acaba ? ben de bioblas aldım kullanmaya başladım saç dökülmem durdu gibi geliyor ama placebo etkisi midir değil midir diye buraya bir bakayım dedim? hala kullanan bir arkadaş varsa son durumunu söylerse sevinirim
  • arkadaşlar ben yıllardır kullanıyorum ve gayet memnunum.. bu başlığı görmek nostaljik hissettirdi... ibrahim erkal saçlı günlerimi hatırlattı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Ben de 1 haftadır bunu kullanıyorum hayırlısı inşallah işe yarar yaşım daha 20 yanlardan kel kalıcam

vay be 25 olmuşsun ben de 20 yim yeni başlayacağım bioblasa bir 5 yıl sonra da biri hortlatır mı ki bu konuyu acaba

Alıntıları Göster
    Hortingen.

• Ben de bir yıldır düzenli olarak bioblas ısırgan yağlı şampuan kullanıyorum saçlarımı iyi besliyo valla fiyat performans açısından da iyi bence
  • DMUKKS kullanıcısına yanıt
    selamlar ben düzenli şekilde bioblas onarıcı bakım serisi kullanıyorum. öncelikle mucizevi sonuçlar bekleme ama kimyasal içerikli bir çok şampuan markasından daha iyi. en kötü saçlarına kimyasal maddeler temas etmemiş oluyor. düzenli kullandığın sürece de olumlu sonuçlar da elde ediyorsun.
  • BR.YILMAZ kullanıcısına yanıt
    genel olarak bir üründen fayda kazanmak istiyorsanız min 6 ay kadar kullanım sağlamanız gerekir. şampuanlarda böyledir. hemen çözüm beklememiz pek inandırıcı olmaz bence. ben bioblas onarıcı şampuan serisi kullanıyorum ve memnunum bu konuda
  • Ben sarmısaklısını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve memnunum.

• Firatdemir F kullanıcısına yanıt
    bende uzun süredir bioblas ısırgan yağlı şampuan kullanıyorum düzenli kullanımda işe yaradığını gördüm
  • osman741 O kullanıcısına yanıt
    hangi serisini kullandın acaba ? ben bu aralar bioblas hindistan cevizi yağı şampuanı duydum. ve hindistan cevizi yağının
    saçlara iyi geldiğini bildiğim için faydalı olur diye düşünüyorum
  • Saçlarımın önünde açıklıklar oluşmaya başlayınca kullanmaya başladım yıllardır adını duydugumuz bir marka olmasına rağmen 2 aydır düzenli kullanıyorum herkes benim gibi memnun mu diye bi bakmak istedim gerçekten büyük çoğunluk memnun çünkü ürün hakediyor gerçekten. Daha önce kullanmadığıma pişmanım saç diplerimde kaşıntı ve kepeklenmede mevcuttu bioblas sarımsaklı şampuan iyi geldi sanırım içeriği diğer markalara göre daha temiz olduğu için saç derime iyi geldi. Bu tarz sorunu olanlar denesin derim
  • Merhaba bende çok çektim. Sürekli olarak şampuan değiştirdim. Her uygulamada dökülme oldu. Bir arkadaşımın sayesinde Bioplas saç dökülmesi ile tanıştım. Kurtuldum. Trentyolda bulabilirsiniz burada var.

• Saçlar için bakış açısı çok önemli çünkü saç dökülmesi olması bir kadın için çok önemli ileri aşaması fecaat sağ olsun Bioplas sayesinde bu durumdan kurtuldum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.