Şimdi Ara

Bioblas izlenimlerim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
130.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

Orijinalden alıntı: MyPLanet

Yaw adam reklam yapıyo belli 0 mesaj yazmış kendi yorum yapiyo sonra destekliyo firmalar bizzat para verip bu işi yaptırıyolar teyzemin oğluda böyle bir iş bulmuştu kabul etmedi DİKKAT edin

Altı üstü ucuz bir şampuan bunun reklamı olsa ne olur olmasa ne olur?Bioxcinin 2.kalitesi.İşe yaradığından değil sadece daha az kimyasal içerdiği için kullanıyorum.Yoksa saç çıkaracak diye bir beklentim yok.

Arkadaşım altı üstü ucuz şampuan 6 TL'de olsa 9 TLde olsa milyonlarca kişi alınca kaç para yapiyo eve gidince hesap saçma saçma konuşma
  • quote:

quote:

Yaw adam reklam yapıyo belli 0 mesaj yazmış kendi yorum yapiyo sonra destekliyo firmalar bizzat para verip bu işi yaptırıyolar teyzemin oğluda böyle bir iş bulmuştu kabul etmedi DİKKAT edin

Altı üstü ucuz bir şampuan bunun reklamı olsa ne olur olmasa ne olur?Bioxcinin 2.kalitesi.İşe yaradığından değil sadece daha az kimyasal içerdiği için kullanıyorum.Yoksa saç çıkaracak diye bir beklentim yok.

hak veriyorum sana. insanların birbirine saygısı kalmamış millet nerden bi fırsat çıksada kandırsam diye bakıyo allah bilir eline bile almadı şampuan şişesini kobay mıyız neyiz biz milyonlarca kimyasal alıyoruz deniyoruz tavsiyelere kulak veriyoruz saçı dökülen gitsin cildiyeye nette gördüğün daha yeni üye olmuş birine inanıpta kalkıp ürün alana şaşarım ben..

• Orijinalden alıntı: esra_andrea

hak veriyorum sana. insanların birbirine saygısı kalmamış millet nerden bi fırsat çıksada kandırsam diye bakıyo allah bilir eline bile almadı şampuan şişesini kobay mıyız neyiz biz milyonlarca kimyasal alıyoruz deniyoruz tavsiyelere kulak veriyoruz saçı dökülen gitsin cildiyeye nette gördüğün daha yeni üye olmuş birine inanıpta kalkıp ürün alana şaşarım ben..

.
  • Ben şahsen Bıoblas ürününü kullanan birisiyim tavsiye üzerine,

Kullanımda dikkat edilmesi gereken şahsi fikrim;

-Şampuanı öncelikle malumunuz üzere saç çeşidine göre seçin ve devamlı aynı ürünü kullanın

-Her gün banyo yapmasanızda her gün saçınızı mutlaka yıkayın(Ben 3 kez iyice masaj ile köpürterek biraz bekleyip duruluyorum)

-En önemli nokta üsttteki yazdığım gibi şampuanı köpürtüp hemen yıkarsanız faydasını göremezsiniz2-3 dakika iyice masaj ve gözeneklere nüfuz etmesini

mutlaka bekleyin

-1 ya da 2 ay kullanıp herhangi bir üründe fayda beklemeyin özellikle kozmetik ürünlerde 5-6 ay minimum sabretmek lazım bu önemli

Sivilce tedavim döneminde hatırlıyorum doktorun verdiği ilaçları ilk kullanmaya başladığımda suratım daha beter olmuştu kafayı yiyecektim

Doktor bu tür ürünler genelde başta ters tepki gösterip etkisini göstermeye sonradan başlar demişti biraz vücudun uyum sağlamasını beklemeli

-Ha nedir sizde olumlu sonuç vermeyebilir ama ben şahsım olarak yaklaşık 1 senedir kullanıyorum yağlı saç için olanını izlenimim

-Kesinlikle 8-10 saat kafamın üzerinde durduğu yastıkta eskisi kadar saç yok hatta bazen hiç olmuyor diyebilirim minimuma indirgedim sanırım

-yağlanma konusunda ise azalmasına rağmen tamamen kurtulamadım sanırım o konuda bu kadar işe yarıyor

-Saçlarım öncesine oran ile daha dolgun ve daha iyi şekil alıyor

Benim yaklaşık olarak 1 senedir aldığım tecrübe bu diyebilirim onun dışında dediğimiz gibi farklı bünyelerde farklı sonuçlar doğabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: neo_35

Ben söyledim..Bioxcin, Bioder,Bioblas, Deracıne, Bıomeen aynı firmaya ait markalar.
    http://www.biotalab.com/default.asp

BIOBIS adında başka bir marka daha var, bu üründe aynı firmaya mı ait?
  • Hepsi ayni halt ve bioxcin in yalan oldugunu halkimiz sonunda gormeye basladi. Bildigin sampuana 2-3 vitamin katmislar millete kakaliyorlar. İcinde SLS denen cilde zararli deterjan var. Hadi bakalim.
  • al bendende okadar .zaten ben disardan kullanilan seylerin cok etkili oldugunu sanmiyorum acikcasi bende sacimda kepeklenmeyle birlikte dokulmede vardi kullanmadigim sampuan losyon kalmadi minox dahil ,gecici etkiden sonra ayni noktaya donuyorsun genetik bir durum bence . takii gecen yil rusya ya gidinceye kadar ayni salatalik gibi kokan bir balik turunden elde edilen balik yagi yosun ozu ve anti oksidan bulunan multi vitamin kapsulu kullaniyorum sac dokulmem sifira yakin ve oldukca hizli sac uzamasi ve kalinlasma sagladi minoxidili falan biraktim artik 7 aydir sampuanda sarimsakli sls icermeyen yani sodyum L sulfatsiz kulllanin oldukca etksini goreceksiniz bosuna gereksiz losyonlara para atmayin.
  • Ben de eşimle birlikte bioblas aldım (normal saçlar için olanı aldım çok yağlanma olmuyor). Ben açıkcası çok memnunum saçlarım daha güçlü ve daha sağlam geldi bana ve daha az dökülüyor. Yukarda bir arkadaşımız yazmış deneyip görmek lazım diye. Ben de katılıyorum nasıl ki ilaçların etkisi şahsa göre değişiklik gösteriyorsa bu tür şeylerin de etkisi ayne öyle. Deneyip görmek gerek.
  • 3 ay boyunca sürekli kullandım soğuk su ile gözle görülür şekilde dökülme azaldı verdiğim 10 tl bioblas a helal olsun.
  • Arkadaşlar dçkülmesi duran veya saçları çıkan Hayırseverin biri foto eklese daha hoş olamazmı acaba?

Ayrıca bende inanmıyorum bu tür şampuanlara.
    Maksat firma zengin olsun.Ayrıca her yoruma inanmam.Kimbiliyor o firmanın yandaşı olmadığını değilmi

Eğer gerçekten dökülme yaşayanlara önerim ;
    Saçları kazıtın önce,sarımsak,zeytinyağı,sirke ,yumurta sarısı ile tedavi edin.Maddi durumu iyi olanlar diğer yağlarıda kullanırlar.A
    Açıkcası dökülme yok ve diplerde önce tüy olarak çıkmıştı.Oyüzden sıfıra kazıdım 3 kere.Sonra kendimce tedavi uyguladım.Şuan iyi taamamen düzelince foto ekliycem.

Şampuan olarak kepek önleyici sakın olmasın ,çünkü saçları kurutuyor ve saç dipleri beslenmiyor.
    Scharzkopf un şampuanını kullanıyorum.ismini tam vermeyeyim.
    Blendax,elidor,pantene boşa para ,ipek vb şampuanlar zaten sabundan farksız.
    Saçları sıksık yıkamak zararlı ayrıca.
    Bırakın yağlansın ,hergün yıkamayın.Çok sık tarakla taramayın.
    Sert şekilde taramak gibi.

Doktorunuza danışın, vitamin ve minarel takviyesi alın.
    Hergün en az 15 dk güneş ışığı alsın saç deriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkooo -- 8 Mart 2012; 17:29:50 >

• ben bioxcin i 4 yıldır kullanıyorum. dökülmeyi gerçekten de bir iki hafta içinde durdurdu. ancak iddia ettikleri % bilmem kaç oranında yeniden saç çıkarır kısmını ben 4 yıldır göremedim. özellikle serumun üzerindeki "aman kafanızdan başka yere akmasın, oralarda kıl çıkarsa mesuliyet kabul etmeyiz" mealindeki uyarının palavra olduğu zaten üslubundan belli. sözün özü yeni saç çıkarmıyor ama dökülmeyi durduruyor.
  • Başka kullanan var mı bu şampuanı bende başlıyacağım eve almışlar
  • fiyatı pahalı gelen arkadaşlar biobis kullanabilir bim için üretiliyor içerik aynı firma aynı.
  • Benim saçlarımın dökülmesinin sebebi B12 vitamini eksikliğindenmiş!
  • Sls olmayan şampuanlar saçı iyi temizlemiyor.Bioblas saçımdaki yağı tamamen temizliyor.Otacının bitkisel şampuanını almıştım 2 avuç kullandım temizlemedi.
    Yağlı kalması önemli bir sorun.Yağlı olunca saç telleri birbirine yapışıyor iyice kel gösteriyor.
  • ben bu hafta kullanmaya başladım saçlar acayip dökülmeye başladı sizce kullanmaya devam mı ediyim yoksa bırakıyım mı?
  • Bu iğrenç berbat şampuanı sakın kullanmayın saçlarım aşırı döküldü yetmez miş gibi kaşıntıdan uyuyamıyorum buda yetmez gibi kepek doldu saatlerdir küfür ediyorum bu şampuanı yapanlara sakın almayın arkadaşlar bu iğrenç şampuanı
  • Arkadaşlar bu bioblası kullanmayı düşünüyorum ama saçım yağlı mı normal mi kuru mu bilemiyorum:)

Bazen normal gibi geliyor bazen yağlı gibi? Bunun ayrımını nasıl yapabilirim?
  • bu bioblas bimde satılan şampuan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

bu bioblas bimde satılan şampuan mı

Evet o..

Ama o kadar zıt yorumlar var ki alsam mı almasam mı şaşırdım..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.