Şimdi Ara

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
13.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süre veremiyoruz ne yazık ki. Binanızda aktif olması halinde geçiş işlemleri için biz sizlerle iletişime geçeceğiz.
  • Merhaba cevatpaşa mah. namık kemal cad. no:15 gigafiber kutusu martta konuldu ne zaman aktif olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih001 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan aktivasyon sürelerinde farklılıklar olabiliyor. Bu nedenle size net bir tarih veremiyoruz. Planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Süreç tamamlandığında arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.
  • seferi56 S kullanıcısına yanıt
    Turknet sağolsun bpaşa/yıldırım mh de hala aktivasyon yapacak, 2 ayı gecen yerler var kutu konulanı ama aktivasyon hala yok keza bize kutu da konmadı hala…
    Ttnet vdsl e devam 2 sene daha…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba,

@TurkNetDestek biliyorum net bir tarih veremiyorsunuz peki Bayrampaşa / Cevatpaşa mahallesi için belediye ile izin sorunları vardı bu sorun çözümlendi mi? Daha doğrusu bir kullanıcı belediyeden haber bekleniyor diye yazmııştı son durum nedir

• Condor86 C kullanıcısına yanıt
    Bayramnpaşa bölgesi için ruhsat ve izin süreci devam etmektedir, ekipler süreç tamamlandığı zaman bilgi iletecekler.

Kemalpaşa 4.deniz sokak

Mayıs 12 de giga için kutu bina içine kadar çekildi,

Temmuz bitiyor hala aktivr edilmedi.

Herhalde 179 TL lik fiyat size iyi geldi bizi gigaya geçirmeme kararı aldınız, sırf giganın hatırına 15 gün daha bekleyeceğim, sonra başka ISS bizi bekliyor.

Siz bizim 3 ayda Ayda aktive edilmeyen giganetin cevabını verince arkadaşta 3 ay mı 4 aynı 5 aymı beklemek durumunda olduğunun cevabını almış olsun...

• safak970 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tam adresinizi PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Sizlere katılıyorum Cevatpaşa mahallesinde nisan ayında kutular takıldı kablolar çekildi. Temmuz ayı bitiyor son bir aya kadar en kısa sürede işlemler iş sırasına ve yoğunluğa göre halledilecek deniyordu. Öğreniyoruz ki belediye izin sorunu ısrarcı olup sorduk ilçe belediye ile izin sorunu varmış ama 1 ay da öyle geçti çözümlenen birşey yok. @TurkNetDestek Belediyeye sordum bu işi Türk Telekom a yönlendirme yaptı. Bu işin sonunu gerçekten kestiremiyorum sadece bağlantı yapılacak ve aktivasyon olacak. Dolu dolu 4-4,5 ay geçti

belirttiğiniz gibi 15-20 gün daha bekleyip bir gelişme olmazsa başka ISS geçme vakti gelmiş demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Condor86 -- 27 Temmuz 2022; 22:52:40 >
  • bkmçvş B kullanıcısına yanıt

Cevatpaşa mahallesi 4 ay oldu hatta geçti hala aktivasyon olacak. İzin deniyor belediye Telekom’a topu atıyor bakalım Telekom ne diyecek.

Merhaba, ekiplerimiz yasal izinleri aldıktan sonra her süreci hızlıca tamamlamaktadır. Ancqak belediye onay vermemesi durumunda aksamalar yaşanabiliyor. Bölgeniz ile ilgili bir gelişme olursa sizi bilgilendireceğiz.

hocam bu belirsizlik yüzünden ttnet ile 2 sene daha vdsl e devam... Bir tarih verebilselerdi hiç değilse taahhüt olmayan bir iss ile 3-4 ay idare eder sonra türknet gigafiber e geçerdik ama belirsizlik ve herkes de aynı durum olunca güvenip bekleyemedim.

Gerçi kutuların binaya koyması hızlıca ilerledi ama asıl mesele sokaklardaki sonlandırma kutuları, bunlara ana fiber hattın çekilmesi, ana fiber hattın da kabine bağlanması (ki burada kazı gerektiği için süreç bekliyor olabilir tam iş akışlarını bilemiyorum)

Ne diyelim, 2 sene sonra kısmet artık...

• Konu sahibine hayırlı olsun. Diğer arkadaş gibi 6 ay beklememiş galiba.

@TurkNetDestek

Merhaba, acaba bir gelişme var mıdır? Mahalle olarak olumlu haberler beklemekteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Condor86 -- 3 Ağustos 2022; 16:30:7 >
    Merhaba, henüz bir bilgilendirme yapılmadı.
  • bkmçvş B kullanıcısına yanıt

Merhaba, zaman belirsizliği çok kötü bir şey süre olarak kısada olur işler çok uzayabilirde lakin bu kadar uzamamasını isterdim. Dış kutu konulup bağlantılar yapılması kaldı. Bizde ana hatlar falan hep çekili sadece son bağlantılar kaldı. Son bağlantı kalıp bu kadar da uzayınca insan ister istemez daha da merak ediyor.

Merhaba, sizi çok iyi anlıyorum ancak talepler ile birlikte süreçlerde değişiklik gösterdiği için net zaman bilgisi iletememekteyiz.

Merhaba,

Daha önce gigafiebr istiyorum kısmında sorguladğımda şuanda altyapınız yok yazıyordu. Bugün sorguladığımda şu çıkıyor. Umarım olumlu bir gelişme vardır.

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur?
    Merhaba, konu linki ile birlikte adres bilginizi PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • @TurkNetDestek Bayrampaşa yıldırım mh için bina içi kutular takılalı aylar oluyor ama hala saha dolaplarınızı göremedik! Belediye izini dediniz ama işler başlamadan bu izinler alınmıyor mu? Bina dışı
    Kablolar tamam, ada dağıtım kutuları da gözüküyor ama aktivasyon hala yok!
    Ha keza kaldı ki bizim sokakın son bölümü atlandı bize kutu bile konmadı:(
    Elbette bir süre veremiyorsanız ama bilgilendirme bari yapsanız iyi ılmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkmçvş -- 31 Ağustos 2022; 20:11:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.