Şimdi Ara

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
13.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünlerde vdsl hızımızın sürekli değişmesi gibi tuhaf bir problemden dolayı turknetten baska bir iss’ye geçecekken dün binamıza Türknet GIGAFIBER kutusu takıldı, ancak altyapu sorgulamada gigafiber görünmüyor. Daha önce bu süreçten geçen arkadaşlar fiber kutusu kaç günde aktif hale geliyor ne zaman geçiş yapabilirim? Ve iç tesisatı da yenilemem gerekiyor mu? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 6 Mart 2022; 16:29:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, kontrol edebilmem için il, ilçe ve mahalle bilgisi paylaşır mısınız?
  • seferi56 S kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun hocam güle güle kullanın... aynı ay içerisinde aktif oluyor genede.. siz altyapı sorgulama sayfasından takip edin

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur?turk.net
    Hız ve Altyapı Sorgulama - TurkNet
    https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama
    Merhaba, bina numaranızı da gönderir misiniz?
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

özel mesaj olarak ilettim

Rica ederim bağlantınız sağlandığında hız testi bekliyoruz :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Proje ekibimiz adresinizin Nisan ayı aktivasyon hedefleri içerisinde olduğunu iletti.
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt

tabi ki inşallah :)

teşekkürler sabırsızlıkla bekliyoruz

biz ne zaman giga bitleneceğiz Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? 

• Merhaba, bölgenizi iletirseniz kontrol ederek bilgi verebilirim.

boşuna yormayım 10 yıl sonra bile gelmeyeceğini biliyorum Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? 

• Talepler doğrultusunda güncel listemiz sene içinde değişiklik gösteriyor, şu an bölgeniz çalışma alanında olmasa bile yatırımlarımız devam etmektedir.

2 hafta geçti aktif edin artık lütfen nisana kalmasın 🥺🥺🥺🥺🥺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 18 Mart 2022; 5:6:24 >
    Merhaba, bölgeniz ile ilgili nisan ayı içinde aktivasyonun yapılacağı iletildi. Proje ekipleri planlama yaparak bu süreci takip ettikleri için müdahalede bulunamıyorum.

abiiii diğer konuları görüyorum 15-16 günde aktif olan var :d bizimkini de aktif edin artık gözünüzü seveyim talep açıp kurulum isteyelim artık

Merhaba, proje ekipleri bu ay içinde aktivasyonu vereceğini iletti. Aktivasyon verildikten sonra dönüşüm hemen yapılacaktır.

sağolun inş ya artık vallahi sabırsızlanıyorum. bu ayın neredeyse yarısına geldik totalde 40 günü buldu kutu takılalı artık aktif edilsin lütfen ben de yazıp yazıp sizi rahatsız etmekten utanıyorum artık emin olun

EDİT 546. sokağa kadar aktif etmişsiniz bizim 547. kalmış bugün hayırlı haberleri alırız inş 😂

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferi56 -- 12 Nisan 2022; 8:38:27 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.