Şimdi Ara

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
13.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sayın @TurkNetDestek
    15 gün oldu bir geri dönüş olmadı, bpaşa/yıldıırım mh buğday sokağı no: 77 ye kadar gigagiber aktif gözüküyor ama son bölüme kutu dahi takılmadı.
    Konu hakkında bilgi alabilir miyiz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresinizle ilgili ekiplerimiz belediye ile görüşmelere devam etmektedir. Şu an için bir gelişme bulunmamaktadır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

teşekkürler yanıt için. Ancak sadece o adanın kalması ilginç değil mi?

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Ekiplerimiz her bölge için çalışmaları tamamlamaya çalışmaktadır, belediye ile görüşmeler tamamlandıktan sonra süreç mutlaka tamamlanacaktır.
  • Gerçekten sıkıldım artık beklemekten daha da yazmıyorum kimseye ne olacak diye otomatik cevaplar

• TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresinizde hizmetimiz aktif gözükmektedir. Şu an satışa açık olarak ekiplerimiz bilgilendirme sağladı. Aktif bir aboneliğiniz varsa dönüşüm talebinde bulunabilirsiniz.
  • Merhaba,

Konuyu yeni başlık altında detaylıca inceledim:

TurkNet'in GigaFiber Altyapı Müjdeleri ve GigaFiber Kutuları Hakkında Bulduğum Gariplikler

Ve arkadaşlar çok fazla mağduriyet mesajları okuyorum. Verilen sözler üzerinden tazminat talebi mümkün olabilir mi bilemem, lütfen hukuk çevrenize danışın. Durumdan rakip firmalara da bahsetmeliyiz. Rekabet Kurumu ve BTK incelemeli diye düşünüyorum.

• PeerNet* kullanıcısına yanıt

Geç yanıt için kusura bakmayın evet gigafiber bağlandı.

Başvuru yaptıktan aşağı yukarı 50 gün sonra bağlamaya gelmişlerdi. Şuan durum nasıldır bilmiyorum ama tek dedikleri yoğunluk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Condor86 -- 31 Mart 2023; 7:52:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.