Şimdi Ara

Binamızda Türknet GIGAFIBER kutusu konuldu ne zaman aktif olur? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
0
Favori
13.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, gigaFiber altyapı işlemleri kademeli olarak yapıldığı için net bir süre bilgisi veremiyoruz. Bulunduğunuz sokakta gigaFiber hizmeti aktif edildiğinde sorun yaşarsanız buradan benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • bkmçvş B kullanıcısına yanıt

Merhaba, zannedersem belediye ile ilgili izinler halledilmiş galiba Cevatpaşa mahallesi çoğu yeri aktivasyon oldu. Büyük ihtimalle yakın bir zamanda orasıda halledilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Condor86 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben umudu kestiğim için belirsizilik içinde beklemek yerine 2 sene daha ttnet vdsl e devam…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bizim bölgede aktif edildi. Ekiplerden dönüş bekliyoruz 3-4 gün olmuştur ne zaman dönüş sağlanacak? Ne bana dönüş yapıldı nede diğer arkadaşa. En azından bağlantı konusunda yardımcı olun aktivasyon için 5 ay kaadar bekledik zaten. Bunun içinde uzun bir bekleyiş yapmayalım.

Merhaba, gigaFiber altyapısı aktif edildikten sonra uzmanımız dönüşüm işlemleri için iletişime geçecektir. Yoğunluk nedeniyle maalesef süre bilgisi veremiyoruz.
  • @TurkNetDestek

@TurkNetDestek

@TurkNetDestek

Hayırlısı olsun hocam adınıza sevindim ama bir iyi birde çok kötü haberim var... İyi haber kutu apartmana takıldıktan sonra genelde 3-4 hafta içinde aktifleştiriliyor ve arayıp işlemlerinizi başlatabiliyorsunuz. Çok kötü ve can sıkıcı haberse başvurunuzu yaptıktan sonra kimlik resmini gönderiyorsunuz ve hemen onaylanıyor diyorlarki onaylandıktan sonra 48 saat içerisinde saha ekibi tarafından aranıp randevu oluşturulcak ve kurulum gerçekleşicek ama o 48 saat 5 gün oldu arayan soran olmadı gün aşırı arıyorum ve hep aynı şey söyleniyo aciliyetinizi bildirdik diyorlar dün yine aradım bu sefer sitem edercesine konustum bu seferde 2-5 gün dediler bu gün 6. gün halen arayan soran yok. Sonra belki bölgem ile alakalıdır problem dedim birazcık araştırayım dedim şikayetlere baktım 3 günde bağlananda var 10 günde bağlananda 1 ayda bağlananda var ve inanılmaz şikayet var umarım bu hafta bu işi bitirirlerde bende o şikayet edenler kervanına katılmam!! 

• adelante99 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?

paylaşıyorum

bende 6. gündeyim 10 günde 1 ayda bağlanan olmuş umarım bizde bu şekilde arapsaçına dönmez

• @TurkNetDestek

Merhaba, aynı durum bizde de mevcut diyebilirim, aktivasyon oldu 30.08.2022 tarihinde destek kaydı açarak gigafiber e geçmek istediğimi ilettim ve aranacağımı söylediler. 2 hafta olacak arayan olmadı.

sözde yoğunluk dediler ama aynı mahalleden başka arkadaş benden sonra başvurdu ona kurulum için randevu vermişler. Bu nasıl bir sıralama bu nasıl bir yoğunluk anlayışı anlamadım.

Merhabalar, dönüşüm işlemi ve sıfırdan başlatılan yeni aboneliklerde aktivasyon işlemleri aynı ekip tarafından yapılmıyor. Bu sebeple aynı sürede işlem yapılamayabiliyor.
    Aktivasyon işlemlerinizin önceliği için ekibimize bilgi verdim ve sizinle iletişime geçecekler.

çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur sizin bildirdiğiniz aciliyet bilgisi 4. yada 5. olucak =)))

Bilgi için teşekkürler. Şimdi anladım gigafibere geçmek isteyenler neden şimdiki aboneliklerini iptal ettirip gigafibere sıfırdan başvurduklarını:)) daha hızlı sonuç

Gün içerisinde sizinle iletişime geçeceklerdir

çok sağolun beklemedeyim    

üzülerek belirtmeliyimki bu günde aramadı sevgili saha ekibi dostlar! Kabul etmiyebilirsiniz ancak ''durumunuzun aciliyetini ekiplere bildiriyoruz'' sözü tamamen oyalamak taktiği gibi geliyor bana!!! Sözleşmeyi yaparken böyle 2 iş gününde bağlancak demek yerine 20 gün içerisinde bağlanır 15 gün içerisinde bağlanır 1 ay içerisinde bağlanır deseniz çok daha etik olur!      

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adelante99 -- 9 Eylül 2022; 17:50:54 >

Aynı sürede işlem yapılmıyor fakat bu birim ile nasıl iletişime geçebiliriz acaba? Bir bilgi edinebilsek? 3. haftaya doğru gidiyoruz arayan soran yok.

Bu konuda sizede hak veriyorum 30.08.2022 tarihinden beni arayacaklar. Destek kaydına yazıyorum aciliyetinizi ilettik arayacaklarını söylediler vs. ama gelin görünki arayan olmuyor. Benim gibi birkaç kişi daha beklemede.

inanın problemim geç gelmesi değil 3 yıldır kullandığım interneti halen kullanıyorum 10 gün dahada kullanırım 1 ay dahada kullanırım benim üzüldüğüm konu servisi,hizmeti satarken 48 saat içerisinde aranacaksınız bağlanacaksınız denmesi yalan bilgi ile hizmet satıyorlar. Söyle kardeşim okullar açılıyo aşırı bir yoğunluk var bu yogunlukdan dolayı 1 ay sonra baglancak de 50 mb kullanan adama 1000 mb ınternet verıceksen o adam 10 gunde bekler 1 ayda bekler kacmaz yanı elınden...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.