Şimdi Ara

Binali Yıldırım: ''KHK'ya itiraz edenlerin gözümüzde darbecilerden farkı yoktur'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
8.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
176 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav bari ohal süresi boyunca m.v. Lerini ücretsiz izne çıkartın. Onların maaşını biz veriyoruz yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 Nisan kafasına geri döndük

• Pkk lılara bu kadar terörist denmedi ayıptır be.

• wolwes kullanıcısına yanıt
    Yıllar önce Abdi İpekçi'yi öldüren Mehmet Ali Ağca aynen şu ifadeleri kullanmıştır;
    --Ben, benim fikrimin karşısında olan herkesi vururum...

Günümüz siyasi iktidarı yani AKP Ağca'dan çok farklı düşünmüyor aslında
    Onlarda Erdoğan'ın söylemlerini reddeden herkesi yeri geliyor yargı ile, yeri geliyor medya ile vuruyorlar

IŞID öfkeli çocuklardı
    Apo yolumuzu aydınlatan bir civandı
    Barzani AKP kongresinde gurur duyulan adamdı
    Fetullah bile muhterem, hocaefendi filandı

Bu söylenenlere karşı çıkanlar ise
    Ya tabut siyasetinden medet uman. yada pkk'lı falandı

Yine o günlerde apoya övgüler dizip el nusraya, ışıda silah yollayanlar adam gibi adamdı
    Geri kalan kim varsa kökten vatan haini

Yarınlarda bunlar yine siyasi bir manevra yapıp, bir kere daha apo önümüzü aydınlatan entellektüel diyebilir
    Hatta fetullah ile helalleşip bu puştu bir kere daha muhterem ilan edebilir

İşte o gün bizler yine, yeni ve yeniden vatan haini olacağız
    Geri kalanlar ise allah yolunda, allah dostu vatansever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli65 -- 1 Ocak 2018; 9:14:19 >

• Kunt1903 kullanıcısına yanıt
    Aslında doğru söylüyorsun
    Her şeyi bir bilen varken
    Meclis hem mali olarak hem de idari olarak büyük külfet

Bir KHK ile milletvekilleri ücretsiz izne çıkarılır
    Bu KHK'ya karşı çıkan milletvekilleri de vatan haini ilan edildi mi tamamdır.

Kabine filanda sorun olmaz
    Bilal başbakan, Emine Hanımda iç işleri bakanı olur

Cübbeli'yi de milli savunma bakanı yaptık mı tamamdır
    İşte o zaman korksun bizden Amerika
  • khk ile şeker kurumunu kapattınız ne alakaydı? şimdi biz teröristmi olduk..
  • Yalniz kimse sunu anlamamis

Basbakan son cumlesinde birdaha demis. Khkda da gelecege yonelik bir anlami olmadigini baska bir bakan aciklamisti..birdaha kelimesi gelecege yoneliktir. Sokaga inecek insanlarin kan dokmemesi icin bu khkdaki puruz temizlenmeli deniyor. Basbakan da sokaga bir darbede bir daha inilebilir ne var bunda diyor . Inilmesin denilmiyor da khkda durum tam izah edilemiyor.

Benim suan cidden kafam karisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suçluluk psikolojisi böyle bişey işte, başkalarını suçlayarak kendi suçlarını örtmeye çalışıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UML

Suçluluk psikolojisi böyle bişey işte, başkalarını suçlayarak kendi suçlarını örtmeye çalışıyolar.

Bu, Akp'nin önemli politikalarından birisidir. Hiçbir şeyi kabul etme ve sürekli karşı tarafı suçla. Tiksindirici bir yöntem ama işe yarıyor gibi duruyor ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 2 Ocak 2018; 12:59:3 >
  • Bu khk nin fetöcülere degilde mualiflere cikmis oldugunu belli etmis aciklamasiyla ulkenin %50 si terorist ilan edildi yine

• Şuraya 15-16 temmuz için geçerlidir ibaresi konsa hiçbir sıkıntı olmaz. Bu ısrar neden anlam verebilmiş değilim.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Çünkü niyetleri o değil anlamadın mı? Ne planları var kim bilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şuraya 15-16 temmuz için geçerlidir ibaresi konsa hiçbir sıkıntı olmaz. Bu ısrar neden anlam verebilmiş değilim.

Sebebi çok basit. Bu khk sadece Rte nin iktidarı kaybetme korkusu için çıkarıldı. Çünkü Rte polis, asker veya çevresindekiler dahil kimseye güvenmiyor. İlk seçimlerde de % 50 yi geçemeyeceğini bildiği için, seçimi kaybetse dahi, tahtından olmama çalışması yapıyor. Bu nedenle bu khk sayesinde, insanları sokağa salarak, sıkıyönetim ilan edip iktidarını koruyacağını düşünüyor. Ama bilmediği bir şey var ki, cumhuriyet uğruna can vermiş dedelerimizin torunları olarak, bizler de cumhuriyeti korumak için seve seve can vermeye hazırız.

• Zeitgeist diye belgesel var. Ortalama zekada olupta bunu izleyen birisi dünya düzenini ve şimdi taptıkları yöneticileri rahatlıkla anlayabilir.

https://youtu.be/e1K-BMkHJPs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 1 Ocak 2018; 19:12:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide bu çıktı.İşine gelmeyenleri terörist,darbeci,vatan haini vs ilan etmek.Ne kadar kolay artık böylesine ağır ithamlarda bulunmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 1 Ocak 2018; 19:42:43 >
  • Bizim itirazımız kendi koyduğu kanunda ne yazdığını anlayamayan adamlaradır be kardeşim devleti yönetmeden önce azıcık dil bilgisi öğrenin eğitim şart!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Bizim itirazımız kendi koyduğu kanunda ne yazdığını anlayamayan adamlaradır be kardeşim devleti yönetmeden önce azıcık dil bilgisi öğrenin eğitim şart!!

Bu khk daki ifadenin ucu kasten açık (muğlak) bırakılmıştır. Yukarıda sebebini yazdım zaten.

• bir şeylerin değilmesi gerek artık
  • bıktım bıktım...
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Yarıyor gibi mi? Hocam 16 senedir yaramıyor mu, bu halka müstahak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.