Şimdi Ara

Binali Yıldırım: ''KHK'ya itiraz edenlerin gözümüzde darbecilerden farkı yoktur'' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
8.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
176 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşinize gelmeyeni fetöcü,örgüt,faşist kabul edin,birde devlet büyüğü bunlar...

Ama onlarda suç yok bunları seçen koyun sürüsünde suç var.

(Koyuna hakaret oldu en azından hayvanın,Etinden,sütünden,gübresinden yararlanıyoruz..)
  • İşinize gelmeyen herkesi darbeci, terörist ilan edersen KHK ya itiraz olur tabi. İtiraz edenleri bir kez daha haklı çıkarmış başbakanımız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binali Yıldırım: ''KHK'ya itiraz edenlerin gözümüzde darbecilerden farkı yoktur''
  • Ülkenin %51 i bundan hoşlanıyor diyecek birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtiraz ediyorum

• KHK demokratik ülke kurallarına aykırıdır ayrıca çıkarmış olduğunuz bu sivillere ceza muafiyeti iç savaş demektir
    tabi itiraz edeceğiz mualefet tabi görevini yapacak sen çıkıpta kimseyi terörist ilan edemezsin! hakkın yok buna!

İTİRAZ EDİYORUM VE TERÖRİST DEĞİLİM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 2 Ocak 2018; 20:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

vay anam vay bunlarıda görecektik he. Yazık be ülke kimlerin eline düşmüş haberimiz yok. Millet bizle dalga geçiyor bunların haberi yok

oo turan abi sendemi buradaydın

• Adamlar artik o kadar rahat ki, kafalarina gore konusabiliyolar :D ayyaslar, ahlaksizlar, teroristler vs vs

Ah Turkiyem ahh kimlerin eline dustun.. Tez zamanda geberesiceler

• "Ya akp li olacaksın yada vatan haini"

Açıklama bundan ibarettir...

• woodgate kullanıcısına yanıt
    bu kişiye göre değişir akplinin insafına göre değişir eğer akpninmaldığı karara karşıysan ya vatan hainisin ya fetöcü ya pkklı yada kafirsin o anki psikolojisine bağlısın

• Soyle yapanlar teroristtir, boyle yapanlar teroristtir, tahteravalliye binenler teroristtir, rick and morty izleyenler teroristtir.

Sen 15 yil fetoyle el ele kol kola gez sonra milleti fetoculuk, teroristlikle sucla.

Sizin ne oldugunuzu akli olan, tek vasfi ve dolaysizligi sizin sayenizde is bulmasi, komur, makarna yemesi olmayan dusunebilen insanlar ne oldugunuzun farkinda ama

Siz bu kafayla yargiyida ele gecirdiniz, yargi da sizinle ayni dusunup karar veriyor ya asil sorun orada sahipsizleri, arkasi olmayanlari yaktiniz.

Insallah rabbim mazlumun yanindadir, eninde sonunda yeryuzunun adaleti degil Allahin adaleti tecelli edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 2 Ocak 2018; 23:6:9 >
  • Tek hedefleri var

Ülkeyi yavaş yavaş kaosa götürüp İrandan sonraki ülke olmasını istiyorlar

Burda kimse 15 temmuzla bağ kurmadan

Eline silahı alan sokağa çıkmasın istiyor iç savaşın fitillerini ateşlemeyin diyor

Ama bizim hükümet sağolsun 15 senedir her tükürdüğünü yaladı yaladı bıkmadı usanmadı

• otodr O kullanıcısına yanıt
    Ümit mi ediyorsunuz, yoksa düşünceniz mi bu anlamıyorum. Ben Cumhurbaşkanının ağzından daha bir kere bile böleceğim dediğini duymadım. Bununla ilgili bir emarede yok.Tam tersine her yerde rabia işaretiyle dolaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 3 Ocak 2018; 0:40:27 >
  • Aman yaa vitirn ürünü mahlukatın sözlerini ciddiye alıpta boş muhabbetleremi gireceğim konuşsun dursun zaten ülkecek bin parcaya bölündük gülecek adam bulamıyoruz iyi işte gülün gecin malzeme çıkıyor daha ne olsun...
  • Çok şükür bugün terörist yaftası yemedik derken hamdolsun bugün de boş geçmedik...

• Uzatmasaniz da, bizim gibi dusunmeyenler . çocuğudur, namerttir, babası belirsizdir falan deseniz...

Yapılan bazı icraatler de biz vatan severlerin gözünde vatana ihanettir. Biz sitem edemiyoruz ama.

Bizim gibi dusunmeyenler Allahsizdir sunnetsizdir, yahudidir, Ermeni'dir vs vs bunun sonu yok. Siyaset üslubunda da yeri yoktur.

Fikrinizi dayatmayin neden sizin gibi düşünmediklerini sorgulayin, çözüm arayın. Direk yaftalamak kendi secmenlerinizin beynini yok satmaktır.

Bizim gibi dusunmeyenlerin anasını avradını opsunler. Lafimin üstüne laf koyani da opsunler. Cips kola kilit...

• Vatan sevgisi veya hain damgasını neye göre yapıştırıyor bazı insalar anlamıyorum? Özelleştirmede kritik alanların, madenlerin, kritik kuruluşların yabancılara satılmasına karsıyım.. Yolsuzluga, rusvete, ranta karsıyım.. Zeytın agaclarının katledılıp, Tunustan yag alınmasına karsıyım.. Tarım, hayvancılıgın bıtme noktasına getıttırılıp saman ıthalatına karsıyım.. Askerın bu kadar yıpratılmasına, ordunun zayıf dusmesıne karsıyım.. Yunanıstan'ın son yıllarda ısgal ettıgı 18 adaya karsıyım... Fetoya ezelden berı karsıyım.. Sımdı ulkenın basbakanı cıkıp KHk'ya karsı cıkanlara haın damgası vuruyor.. 4 yıl ıktısat, hukuk okudum.. Az bucuk bazı seylere kafam basıyor.. KHk adı altında Ohalle alakası olmayan bazı yasalara karsı oldugum ıcın haın mı oluyorum? Ustelık annem orta Asya Turku, babam Turkmen yoruklerınden.. Her taraftan Turkum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Vatan sevgisi veya hain damgasını neye göre yapıştırıyor bazı insalar anlamıyorum? Özelleştirmede kritik alanların, madenlerin, kritik kuruluşların yabancılara satılmasına karsıyım.. Yolsuzluga, rusvete, ranta karsıyım.. Zeytın agaclarının katledılıp, Tunustan yag alınmasına karsıyım.. Tarım, hayvancılıgın bıtme noktasına getıttırılıp saman ıthalatına karsıyım.. Askerın bu kadar yıpratılmasına, ordunun zayıf dusmesıne karsıyım.. Yunanıstan'ın son yıllarda ısgal ettıgı 18 adaya karsıyım... Fetoya ezelden berı karsıyım.. Sımdı ulkenın basbakanı cıkıp KHk'ya karsı cıkanlara haın damgası vuruyor.. 4 yıl ıktısat, hukuk okudum.. Az bucuk bazı seylere kafam basıyor.. KHk adı altında Ohalle alakası olmayan bazı yasalara karsı oldugum ıcın haın mı oluyorum? Ustelık annem orta Asya Turku, babam Turkmen yoruklerınden.. Her taraftan Turkum.

Türkçülük Bölücülüktür

- Recep Tayyip Erdoğan

• Olimpiyat çocukları akp liler için fark etmez

• Ekmeği yiyen onlar.Asıl Türkler onlardan arta kalan ekmek kırıntılarını yiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.