Şimdi Ara

Bimeks'te 99 gün boyunca kampanya (kaçırmayın) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
51.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • webcamı aldık bugun ama içindeki cd yamuk çıktı arkadaşlar varsa başka alan arkadaşlar bana driveri
    bi zahmet atabilirler mi. pm lerinizi bekliyorum.

saygılar

kendi sitesi açmıyo ondan sizden istiyorum arkadaşlar tşk...
  • bunlar bize kakalıyolar gibi geliyor yaw birinin içinden eksik çıkıyor birinin cdsi yamuk çıkıyor??ben almadım daha webcami bu saatte kalmışmıdır onu da bilmiyorum
  • az önce cd elimde parçalandı yaf nasıl iştir anlamadım. düzeltelim derken
    ucuz çin malı aslında bunlar yazılarından falan kıllanmıştım. 2 dolara getirip kakalıyolar millete işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odrin34 -- 26 Ekim 2006; 19:27:30 >
  • bedel

kullandığınız kelimelere dikkat edin size yapılan ilk ve son uyarıdır iyi forumlar.
  • Yarinki urun Sony Vaio VGN-A617S
    2299 Euro+KDV den 1499Euro+KDV'ye inmis

Chip Seti Intel915PM Chipset
    İşlemci / Hızı Sonoma 2.0 GHz 2MB 533MHz
    Ekran Özelliği 17" / 1440 x 900 / WXGA X-Black
    Ekran Boyutu 17"
    Ekran Kartı ATI Mobility Radeon X700 256MB
    Sistem Belleği 1024MB 533Mhz
    Bellek Yuvası 2
    Sabit Disk Kapasitesi 120GB 5400RPM 8MB
    Ses Kartı Intel High Definition
    Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
    Klavye TR/Q
    Kablosuz İletişim Intel Pro Wireless 2200 802.11b/g entegre WLAN
    Bluetooth Özelliği Var
    Infrared Yok
    Pcmcia Var
    USB (Adet) 4
    FireWire Var
    Seri Port Yok
    Paralel Port Var
    S-Video (TV-Out) Yok
    Fax Modem Var
    10/100 Ethernet Var
    Pil Ömrü (Saat) 1.35
    Boyutlar 405.5 x 280.1 x 42.2 - 45.2 x
    Ağırlık 3.9
    Paket İçeriği Notebook
    Hediye Yazılımlar Norton Internet Security 2005 AntiSpyware Edition (90 days FREE virus update) , Adobe Acrobat Reader 6 (PDF reader), Adobe Photoshop Elements 2,0 (Image editing software), Adobe Photoshop Album Starter Edition, Adobe Acrobat Element 6, PictureGear Studio (Photo publishing software), WinDVD
    İşletim Sistemi MS Xp Home ENG

Evet ne diyorsunuz deger mi?

• valla özelliği iyi gibi gözüküyor bence eder tabi parası olana
  • bence değmez.o fiyata core2duo işlemcili ve daha iyi bir ekran kartı olan laptop alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutbaran -- 26 Ekim 2006; 22:18:20 >
  • solo aldık arkadasa teknosadan grafik kartı x1400 gayet iyi gibi o bizi biraz o modele itti am 899 + kdv idi core solo sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLeX_BuRaK

valla özelliği iyi gibi gözüküyor bence eder tabi parası olana

Bence kesinlikle değmez. Teknolojisi eskimiş bi alete bu kadar para vermek bence mantıksız. Zevk meselesi tabi ama vista çıkacakken Sonomo işlemci pek mantıklı değil. Bimeks ikidir 17" sony indirimi yapıyor. Öncekinden kaç tane sattılar merak ediyorum doğrusu...
  • bu laptop u sakın almayın 999 euro+kdv olsa neyse 999 euro + kdv sa bile fiyat ı 2300 ytl tutuyor ki az dğeil bukadar eski bir teknoloji için
  • quote:

Orjinalden alıntı: CAGLARRR

Pil Ömrü (Saat) 1.35

Evet ne diyorsunuz deger mi?

Herşey iyi güzel ama bu ne? Celeron işlemci mi bu mübarek 1.35 saat gidiyor pili...
    bunun haricinde güzel. Sony, gerçekten güzel notebooklar üretiyor, kasaları ve ekranları şahane.
    Eski teknoloji diyorsunuz ancak, 2.0 ghz işlemcili bir bilgisayar x700 ekran kartı ile gayet ideal.
    Sony almayı düşünenler kaçırmamalı, Fakat sony diye o kadar para vermeyi göze alamayanlar bakmasınlar bile.
    Saygılar.
  • Bence yukarıdaki Sony notebook'u fazla ezmişsiniz.

"Centrino Duo" ve "Centrino 2 Duo" varken, ben de o kadar bedel ödenerek yukarıdaki ürünün alınması taraftarı değilim ama,
    Sony alacak birisi için düşünülebilir, zira piyasa fiyatına göre uygun.

17", 120gb Hdd gözden kaçmasın. Ayrıca, Sony'nin ekran kalitesini birçok markada bulamazsınız.

Bu arada, pil ömrünün 1.35 saat olduğu konusunda yazım yanlışı var gibi geliyor bana.
    Bence ofis programları ile en az 2-2,5 saat gider. Zaten 4 kg. aleti kucağınızda gezdirecek haliniz yok herhalde

Neyse, sonuç olarak ben HP tercih ediyorum ama, o kadar da göz ardı edilecek bir seçenek değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 27 Ekim 2006; 18:24:13 >
  • kasedi başa sardı bimeks sürekli aynı ürünleri çıkartıp duruyor. 99 gün 99 ayrı indirim lafı da yalan oldu.
  • bende bekliyorum zen vision m i umarım tekrar girer indirime de alırız.
  • Bugün baktım Zen 40Gb indirimdeydi, yeşil ve krem (veya beyaz, ışıktan anlayamadım).
    Gelgelelim 1000$ alışveriş yapmadan bu kampanya ürünlerinden yararlanamıyormuşuz.
    Yani adı kampanya ama kendisi birazcık kandırmaca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdson

Bugün baktım Zen 40Gb indirimdeydi, yeşil ve krem (veya beyaz, ışıktan anlayamadım).
    Gelgelelim 1000$ alışveriş yapmadan bu kampanya ürünlerinden yararlanamıyormuşuz.

erdson hocam o kampanya tekbirgün değil herbirgün var =) kampanyasız ürünlerden 1000$+kdvlik alışveriş yaparsan 200$+kdvye veriyolar zen vision Mi.

Arkadaşların bahsseetiği kampanya 1000$lık alışveriş yapmadan zen vision mi 299$+kdvye almakta.. ama stoklar bitti biticek ben siyah istiyodm kalmadı sanırım.. 300+kdv değilde 200+kdv cidden çok uygun. tanıdığı laptop alcak olanlar bimeksten aldırıp yapablir bence..

hoşçakalın..
  • aslında ii fikir.birine aldıırp yararlanmak gerek o kampanyadan.psyco kalmadıgnı da nerden cıkardın siyah rengın..aslında benım için beyaz da olur.diger renk de canlı falan ama brz kız işi gib sanki :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolamanli

yarinin urunu Acer Aspire AS5512WLMi Notebook Dahili TV Tuner
    999$+KDV yerine 799$+KDV

İşlemci: Intel mobil Centrino M735 1,73 GHz 2 MBL2 Cache
    Sistem Belleği: 512 MB DDR-II
    Sabit Disk: 80 GB S-ATA (5400rpm)
    Grafik Kartı: ATI Mobility Radeon X700 PCI 128 MB
    Ekran: 15,4'' WXGA Acer CrystalBrite TFT LCD
    Optik Sürücü: DVD-RW Dual Double Layer
    Ethernet Kartı: Entegre 10/100 Ethernet
    Modem: Entegre 56K modem
    Ses: Onboard
    Klavye: Q Türkçe
    Mouse: TouchPad
    İşletim Sistemi -: Microsoft Windows XP Home Edition (Türkçe)
    Sürücü Yuvası: 4:1 kart okuyucu
    Diğer Özellikler: Wireless 802,11b/g, /Bluetooth/Analog+Digital TV Tuner ve uzaktan kumanda
    Garanti: 2 Yıl

• Sitedeki 400$ cebinizde kalsın kampanyası nedir bilen var mı?
    http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=582
    Burda verilen fiyatlar inmiş halimi?
    Değilse bunlar, diğer kampanyalara göre daha iyi değiller mi?

Edit:
    Sanırım bunlar indirimli halleriymiş, ilk ürünün (HP PAVILION DV8373EA) hepsi burada fiyatı 1.999,00 USD + KDV
    bimeks fiyatı: 1,599.00 USD + KDV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfig -- 29 Ekim 2006; 0:21:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pSyCo

quote:

Orjinalden alıntı: erdson

Bugün baktım Zen 40Gb indirimdeydi, yeşil ve krem (veya beyaz, ışıktan anlayamadım).

erdson hocam o kampanya tekbirgün değil herbirgün var =) kampanyasız ürünlerden 1000$+kdvlik alışveriş yaparsan 200$+kdvye veriyolar zen vision Mi.

Arkadaşların bahsseetiği kampanya 1000$lık alışveriş yapmadan zen vision mi 299$+kdvye almakta.. ama stoklar bitti biticek ben siyah istiyodm kalmadı sanırım.. 300+kdv değilde 200+kdv cidden çok uygun. tanıdığı laptop alcak olanlar bimeksten aldırıp yapablir bence..

hoşçakalın..

Ben kampanyayı bu şekilde sanıyordum, acemilik işte
    E peki dün niye normal kampanya yoktu acaba?
    Hemen bir parantez açayım Cumartesi başka bir firmada başlayacak kampanya hakkında:

444$+KDV'ye ACER notebook:
    Intel Celeron M370 1.5GHz 1MB Cache işlemci
    Mobil Intel 910GML Express Yongaseti
    14.1" WXGA (1280x800) TFT LCD Ekran
    256MB DDR2 Memory
    40GB Hard Disk
    Linux İşletim Sistemi
    Intel GMA900 64MB (maks: 128MB) PCIe X16 VGA
    DVD/CD-RW COMBO Optik Okuyucu
    802.11 b/g WI-FI Wireless Acer SignalUP desteği ile en iyi wireless performansı
    3xUSB2.0, VGA, PC Card slot (Tip II), Mikrofon, Kulaklık, Entegre stereo hoparlör, Line-in, Fax Modem, Fast Ethernet
    6-Hücreli Li-Ion pil QuicCharge teknolojisi (1 saatte %80 şarj süresi)
    Ölçüler: 334(G) x 224(D) x 28.6/35.2(Y)
    Ağırlık:2.35kg, 2 yıl Garanti

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.