Şimdi Ara

Bimeks'te 99 gün boyunca kampanya (kaçırmayın) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
0
Favori
51.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.si açıklarlarsa bizim gibibsürü insan ağzı açık takip etmez olayı.

2.si öle bir durmda süpriz olurmu? onu geçtm anlamsız our herkes o ürüne hazırlanır =)) gizli olmasımantıklı taibki oldukça ilgi göeüyo üstelik insan çekiyolar mağazalarına.. onu geçtm bu ürünleri piyasdan ucuza alan insanalr bimekste fiyatlar uygun diye düşünüp oraya girmeye devam etcektir ondan 99gün boyunca kamapanya yapıyorlar bence. bunun haricinde e diyebilirimki turkcellin sınırsız 3000mesaj hakkı tanıması gibi. 3000mesajın olduğundan mesaj atıyosn sürekli ama o hakkın bitkten sornadavarmış gibiharcadığından paracıklar yanıyor. Pazarlama tekniği işte. yurtdışında 9 gn eğil hergün her saat bir üründe indirimler ouyo insanlar mağazalara girip çıkamıyo dev süperstorelar bunu hep yapıyo süpriz indirimler insanları cezbediyo. bir yandanda bu fiyata satabiliyorlarsa kim bilir kaça mal ediyo bunları diyo insan..

=))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pSyCo -- 24 Ekim 2006; 1:39:39 >

• webcam olarak kullanılmıyo sanki
    quote:

Orjinalden alıntı: derkin

Zaten belirrtim böyle alet düşünen varsa diye.Video vs çekmek için.Sanırım web camde oluyor.Müdavimlere göre iyi ancak bencede para verilmez...
    quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

yaramaz o alet,
    gecen de verdı
    kesın hıc satmadı elınde kaldı tekrar verıyo,

• bu da yeni numara, yarının ürünü süprizdir detaylı bilgiyi mağazalarımızdan öğrenebilirsiniz !!!

baktılar bu saçma sapan indirimlerle mağazaya kimse gelmiyor bari bu şekilde toplayalım insanları diyolar
  • Ben de anlamadım.Böyle şey mi olur mağazamıza gelin öğrenin. Bari şöyle güzel bir kampanya olsa da işe yarasa.Tutup da yine eski kampanyalar gibi bir indirim yaparlarsa... Birkaç tanesi hariç hiçbiri bir işe yaramazdı eski indirimlerin.Zaten koskoca İstanbul'da topu topu 7 tane mağazaları var.Gerçi ben yakınım ama çoğu kişiye uzak yine de.

http://www.bimeks.com.tr/flash/99-32-01.swf

• telefon acın
    arkadaslar
  • Yahu telefonları da açılmıyor. Mesai saatleri dışı diye uyarı geliyor...
  • toshıba u200-132 model dızustu varmıs
    1699 dolardan
    1299 dolara dusmus
    cıft cekrıdek 12" ekranı varmıs
    telde bu kadar dıyo
  • Ne zaman gircek bu ZV:M tekrar indirime?
  • evet ya tekrar girsin indirime su creative zen visıon.2 dir goz gore gore almadım simdi de nsl pişman oldum.bi daa cıkarsa kesın kacırmam..ayrıca bimeks in yenı satıs politakasını da kınıorum ya ben balıkesirdeyım bizim burda yok ki magazaları.ben hergun izmir e yada bursa ya mı gidicem.onceden hbrim olmali ki giidim aliim.cok ayıp ve yanlıs yaptıkları.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: medxr13

evet ya tekrar girsin indirime su creative zen visıon.2 dir goz gore gore almadım simdi de nsl pişman oldum.bi daa cıkarsa kesın kacırmam..ayrıca bimeks in yenı satıs politakasını da kınıorum ya ben balıkesirdeyım bizim burda yok ki magazaları.ben hergun izmir e yada bursa ya mı gidicem.onceden hbrim olmali ki giidim aliim.cok ayıp ve yanlıs yaptıkları.....

zaten sen, ben alalım diye değil, istanbuldakiler ankaradakiler izmirdekiler alsın diye yapıyorlar kampanyaları
  • bimeks sacmalamaya devam ediyor.....
    yarının ürünü içinde süpriz denmiş......
  • Biz bunu bayramiçin zannetmiştik ama demekki bimeks saçmalamaya devam edecek. Gitmiyorum kardeşim mağazanıza... En yakım bimeks 200km. 2 km olsa da vakit yok.
  • YARININ URUNU ORITE WEBCAM
    19 YTL
    SAKIN KACIRMayIN
    BEN GECEN alDIM SUPERDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 25 Ekim 2006; 22:32:48 >
  • Evet tekrar eski sisteme döndüler.
    Ben de almıştım bu webcam'den.Çok memnunum.2-3 katı fiyatlı ürünlerden çok daha kaliteli.Bir tane daha alabilirim.Belki bu sefer beyazını getirirler bir ihtimal.Fiyatı ucuz belki ama şu ana kadar kampanya dahilinde en alınabilir ürünlerden biri.
  • Yarın artık siftahı yapayım yav bende .. Bu kadar takip ettik daha bişey almadık,ayıp..
  • Gerçekten CCD sensor mu bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: derkin

Gerçekten CCD sensor mu bu?

Evet CCD sensör. Sensör çözünürlüğünün de 350K olması lazım.
  • Bu arada sevgililer günü kampanyasını kapanışına 1 saat kala İçerenköy bimekste kullandım, üstüne bir de indirim yaptılar. Her bayi farklı zihniyette ne yazıkki.

benim bildigim bimeks bayi usulü çalışmıyor. tüm şubeler firmaya ait diye biliyorum.
  • yaw bu webcam iyimidir alıcam belki de...yani fiyatı iyi gibi geldi bana...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.