Şimdi Ara

Bimeks de mi batıyor? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
17.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İNŞALLAH
  • Vizelerim kötü geçti, suçlusu tayyip.
    yolda yürürken ayağıma taş değdi. Akpli belediye taşı kaldırmamış, suçlusu tayyip.
  • 155 lira biparamı kurtarmak için birşeyler aldım, bakalım gelecek mi... Ayrıca sitede birçok ürün teşhir ürünü olarak bulunuyor, internet mağazası da yarı yarıya boş.
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    akp feto ile kolkola girmese darbe olmazdı darbe sonucu dolar 3550 oldu. teknoloji dahil her şeyin fiyatı uçtu. fiyatların uçmasının sorumlusu ülkeyi 15 yıl yöneten akp değilde kim ? satacak yer olsa dolar belki düşecek ama satacak yerde kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acerdogan -- 27 Mayıs 2017; 6:32:33 >
  • acerdogan kullanıcısına yanıt
    dolar 1.70 iken gezi parkı olaylarından sonraki süreçte 2.80'e kadar çıktı.
    Darbe ile dolar 3.50yi gördü.
    Ekonomisi zayıf bir ülke olsaydık emin ol bırak doların 3.50 olmasını piyasada ekmek bulamazdık.
  • Bimeks de mi batıyor?

Şimdi 144 liraya aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum Bornova Bimeks kapanma eşiğine gelmiş.
  • Birgün laptopuma soğutucu almak için Bimeks'e gittim. Oradaki çalışana "bir bakar mısınız soğutucu alacağım" dedim. Çalışan da, "tamam siz kendiniz bakın" dedi. Ben hayatımda bu kadar laçka ve çalışanları lakayit bir firma görmedim.

Çalışanlar işsiz kalacakmış umurumda bile değil, umarım batarlar.

• bir defasında mağazalarını gezerken çok sıkıştım
    tuvalet nerde diye sordum
    mağazamızda tuvalet yok efendim dediler
    bir daha gitmem umarım batarlar
  • Daha benim maaşımı ödemediler sene olacak bu gidişle :(

• şu amazon bir an önce gelse de yok etse şu firmaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

şu amazon bir an önce gelse de yok etse şu firmaları

Bu peri masalına inanıyor musun sen?

Amazon gelse çok düşük fiyatlardan satabilecek mi? ÜLkenin yeni yeşil bayraklı kodamanları buna müsade edecek mi=
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Amazon gelse çok düşük fiyatlardan satabilecek mi? ÜLkenin yeni yeşil bayraklı kodamanları buna müsade edecek mi=

fark etmez,piyasa fiyatıyla aynı satsa bile sağladığı hizmetlerden dolayı insanların amazonu tercih edeceğini düşünüyorum.

ayrıca amazon dünyanın en zengin , en kapsamlı e-ticaret ağını kuran firma isterse o yeri kendi edinir piyasada,türkiyede ki e-ticarette dönen tüm parayı toplasan bu adamların yıllık kazancının %5'i-%10 'u falan anca eder herhalde.Bu bataklık firmaları da ya boyun eğip amazonun altına girer ya da yok olup giderler

amazon satmayacağını bileceği piyasaya girer mi hiç.Fiyatlandırma,gümrükleme,vergiler vs . bütün her pürüzü giderip girecekler herhalde piyasaya adamlar salak değildir.

herkes ebay örneğini verip onunla kıyaslıyor ama ebay ile amazon kıyaslanamaz bile.Ebay'in hisse fiyadı 30 dolar iken amazonun 1450 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Şubat 2018; 0:56:15 >

• quote:

quote:

quote:

fark etmez,piyasa fiyatıyla aynı satsa bile sağladığı hizmetlerden dolayı insanların amazonu tercih edeceğini düşünüyorum.

ayrıca amazon dünyanın en zengin , en kapsamlı e-ticaret ağını kuran firma isterse o yeri kendi edinir piyasada,türkiyede ki e-ticarette dönen tüm parayı toplasan bu adamların yıllık kazancının %5'i-%10 'u falan anca eder herhalde.Bu bataklık firmaları da ya boyun eğip amazonun altına girer ya da yok olup giderler

amazon satmayacağını bileceği piyasaya girer mi hiç.Fiyatlandırma,gümrükleme,vergiler vs . bütün her pürüzü giderip girecekler herhalde piyasaya adamlar salak değildir.

Valla umarım dediğin gibi olur ama ben hiç zannetmiyorum.

Hangi ülkelerde iş yapıyorlar?

Türkiye'ye ne zaman gelecekler veya gelecekler mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla umarım dediğin gibi olur ama ben hiç zannetmiyorum.

Hangi ülkelerde iş yapıyorlar?

Türkiye'ye ne zaman gelecekler veya gelecekler mi?

şuan sadece Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve İrlanda, Fransa, Kanada, Almanya, İtayla, İspanya, Hollanda, Avustrayla, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika

bu ülkelerin kendi siteleri var ve bu yaz işte bu listeye türkiye eklenmesi bekleniyor.Görüldüğü üzere öyle her ülkenin de yok.Yani verim alacakları piyasaya giriyor adamlar,kafalarına göre her ülkeye açmıyorlar bunu.

En son okuduğum haber(bir kaç ay önce) pürüzlerin giderildiği,kadroların yavaş yavaş oturtulmaya başlandığı ve 2018 yaz aylarında türklere özel büyük bir indirimle açılması beklendiği haberini görmüştüm.Artık bu olay kesin gerçekleşiyor yani geri dönüşü yok.Pürüzlerin giderilmesinden kasıtta vergilendirme,devlet ile anlaşmadan kasıttı yanlış hatırlamıyorsam.

Yani ben bu yapılanmadan umutluyum.Basiretsiz firmaların basiretsiz hizmetleri,müşteri hizmetleri olur.Bu gibi firmaların ise daha kaliteli hizmet vereceğini,müşteri hizmetlerinin diğer tüm e-ticaret sitelerinden iyi olacağını umuyorum ki en önemli avantajı da bu olacak bence.Yoksa tabi fiyat olarak piyasanın çok altında satma durumu olacağını sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Şubat 2018; 1:2:6 >

• Arkadaşlar merhaba 1 sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

2014 yılında Bimeks Antalya mağazadan Sony Z3 aldım. Ek 3 yıl garantiside alıp 5 sene garanti kapsamına soktum. Şuan 4.senem ve telefon resmen pert garantiye vericem Kvk götürdüm ek garanti bimeks ten yaptırabilirsiniz burada 2 sene gözüküyor ve bitmiş dedi haliyle.

Bimeks mağazaları hepsi kapanmış galiba CB DİJİTAL YATIRIM AŞ falan olmuş. bir türlü ulaşamadım. Ne yapmalıyım fikri olan var mı veya başından böyle bir olay geçen.

(Tüketici Hakem Heyetine daha önce vermiştim fatura şirketin adına almıştım o yüzden kabul etmediler. Bireysel olması gerekşyormuş)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.