Şimdi Ara

Bimeks de mi batıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
17.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015'te 9,4 milyon TL kâr eden şirket, 2016'yı 147,8 milyon TL zararla kapadı
    http://www.patronlardunyasi.com/haber/Bimeks-in-zarari-3-ayda-nasil-50-katina-cikti/190148

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habidin -- 15 Mart 2017; 8:16:30 >

• mağazalar küçülüyor. artık insanlar mağazaya gitmeden internetten alışverişini daha uyguna yapıyor. dolayısıylada bu durum şirketlerin karlılığına yansımakta. olayı sadece bimeks olarak değerlendirmeyin. piyadadaki diğer 4 oyuncuda aynı durumda maalesef. firmalar kapatmazlar dükkanlarını ama küçülme sürer.
  • Bir yakinimiz orada calisiyor.Maasi alamamaktan sikayetciydi 2 3 ay once.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada raflar boştu arada bakıyorum.
  • Mağazalar bomboş

• YAV KIRİZ TETİKÇİLİĞİ YAPMAYIN GARDEŞİM HÜKÜMET CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR HOLLANDAYA DA AYARI VERDİK ZATEN GORKUMUZDAN YAŞAYAMAZLAR REFERANDUMLA BİZE GATILACAKLAR ALMANYA DESEN Bİ EMRİMİZE BAKAR YARISI TÜRK ZATEN AVRUPA TİTRİYOR

• mağazalar küçülüyor. artık insanlar mağazaya gitmeden internetten alışverişini daha uyguna yapıyor. dolayısıylada bu durum şirketlerin karlılığına yansımakta. olayı sadece bimeks olarak değerlendirmeyin. piyadadaki diğer 4 oyuncuda aynı durumda maalesef. firmalar kapatmazlar dükkanlarını ama küçülme sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

mağazalar küçülüyor. artık insanlar mağazaya gitmeden internetten alışverişini daha uyguna yapıyor. dolayısıylada bu durum şirketlerin karlılığına yansımakta. olayı sadece bimeks olarak değerlendirmeyin. piyadadaki diğer 4 oyuncuda aynı durumda maalesef. firmalar kapatmazlar dükkanlarını ama küçülme sürer.

Mediamrkt deli satış yapıyor ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

mağazalar küçülüyor. artık insanlar mağazaya gitmeden internetten alışverişini daha uyguna yapıyor. dolayısıylada bu durum şirketlerin karlılığına yansımakta. olayı sadece bimeks olarak değerlendirmeyin. piyadadaki diğer 4 oyuncuda aynı durumda maalesef. firmalar kapatmazlar dükkanlarını ama küçülme sürer.

hocam herşey internete kayıyor
    http://www.globalekonomi.com.tr/haberler/haber/40407/media_markt_isvec_ettigi_zarar_nedeniyle_tum_magazalarini_kaptti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habidin -- 15 Mart 2017; 8:54:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Habidin

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

hocam herşey internete kayıyor
    http://www.globalekonomi.com.tr/haberler/haber/40407/media_markt_isvec_ettigi_zarar_nedeniyle_tum_magazalarini_kaptti.html

İnternet işveren için de daha maliyeti düşük ona ben de katılıyorum. Ama ilginç bir yöne gidiyor dünya hayırlısı

• kriz mriz yok kardeşim zorlan kriz çıkartmayın. Herkes hayatından memnun.
  • Hepsine bir şeyler oluyor bakın Hepsiburada ya bir şey oluyor mu?

Ben hep alıyorum ordan. Bir şey alacağım zaman teknosaya gidiyorum elime alıyorum inceliyorum sonra Hepsiburada dan sipariş ediyorum

Ben şimdiye kadar 8-10 alışveriş yaptım hiçbirinde sorun yaşamadım herkes internetten böyle düzgün yapsa sorun kalmaz bence.

• Ben ne zaman gitsem sinek avlıyorlar.

• beşiktaş ta zarar içinde beşiktaş batıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Bir sirket bir yilda 10 milyon kardan tami tamina 150 milyon zarar nasil gecebilir ?

Dolar kuru tek etken olamaz.

bimeksin patronu eski spk başkanı

bütün oyunları biliyor

bilançolar makyajlı

vardır bir çıkarı
  • Bencede

• Devir internet devri herkes internetten alıyor ürünlerini çok daha uyuguna geliyor. Bugün bırakın PC tablet vs iletişim ürünlerini beyaz eşya bile internetten sipariş veriliyor ve servis gelip kurulumu yapıyor n11, Hepsiburada , en çok satış yapan iki site bütün parayı bunlar topluyor zaten. Bugün hala gidip magazadan ürün almak akıl kârı değil.

• Paralel yapti,dis mihraklar,fetooooooo yabti.

Beter olsunlar herseyi pahaliya satmak neymis gorsunler.

• anakata kullanıcısına yanıt
    milletin cebi boş .3 senedir pc yenilicem ama saolsun dolar bi türlü durmuyor.bi 5 sene daha bu pc ile devam edip çöpe atacam.zira ömrü bitmiş olacak
  • Aşırı hızlı büyüdüğü için batırdılar şirketi. Elektroworld ü almakla büyük hata etti. Şimdi durum bu. Zaten diğer arkadaşlar da belirtmiş artık millet internetten alışveriş yapıyor geçen sene 64milyar dolarlık alışveriş yapılmış internetten ve vatan gibi bir alternatif varken bimeksin işi zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

milletin cebi boş .3 senedir pc yenilicem ama saolsun dolar bi türlü durmuyor.bi 5 sene daha bu pc ile devam edip çöpe atacam.zira ömrü bitmiş olacak

Darbeden sonra dolar bi sureligine 2.86 ya düşmüştü keşke o dönemi değerlendirseydin.. 4500 e topladigim sistemin ederi şu an 6000tl

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.