Şimdi Ara

Bimeks de mi batıyor? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
17.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canmrtcan

batacağını sanmıyorum isterlerse canlandırırlar hisselri dipte ama millet de teknolojiye doydu farklı bi kanala girmelri yeter

tarıma girsinler hocam
  • Batmaz onlar, batiyoruz ayagina vergi vermeme, indirimler, destek vs. alacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanda doğru düzgün sağlam ürün satmıyor
    Vatandan ne alsam 3-5 ay sonra tırtlıyor
    En son lenova vibe p1 tel aldım 5 ay sonra titreşimi
    Gitti servise götürdük
    En iyisi medya markt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar zarar normal olamaz var birşeyler ve şunu söylemek istiyorum tam 4-5 aydır teknoloji mağazalarını işim gereği bayağı gezdim ama en kötüsü cidden Bimeks ne güncel ürün var ne birşey , bunu sizde aynı gün içinde teknosa mediamarkt gezdikten sonra anlıcaksiniz zaten mağazalar kapatıyor kafasında gibi satıp gidelim der gibi yani diğerleri dinamik şekilde çalışırken böyle devam ederlerse daha çok zarar ederler ve diğer markalar internete önem veriyor bu da ayrı bir neden bence

• Bartın mağazası boşaltılmış veya haciz gelmiş gibi bomboş. 3 ay önceki telefonlar duruyor, 2 tane ( 3 ay önce eşime telefon almıştım, bir de 7 yıl garanti yaptık eşimin zoruyla). 160 lira civarı parapuanım var, kullansam mi acaba? Batacak olursa gider herhalde puanlar da...
  • Dün Bimeks, Ankamall şubesine gittim.

Boooooooooomboştu
  • bimeks'in batması kadar doğal bir olay yok bence. ürünleri piyasanın genel olarak %20 üstünde satıyorlar. şaşırmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekst

YAV KIRİZ TETİKÇİLİĞİ YAPMAYIN GARDEŞİM HÜKÜMET CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR HOLLANDAYA DA AYARI VERDİK ZATEN GORKUMUZDAN YAŞAYAMAZLAR REFERANDUMLA BİZE GATILACAKLAR ALMANYA DESEN Bİ EMRİMİZE BAKAR YARISI TÜRK ZATEN AVRUPA TİTRİYOR

Bu tip mesajlarda +'ların ne kadarı ironiyi anlayanlara ait merak ediyorum.
  • mağazaları boş genelde gidiciler galiba.teknosa da disney e sarmış sonları ne olur bilinmez
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Yakın bir arkadaşım 3 aydır maaş alamıyor hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Bimeks batmiyor. Bimeksi satacaklar o yuzden sirketi zarar ettirip vergi odememek icin elden cikartma pesindeler. Magzalara urun almama sebepleri de o. Devlet bos yere OHAL de benden iflas erteleme istemeyin kabul etmem asla dedi. Bimekste ohalin bitmesini bekliyor ki rahat rahat iflas erteleme talep edip bes kurus vergi vermeden cebini doldurabilsin. Ekonomi ile dolar kuru ile alakasi yok. Gidin vatana mediamarktta teknosaya bakin gunluk ne kadar satis yapiyorlar gorun....

Bu kadar iskembe i kubradan bir yorum ve en acisi da o kadar begeni almasi

Gidin bakin dedigin teknosa ya kendin bi gidip bak da dukkanin yarisini disney shop a cevirdiklerini gor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Vatanda doğru düzgün sağlam ürün satmıyor
    Vatandan ne alsam 3-5 ay sonra tırtlıyor
    En son lenova vibe p1 tel aldım 5 ay sonra titreşimi
    Gitti servise götürdük
    En iyisi medya markt

burasıda onların satın aldığı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howlin Wolf

Yakın bir arkadaşım 3 aydır maaş alamıyor hocam...

Pasta yesin.
  • Bizim cahiller direk dış mihrak, hükümet, ekonomi, dolar 5 tl demiş. At gözlüklerinizden belki görünmüyor ama teknoloji artık online shop a kaydı. İnsanlar artık mağaza tercih etmiyor.

• Aynısı başına gelirse sende çocuklarına pasta alırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howlin Wolf

Aynısı başına gelirse sende çocuklarına pasta alırsın...

benim halen içerde yüklü param var, alamadığım. Aynısı başımda :)
  • half life 3 kullanıcısına yanıt
    İroniden anlamıyon mu la sen

• Yılbaşından beri mağazaları bomboş batmaları üzücü..
  • valla bimeks uzun yıllar uürün etiketlerinde hem euro ya da dolar ayyrıca TL ibaresini koydu.bu ne dmek fiyatlat dövize bağlı hergün değişirdemek.bu nedenel 1 tane bile ürün almadım.
  • Ankara Çankaya Birlik'te 365 AVM var. Görece küçük sayılabilecek bu AVM'nin içinde oldukça büyük bir Electro World vardı. Bimeks'e geçtikten sonra o büyük mağazanın yarısı çocuk ve bebek ürünleri mağazası oldu. Kalan yarısında işi götürmeye çalıştılar. Gel gör ki 3-5 gün önce uğradım, o küçük alan bile mal olmadığından bomboş ve kocaman görünüyordu. Her ürün grubunda numunelik 3-5 model var. Mesela buzdolabı 3 tane. TV 5-6 tane. Cep telefonu 8-10 tane. Notebook 6-7 tane gibi. Raflar bomboş. Olan mallar da eski. Ambalajları yırtık pırtık. Yerlerdeki halılar, duvarların boya badanası, raflar falan dökülüyor. 3-5 çalışan kalmış. Onların da müşteri ve iş şeylerinde değil. Aralarında sohbete dalmışlar. Sanırım Bimeks elde kalan malları iyice sıfırladıktan sonra kapatmayı düşünüyor. Zira bu şekilde devam etmeleri mümkün değil.

Esse var, mutfak ürünleri satan bir zincir. O da aynı şekilde. Batan batana anasını satayım. Esnaf, turizmci, emlakçı arkadaşlarım kan ağlıyor. Sıhhıye gibi milyon insanın geçtiği yerde fast food dükkanı olan ve yıllardır paraya para demeyen tanıdığım bile işlerinin çok kötü olduğunu, sektörlerinde en hareketli ayların ilkbahar ayları olduğunu, bu durgunluk baharda da devam ederse hala devredilebilir durumdayken devredip işi bırakmayı düşündüğünü söylüyor. Evet evet, ekonomi süper. Dünya karşımızda titriyor. Herkesler bize hasetle bakıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.