Şimdi Ara

Bimeks Bana Kaça Olur? - Mağazada Etiket Dışı İndirim ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
19.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Google Translate mi kullandın? Anlayan varsa tashih yapsın lütfen.

ben anladığımı zannettiğim şu cümleyi açıklayim;

"Teshir kasli pcler ucmus bazi tvlerde sokulmus raflarda bos kutular ivir zivir hep. "

teşhir kaslı pcler uçmuş derken kanat kası yapınca uçmaya başlamış olabilir. bazı televizyonlar raflara sokulmuş, boş kutular da ıvır-zıvır kategorisinde değerlendirilmelidir diyor olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

quote:

"Teshir kasli pcler ucmus bazi tvlerde sokulmus raflarda bos kutular ivir zivir hep. "

teşhir kaslı pcler uçmuş derken kanat kası yapınca uçmaya başlamış olabilir. bazı televizyonlar raflara sokulmuş, boş kutular da ıvır-zıvır kategorisinde değerlendirilmelidir diyor olabilir.

abi ne kadar boş beleş konuşuyorsunuz bunu anlamamak için salak olmak gerekiyor.
    Ayak üstü yazmışım atmışım işte, konuyu değilde incik boncukla uğraşıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

quote:

quote:

abi ne kadar boş beleş konuşuyorsunuz bunu anlamamak için salak olmak gerekiyor.
    Ayak üstü yazmışım atmışım işte, konuyu değilde incik boncukla uğraşıyorsunuz.

Türkçe'nin içine ettiniz, ne yazdığınızdan bir şey anlaşılıyor, ne okuduğunuzu anlayabiliyorsunuz.

Bu arada sana gelirsek "boş-beleş" konuşmayan insan, sana ne desem boş. Bu yazdıklarından bir şey anlaşılmıyor demiyor kimse. Bu yazdıkların dalga konusu olacak kadar kötü ifadeler. İşte senin yazdığın cümleler.

"konuyu değilde incik boncukla uğraşıyorsunuz"
    "Teşhir Tv ve bilgisayarlarinda kafadan 300 TL düşüyorlar"
    "Teshir kasli pcler ucmus bazi tvlerde sokulmus raflarda bos kutular ivir zivir hep"
    "Bimeks bazi magazalarinda ozellikle son 3 aydir urunler yok denilecek kadar azaldi"

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    Sen yazıya değilde kampanyaya odaklan.
    Ayak üstü 2 kelime yazdık gereksiz yere çok uzatıyorsun.
    Sanarsın makale yazdıkta onu eleştiriyorsun. Şimdi sen "slm" gibi kısaltmalarada karşısındır.
    Siz şu portal kısmında editörleri eleştiren tipler değil misiniz?
    Sizin gibileri aşağıdaki fotograf çok iyi açıklıyor.
    Oley yanlışını bulduk !!
    Bimeks Bana Kaça Olur? - Mağazada Etiket Dışı İndirim !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 26 Ocak 2017; 0:25:24 >
  • quote:

Sanarsın makale yazıkta onu eleştiriyorsun. Şimdi sen "slm" gibi kısaltmalarada karşısındır.
    Oley yanlışını bulduk !!

İsteyince ne güzel yazabiliyorsun. Aferin böyle devam et. Portal editör bilmem, seni düzelttiysem amacıma ulaşmışımdır. Gerisi laf-ı güzaf.

• İstanbul Anadolu yakasında hiçbir Bimeks'de doğru düzgün indirim görmedim. Bu indirimleri herhalde Avrupa yakasında yapıyorlar.
  • gittik gördük bugün Ankara Anatolium mağazasını, hiçbir şey yok.
  • Bildigin battilar magazalarini ya teknosa ya da media markt alacak.olmadi.kahve nargile dukkanina donusturulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar kazik olursa olsunlar hic bir firma batmaz umarim... bunu bimeksten +3 yil tv garantisi oldugu icin de soylemiyorum o kadar insan calisiyor sonucta..pahali da olsa rekabet olusuyor... pahali ise almazsiniz... ama boyle firmalar battikca fiyatlar daha da yukselir sadece...
  • mouse alacağım arkadaşıma. Bir şey yaparlar mı indirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

ne kadar kazik olursa olsunlar hic bir firma batmaz umarim... bunu bimeksten +3 yil tv garantisi oldugu icin de soylemiyorum o kadar insan calisiyor sonucta..pahali da olsa rekabet olusuyor... pahali ise almazsiniz... ama boyle firmalar battikca fiyatlar daha da yukselir sadece...

Teknosa ve bimex eskiden bulunduğum yerde yan yanaydı. İkisinede girip fiyat bakıp işime gelenden alırdım. Şimdi teknosa tek kaldı. Açıkcası teknosa dan ucuzdu bir çok ürünü.
  • Anadolu yakasinda 2 bimekse gittim yok oyle bir uygulamamiz dediler.Etiketteki fiyat netse oymuş.Zaren indirimli fiyatmış bla bla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 29 Ocak 2017; 21:8:11 >
  • Media market bazen pazarlik yapiyo

• zotacing kullanıcısına yanıt
    tamam da ben bir ürüne bakıyorum hangisi ucuz ise ondan alıyorum ,yani kimse beni bu bahsettiğiniz firmalardan almaya zorlamıyor ki ?

bazen öyle oldu bu çok kazıkçı firmalarda ucuza buldum ve aldım
    zaten sıcak fırsatçı bunları araştırmadan ürün alır mı :)
    ben maalesef sizinle aynı fikirde değilim ,ne kadar çok firma varsa bu alıcılar için avantajdır
    araştırmadan gidip pahalısını alan varsa o da onun sorunu
    hepsi aynı fiyata satıyor olsa katılırdım

ayrıca hb. her zaman en ucuzunu satmıyor ,hatta bazen bakıyorum en pahalı onda çıkıyor
  • DH ölücüleri tetikte bekliyor 😆

• Allah kimseyi zorda darda bırakmasın

• quote:

quote:

Sanarsın makale yazıkta onu eleştiriyorsun. Şimdi sen "slm" gibi kısaltmalarada karşısındır.
    Oley yanlışını bulduk !!

İsteyince ne güzel yazabiliyorsun. Aferin böyle devam et. Portal editör bilmem, seni düzelttiysem amacıma ulaşmışımdır. Gerisi laf-ı güzaf.

biraz düzeltmiş olsan da, dikkat ederek yazdığı cümlelerde bile bir sürü imla hatası var. neyse o kadar hata kadı kızında da olur. tebrik ederim seni, ısrarından ötürü.

yeni nesil böyle maalesef, hem cahil hem de eleştiriye kapalı.

kendini savunmak yerine, kendimi nasıl düzeltebilirim diye düşünmüyorlar.

• quote:

Sanarsın makale yazdıkta onu eleştiriyorsun. Şimdi sen "slm" gibi kısaltmalarada karşısındır.
    Oley yanlışını bulduk !!

Hala teshir kasli ne demek yazmamissin ya dunden beri anlamaya calisiyorum.

• Tamam arkadaş yazi yazmaktan ve cumle kurmaktan zerre anlamiyor. Ama dusuk cumle bile olsa, anlatmak istedigi belli bir sey ve cok da zorlanmamamiz lazim cumleleri okurken.

Lakin "teshir kasli pc" ile ne demek istedi, halen anlamadim, bilen bir arkadas aciklayabilir mi acaba?

Kasli pc, oyuncu laptopunu cagristirdi bana. Teshirdeki oyuncu laptopu olabilir, ote yandan sadece teshirdeki urunu vurgulamak icin de kullanilmis olabileceği aklima gelmedi degil. Teshire koymak icin kasmislar, yani ozel caba sarfetmisler.

Veya teshirdeki urunlerde ozel indirim uygulaniyor da denilmek istenmis olabilir.

Bunca yildir bu foruma üyeyim, bu kadar garabet bir cumle mi desem, kelime mi desem, okumamistim.

Ki bunun ayakustu yazmakla alakasi yok, bunun turkceyi okuma ve yazmayi ogrenememekle alakasi var diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 30 Ocak 2017; 8:46:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

DH ölücüleri tetikte bekliyor 😆

aynen başkan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.