Şimdi Ara

BİMEKS 19 temmuz BURSA nilüfer açılış özelll...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
4.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa açılışına özel HP Compac mini netbook KDV hariç 319$ yerine 169$, LG LCD TV 999TL yerine 599 TL, Hi-Level 4 GB USB Bellek 17 TL yerine 9,90 TL, Canon fotoğraf makinesi 799 TL yerine 499 TL, Nokia 2220 cep telefonu 219 TL yerine 169 TL, Wii oyun konsolu 349 TL yerine 199 TL'den satışa sunulacak.Tüm Bursa'lılara duyurulur.

Adres: Bursa CarrefourSA Alışveriş Merkezi B-27, İzmir Yolu Orhaneli Kavşağı

kaynak:http://www.avmindirim.com/magaza-ve-etkinlikler/2766-bimeks-bursa-teknoport-magazasi-19-temmuzda-firsatlarla-aciliyor.html

bana pek sıcak bır sey var gıbı gelmedı ama paylasmak ıstedım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 16 Temmuz 2011; 11:26:47 >

• wii oyun konsolu 199lira iyi midir bu fiyata? bide bu saatte kalmamışta olabilir.
  • 19 temmuzda açılıyor diye. Acaba Acer 3820tg'yi indirimli verirler mi yine?
  • canon'un modeli ne acaba ?
  • HP netbook u arada bir siteden o fiyata veriyor zaten bimeks. Pili 3 hücreli olduğu için pek tavsiye etmiyorum. 2 saat civarı anca gidiyor şarzı.
  • wi oyun konsolunun fiyatı iyimiş.ama bursaya gidemeyeceğim için kalacak.piyasa fiyatı 290-320 arasında.300 liraya indirim yaptık diyorlar.
  • Normal fiyatı 999 Tl olan Lg Lcd tv bir tek bunu buldum.

LG 32LK330 82 Ekran LCD TV

http://www.bimeks.com.tr/urun/118751/lg-32lk330--82-ekran-lcd-tv.aspx#photos

Bu zamanda hd ready 50hz 32" lcd ye kim 999tl verir?
  • wii yi 199a bimeks şanlıurfadan aldım akşam 7 tane daha stok vardı
  • Baştan söyliyim yaklaşık on gündür mağazayı açılışa hazırlamaya çalışan bimeks çalışanlarından biriyim. İstanbuldan açılış ekibine destek için bursaya geldim.
    Mağaza bursadaki ikinci en büyük teknoloji mağazası olacak. Yaklaşık 3000 m2 ve açılışa özel indirimlerde bence epeyi cazip. Bu ilanda sadece birkaçı bulunmakta gelen ziyaretçilerimiz farkedecek ki özel fiyatlı ürünler sadece bunlar değil. 10 farklı model tv de özel indirimler olduğunu ve piyasada şu an en iyi fiyatların olduğunu söyleyebilirim. Tv reyonunda olduğum için bunu kesin biliyorum ama diğer bölümlerde de burda olduğundan çok daha fazla üründe indirim olduğunu da kısmen biliyorum.

Olabildiğince objektif yaklaşmaya çalışıyorum ve mağaza açılış indirimlerinin genelde bu sektörde her firmanın mağaza açılışlarında uyguladığı avantajlı fiyatlar gibi olduğuna da eminim. Almak istediğiniz ürünü herzaman mağaza açılışlarında en uygun fiyatlarda bulursunuz ama tanıtımlarda 'eşdeğer' rakip firmaların fiyatlarına bazla indirimler yeralır ve bu da çok doğaldır.

Sonuçta Bursa'ya güzel ve koocaman bi elektronik mağaza daha kazandırmakta iyibişey...

...'Bu zamanda' hd ready 50hz 32'' lcd 599 tl'ye satış rekoru bile kırar.
    ... Wii deki fiyatda çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandım -- 17 Temmuz 2011; 3:32:26 >

• beyler bimeks sat kaç poltikası yapıyor sakın bir şey almayın z5500 aldım almaz olaydım firma kendisiyle bile çakışıyor.yazdıklarını uygulamıyor
  • bimeks mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandım

Baştan söyliyim yaklaşık on gündür mağazayı açılışa hazırlamaya çalışan bimeks çalışanlarından biriyim. İstanbuldan açılış ekibine destek için bursaya geldim.
    Mağaza bursadaki ikinci en büyük teknoloji mağazası olacak. Yaklaşık 3000 m2 ve açılışa özel indirimlerde bence epeyi cazip. Bu ilanda sadece birkaçı bulunmakta gelen ziyaretçilerimiz farkedecek ki özel fiyatlı ürünler sadece bunlar değil. 10 farklı model tv de özel indirimler olduğunu ve piyasada şu an en iyi fiyatların olduğunu söyleyebilirim. Tv reyonunda olduğum için bunu kesin biliyorum ama diğer bölümlerde de burda olduğundan çok daha fazla üründe indirim olduğunu da kısmen biliyorum.

Olabildiğince objektif yaklaşmaya çalışıyorum ve mağaza açılış indirimlerinin genelde bu sektörde her firmanın mağaza açılışlarında uyguladığı avantajlı fiyatlar gibi olduğuna da eminim. Almak istediğiniz ürünü herzaman mağaza açılışlarında en uygun fiyatlarda bulursunuz ama tanıtımlarda 'eşdeğer' rakip firmaların fiyatlarına bazla indirimler yeralır ve bu da çok doğaldır.

Sonuçta Bursa'ya güzel ve koocaman bi elektronik mağaza daha kazandırmakta iyibişey...

...'Bu zamanda' hd ready 50hz 32'' lcd 599 tl'ye satış rekoru bile kırar.
    ... Wii deki fiyatda çok iyi.

Acer 3820TG (Core i5-460M, ATI5650, 13.3inç, 1.8kg) ürününde bir kampanya görünüyor mu? Daha önce 1070TL'ye satılmıştı.

• Monitör için gidebilirim ama sabah o saatte gitmeye değecek bir indrim yok galiba.
  • ACER 3820TG nin o versiyonu stoklarımızda yok diğer modelleri mevcut ama açılışa özel indirim yok sanırım.

LG 42LV3550 1399 tl...
    SAMSUNG 37c5100 1099 tl...
    PHİLİPS 32PFL3506 799 tl...
    LG 32LK330 599 tl...

ve daha 10 ayrı tv modelinde 350 tl'ye varan indirimler var.

Hafea 110 tv sehpası 99 tl...

dediğim gibi ben tv ci olduğum için bildiğim bunlar diğer reyonlarda da bu oranlarda açılış fiyatları var...

http://www.facebook.com/yhy83?sk=photos#!/media/set/?set=a.10150258768084872.343731.815004871

• ps3 ler icin sordum sony tr değil teledunya garantili haberiniz olsun
    12 ay taksit erteleme ile almak için dusundum zaten 3 ay sonra bu fiyatlara duser gene kesin
    blu ray playere baktım ondada optik ses cıkısı yok ondanda vazgectim
  • varmı giden cok kalabalıkmı?
  • saba işe giderken geçtim önünnden araçla bi kalabalık vardı ama eminim tv için ve wii için bursadaki en potansiyel yer olan nilüfer tarafına açmaları doğal
    karşıda m.m. ondan ben bi hareket bekliyorum ilk oraya gidicem tam inserti koyacak yokmu bizim kapıdakini biri almışta sitesinde varmı bilmiyorum..
  • yaklasık tahminen kac kisi ins klavye mouse seti kalır
  • öle 100 kişi anca çok bi kalabalık yoktu haftaiçi insanlar çalışıyor akşama bişey kalmaz eminim...
  • Oyle aman aman indirim yok zaten
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.