Şimdi Ara

Bim Kiwi Dönen Başlıklı Diş Fırçası Tükenmeden Alın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
23.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oral b gibi sağ sol mu yapıyor yoksa sürekli aynı yöne doğru mu dönüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jakkoba kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Genius 8000 miş. Baya tuzluymuş :) Teşekkür ediyorum.
  • Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    Yalnız bende okudum okudum o 59 tl 'yi bir türlü göremedim öyle bir gizlemişsinki fiyatını 79 tl 'yi gördüm yetmedi 19 tl aşağısı kelimesini gördüm ama bir türlü 59 tl 'yi göremedim sonra da bu mesajını gördüm çıktım yukarı yine bakındım hala göremedim en sonunda ctrl + f ile arattım ve bir noktadan sonra 59 tl olarak cümleye başlamışsın orada görünüyor ama gizlenmiş gibi paragrafın içinde bakıyorum bakıyorum görülmüyor, garip geldi bana da. :)
  • çocuklar için olan oral-b 69.90 lira.
    80 liraya tamamlayıp çek satıştan 3liraya alabileceğiniz 20/80 g.gidiyor çekiyle çok daha ucuza gelir

https://www.gittigidiyor.com/agiz-ve-dis-bakimi/elektrikli-dis-fircasi/oral-b-stages-power_spp_65189?id=541521249
  • yanlış hatırlamıyorsam migrosun indiriminden oral b vitality + 3 başlığı 80 e almıştık bi 7-8 ay önce
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa şarjlı almak çok daha mantıklı olur hocam. Ben şarjlı olanını kullanıyorum. Pilli ye pil dayanmaz şarjlı pil ve şarj aleti alsanız bu sefer de oral-b şarjlı fiyatına gelecek :)

• kanalıma abone okun diye baştan yazsaydın o kadsr paragrafı boşuna okumazdık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinbo markasını düşünün.. Sinbodan daha kötü bir marka düşünün şimdi.. Zor geldi dimi.. Ah işte o kiwi...Yani olastigin için bir teyp motoru koyun dönsün derseniz kendiniz de kendi dış fircanizi yapabilirsiniz ki oral b nin en düşük modelleri neredeyse bu fiyata geliyor. Fiş fırçasını da pilli kullanmak mantıklı değil. En iyi ihtimalle iki haftada bir pil değişmesi gerekir. Bir kaç ayda zaten 59 TL pil parası gider.

• Şarjlı almak daha mantıklı gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elektrikli diş fırçaları diş hassasiyeti yapıyor manuel fırçalaradan kullanmanızı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Yalnız bende okudum okudum o 59 tl 'yi bir türlü göremedim öyle bir gizlemişsinki fiyatını 79 tl 'yi gördüm yetmedi 19 tl aşağısı kelimesini gördüm ama bir türlü 59 tl 'yi göremedim sonra da bu mesajını gördüm çıktım yukarı yine bakındım hala göremedim en sonunda ctrl + f ile arattım ve bir noktadan sonra 59 tl olarak cümleye başlamışsın orada görünüyor ama gizlenmiş gibi paragrafın içinde bakıyorum bakıyorum görülmüyor, garip geldi bana da. :)
    Devir değişti. Artık okumayı pek sevmiyoruz ve kısa şeylerle ilgileniyoruz. Bununla ilgili bilimsel çalışmalar var. Tiktok neden bu kadar tuttu? İnsanların konsantrasyon süresi düştü ve afedersiniz beyinleri uyuşturuldu. Bilerek gizlemedim ama gizli kalmış olabilir... Bunun için tüm samimiyetimle herkesten özürdilerim. Şarjlı pilli olayına gelirsek, ikisi de pille çalışıyor. Birisinde dışarıdan aldığınız kaliteli bir pili kullanabiliyorken diğerinde kendi piline hemen hemen mahkumsunuz.
    Kiwi ile anlaşma yok, inanın yok. Sadece kendime aldım ve yayınladım. 2 gündür kullanıyorum. Bana sorsanız Manuel fırçalamak daha iyi. Bu tarz makineler hem tembel insan işi hem yetenekleri kısıtlı tabii ki sözüm sigara ve çay tüketimi çok olan insanlar için.
    Bembeyaz dişleriniz en baba makineyi alsanızda olmayacak...
    Hem Manuel hem bu tarz bir makine kullanılarak diş fırçalanabilinir fakat o zaman da diş mineleri hasar görecek.
    Bir arkadaş sormuş dönüş nasıl diye.
    40 derecelik açılar yapıyor, yani tam tur dönmüyor.

Kanalıma abone olur musunuz ricamı sona attım çünkü amaç bu değil, kimse oraya kadar okumaz diye düşündüm ama yazının olmasını da istedim. Güzel günlerim oldu donanım haberde. Kimseye zararı olmayan düzgün, yaşı başı, işi gücü belli bir insanım. Kanalımda ortada yani o da hırt bir kanal değil. Ama hırt olmak maalesef prim yapıyor. Bu durum bazen canımı sıksada motivasyonumu düşürmemek için kendime yalanlar söylüyorum... 15 yılın geçti forumda.
    Durum bu...

• Oral-B Vitality alın geçin Kiwi miwi boşa para derim. Benim Oral-B Vitality fırçayı 7 yıldır kullanıyorum şarjı haftada 1 yapıyorum sabah akşam düzenli fırçalamada halâ fazlasıyla yetiyor. Kiwi 3 yıl sonra şarjı tutmadığında sarj soketi orası burası oksitlenip çöp olduğunda iki mislinden fazla para harcarsınız. Oral-B nin de üst seiye ürünleri keza aynı şekilde gereksiz yok basınç sensörü yok zaman sensörü ulan her sensör 150₺ yukarı oynartır mı fiyatı boşş. Bu arada düz fırça daha iyi diyenler eminim ileri geri 30sn. fırçalıyor dişlerini.. Tüm diş ürünlerinde Migros da kampanya var şuan isteyen değerlendirsin.
  • Diş hekimlerinin çoğu bu tür fırçaları tavsiye etmiyor.Diş köküne zarar veriyormuş.
  • Diş etini perişan ediyor, oral b var 2 tane, kenarda duruyor, en son diş eti çekilmesinden kaplama yaptırdım.
    Markanın temassız sıvı sabun makinesini aldım 86 yl ye, şu bimde 55 e satılanlardan, 1 ayda cortladı. Acaba pilden mi diye dün duracell turbo aldım, pil kaynaklı değil

• bunu alana kadar gidip oral-b en ucuz şarjlısını alın 100 TL civarı daha mantıklı. pil değiştirme masrafıyla 1 yılda amorti edersiniz zaten. Ben 2013 de aldığım oral-b makinayı hala kullanmaktayım, taş gibi.

düzenleme:https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/oral-b-sarj-edilebilir-dis-fircasi-d100-cross-action-white_pdp_538198644

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 24 Nisan 2020; 13:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

Oral-B Vitality alın geçin Kiwi miwi boşa para derim. Benim Oral-B Vitality fırçayı 7 yıldır kullanıyorum şarjı haftada 1 yapıyorum sabah akşam düzenli fırçalamada halâ fazlasıyla yetiyor. Kiwi 3 yıl sonra şarjı tutmadığında sarj soketi orası burası oksitlenip çöp olduğunda iki mislinden fazla para harcarsınız. Oral-B nin de üst seiye ürünleri keza aynı şekilde gereksiz yok basınç sensörü yok zaman sensörü ulan her sensör 150₺ yukarı oynartır mı fiyatı boşş. Bu arada düz fırça daha iyi diyenler eminim ileri geri 30sn. fırçalıyor dişlerini.. Tüm diş ürünlerinde Migros da kampanya var şuan isteyen değerlendirsin.
    ''Bu arada düz fırça daha iyi diyenler eminim ileri geri 30sn. fırçalıyor dişlerini.''

Ne kadar eminsiniz böyle? Elektrikli diş fırçası önermeyen hekimlerde diş fırçalamayı bilmiyor o zaman.

2 tane kullanmadıgım fırça var onlar da bitince bende elektrikli diş fırçası alıp almamakta kararsızım.Öneren hekim var önermeyen var.
    Yazdıgınız gibi kiwi marka felan almam ayrıca şarjlı olanlar daha iyi.

Fakat insanları ''Bu arada düz fırça daha iyi diyenler eminim ileri geri 30sn. fırçalıyor dişlerini.'' diye suçlamak en iyisini ben bilirim havası, egoistlikten başka bir şey degil.

Evet diş fırçalamayı sadece siziyi biliyorsunuz manuel diş fırçasının daha iyi oldugunu söyleyenler ve manuel diş fırçası kullananlar diş fırçalamayı bilmiyor (!)

İyi forumlar.

• bu tip ürünlerde, fırçanın kendisi kadar başlıkları da önemli.
    yarın öbür gün yedek başlık bulabilmeniz gerekli.
  • Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ben kimseyi yargılamadim, ve senin kötü bir şey yaptığınıda düşünmedim. Sadece üyemiz bu noktaya değinince bende aynısını yaşadığımı dile getirdim, özür dilenecek bir durum yok, ürün hakkında bilgilendirme için teşekkürler ve kanalıniza üye olmaya çalışırım, nice forumlara hep beraber girmek dileklerimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: C3z

bu tip ürünlerde, fırçanın kendisi kadar başlıkları da önemli.
    yarın öbür gün yedek başlık bulabilmeniz gerekli.
    Oral-b başlıkları ile uyumlu demiş yani yazmışlar etiketine.
    Ancak tam olarak hangi modellerle uyumlu bilmiyorum fakat bir kaç oral b modeline baktım makine ağızları yani başlığın girdiği kısım aynı.
    Marka ve kaliteli ürünlerle kıyaslama yapmıyorum ancak başlangıç seviyesi bir cihaz. Kullanılan malzeme açısından bir farkları yok. Kiwi net kopya ve bana göre iyi bir kopya. Nasıl o cihazlar 70-200 tl den satılırken pahalı iken bu cihaz içinde 60 tl pahalı. Fakat piyasa bu.
    Ben çocuklarıma almadım çünkü bana göre onlar için uygun değil. Hem oral b hem kiwi... Oral b nin en düşük cihazının bunun sunduğu performansdan daha başka bir şey sunacağını sanmıyorum.

• zamanında bir marketten colgate'nin buna benzer fırçasını 15 TL'ye almıştım. tabi dolar 2'yi ama şimdi bile 50 TL yapıyor. fazla performans beklemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.