Şimdi Ara

BİM’e uygun fiyatlı oyuncu ürünleri geliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
105
Cevap
1
Favori
17.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Dikkat bu bir amme hizmetidir !

Aynı klavye hepsiburadada 22,80 tl yani bim 4,70 tl daha pahalı

https://www.hepsiburada.com/trust-22113-ziva-gaming-klavye-p-HBV0000086S80?magaza=Ofmat%20Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwkpfWBRDZARIsAAfeXaq6yZPCUZOegbePYw7HW6f7HLx6oRVjzUK_sBH2A7AYAADL1QaaHIMaAiKqEALw_wcB

Aynı kulaklık hepsiburadada 39,90 tl yani bim 14,9 tl daha ucuz

https://www.hepsiburada.com/trust-21953-ziva-oyuncu-kulaklik-p-HBV0000086S7Y?magaza=Ekostok&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwkpfWBRDZARIsAAfeXaoiUgqFOwr9H-561KTXkonk9c7DVDp4wAlbLrLR19fFivKwzyNq-2QaApS3EALw_wcB

Aynı mouse hepsiburada 21,50 tl yani bim 6 tl daha pahalı

https://www.hepsiburada.com/trust-21963-ziva-3000-dpi-gaming-oyuncu-mouse-ve-mousepad-set-p-HBV0000086S89

3ü birlikte alırsanız hepsiburadada 78,90 tl yani bim(27,50+27,50+25) 1,10 tl daha pahalı

https://www.hepsiburada.com/trust-ziva-gaming-oyuncu-kulaklik-klavye-mouse-mousepad-p-HBV000008JTE3?magaza=Teknolojidenizi&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwkpfWBRDZARIsAAfeXaofjp27lDsIpwKTScdFMCfN-ZpnLA07PitteT5LB03VIwPJh993zrQaAsusEALw_wcBhttps://www.hepsiburada.com/trust-21953-ziva-oyuncu-kulaklik-p-HBV0000086S7Y

Tek sıcak fırsat kulaklık. Kulaklık için en ucuz fiyat 35 tl yani bim 10 tl daha ucuz

Allah kabul eder inş hayırlı cumalar
    kargo parası verip 3 gün ürün bekleyeceğime 2 lira daha verir bimden alırım,şu ekiplanları alacak kişi hepsiburadan falan almaz sen de almayacaksın laf olsun diye yazmışsın işte

• kilosu mu 25 lira ?

• Bakalım bulabilirsem Sony kulaklığı almayı düşünüyorum, mavi rengini bulursam özellikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi de bir ay önce bu mouse u aldık ztn bim den yine mi geliyor bu arada sıradan fare işte switch ler çok sesli pad de idare eder ufak boy bilginize

• Sakın almaya kalkmayın. Yahudi ne der, "ucuz alacak kadar zengin değilim". İndirim bekleyin teknoloji marketlerinden falan o zamana kadar para biriktir ortalama bir klavye/mouse/kulaklık alırsınız. 25'er liranızı çöpe atacağınıza 50-60 liraya adam akıllı bir ürün alın 2-3 sene kullanın.

Donanım haber ekibinin de bunu utanmadan sıkılmadan haber yapması ayrıca bir ayıp. Binlerce gencin parasının boşa gitmesine sebep oluyorlar. Sonuçta burada yapılan da bir nevi gazetecilik ama haberi yazanların gazetecilik vasfı olmadığı için ortaya çıkan metne de tam manasıyla haber denemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahy

Bu ekipmanlara laf söyleyenlerin hepsi noob.
    Bakınız;
    BİM’e uygun fiyatlı oyuncu ürünleri geliyor

Pro sözde "gamer" mı kullanmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Efsane set. Açeydim kollarimi, gitme diyeydim, merak yüzündennnn.....
    Ağlattın hocam.

• Bu haber niye bu kadar popüler oldu anlamadım. Dh için demiyorum sadece, neredeyse teknolojiyle alakalı bütün siteler 20 nisan uygun fiyatlı oyuncu ekipmanı bime geliyor diye haber yaptı. İyi de bu ürünler zaten sürekli bime, a101'e geliyor.

Ayrıca burada hb, n11 3-5 lira daha ucuz diyenler var. Tamam da onlarda kargo ücreti var. Hb'de genelde 100 lira üzerine kargo ücreti alınmıyor. Kargoyu hesaba katarsak bin yine daha iyi. Ve aynı zamanda çok daha güvenli. Ben zamanında laptop soğutucu aldım bim'den. Kolu kırıktı. Haftalar sonra gittim fişle iade ettim aldılar. Ben artık hb'ye güvenmiyorum, sorun olduğunda hiç ilgilenmiyorlar. Aynı fiyat olsa dahi gider bim'den alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

Ağlattın hocam.

Alıntıları Göster
    Ben logitech in ucuz bi klavye mause setini almıştım. Oynamadığım oyun kalmadı. Takır takır attığımı vuruyorum. Yetenek olmadıktan sonra en kaliteli ekipmanları alsan ne olacak ? Hepsi para tuzağı.

Bim deki gibi ucuz versiyonlar tabi alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

Karaoke mikrofonu nasildir?
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bu ekipmanlara laf söyleyenlerin hepsi noob.
    Bakınız;
    züğürt tesellisi

• Teknoloji marketlerinden falan o zamanda çok daha ucuz bir klavye mause setini almıştım. 50-60 lira ama daha iyi. Ve aynı zamanda o zamanlar çok daha ucuzdu bunu haber yapacak gerek yok. İndirim bekleyin alın tabi üstüne kargo ücreti var. Daha sonra bir de olmadığı için ortalama bir klavye mause setini almıştım. Çok Oynamadığı için ortalama bir şeydi, ucuz malın bir ücreti var ama iki sonra bozulacak şey o parayı çöpe attın bunu alıp. Biriktirip parayı güzel bişiy orta derece olan şeyi takır takır tabi alınabilir. İndirim bekleyin teknoloji marketlerde oluyor adam akıllı bir şey alın. Bunu çok daha ucuz diye bunu utanmadan sıkılmadığım oyuncu ekipmanın diye satmanın bir anlamı yok ucuz şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 8 Nisan 2018; 18:16:37 >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    bim basmış parayı :)
  • trust kulaklık tek jak mı acaba ? Benim laptopda tek giriş yeri var 2 yıldır laptoba konuşuyom karşıdakiler net duyamıyor beni
  • +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • export20 kullanıcısına yanıt
    Tek girişliymiş. Çift girişli bilgisayarlar için içinden şöyle bir aparat çıkıyormuş.

BİM’e uygun fiyatlı oyuncu ürünleri geliyor
  • Kulaklık iyi gibi, yetişebilirsem alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Set alınmaya değer mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Tek girişliymiş. Çift girişli bilgisayarlar için içinden şöyle bir aparat çıkıyormuş.

O zaman tam benim istediğim gibi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

Karaoke mikrofonu nasildir?
    Ben de bakınıyorum ama alan yok her halde.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.