Şimdi Ara

BİM’e uygun fiyatlı oyuncu ürünleri geliyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
17.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiyatlarin zamlandigi bugunlerde tablet iyi gibi duruyor sanki ,kalırsa 1 adet satın almayı düsünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünler hakkında ufak bir inceleme yapılmış merak edenler buyursun

http://www.webtekno.com/bim-de-ucuza-satilacak-oyuncu-ekipmanlarini-onceden-alip-inceledik-v1093.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Vermeye değmez. Linkteki ürünü kullandım, ses kalitesi fiyatına göre iyi ama (bana göre) ergonomisi berbat. Yastıkları kulakları içine alacak şekilde değil, kulak kepçesinin üstüne oturuyor. Bu yüzden 1 saate ağrı yapıyor. Ayrıca bu SN serisinden 2 kulaklık kullandım ikisi de 6-12 ay içerisinde kablo temassızlığından (kablo içten kopuyor) ya kulaklığın teki ya da mikrofonu gitti. Bunun da çok farklı olacağını düşünmüyorum. Bu fiyat seviyesinde kalite farkı aramak saçma, çoğu fason ürünler ve marka basıp satıyorlar. Aynı ürünler frisby, everest, snopy, trust gibi isimlerle satılıyor. Ucuz diye alıyoruz, bozuluyor yenisini alıyoruz. Sonra bir bakıyorsunuz ev kulaklık çöplüğüne dönmüş.

Para biriktirip Logitech, Asus, steelseries, plantronics (2. El de olur) gibi kaliteli ürünler tercih ediniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.