Şimdi Ara

BIM'den makarna almayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
6.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. BİM'den makarna almamanızı tavsiye ediyorum. En azından çok sık makarna yiyen birisiyseniz, kesinlike sağlığınız için bir tehdit. Biz uzun süredir kaliteli makarna olan Ankara marka makarna tüketiyorduk. En son dün BİM mağazasından aldık makarnayı. O makarna hem bende, hemde babamda ağız kuruması ve şeker yüksekliğine sebep oldu. Aylardır tükettiğimiz Ankara marka makarna bizde ağız kuruluğu yapmazken, BİM'den aldığımız makarnanın şekerimizi yükseltmesi çok garip... İçerisinde zararlı maddeler mi var bilmiyorum ama kesinlikle önermiyorum. Daha ucuz olabilir ama almayın. 1-2 TL Daha fazla vererek daha kaliteli makarna yemenizi tavsiye ediyorum. Hala ağzımız kuru, geçmedi...

Not: BİM'deki makarnanın kıvamı bile kötü. Yani makarnayı yerken birinci kalite hissettirmiyor kesinlikle. Bana soracak olursanız, kalitesiz buğday kullanıyorlar ve içerisinde zararlı kimyasal maddeler olabilir.

Bu konu hakkındaki görüşleriniz neler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İçindekiler kısmında zaten uazıyor olması lazım. Diğer makarnalarla farkı nedir ona bakmalısınız öncelikle.

• makarnanın paket fiyatı 4 lira o beğenmediğin bimde bile 2.5 lira
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Babamda ve bende kan şekeri yükselmesi ve ağız kuruluğuna sebep oldu. Sağlığımızı düşünmemizde önemli.

• Hangi marka aldin oba var pastavilla var. Bende ucuz diye oba aldım gecenlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim Ankara makarna satmıyor mu zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gramaj ve kalite düşürüp kakalıyorlar, siz de yiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makarna yemeyin.
  • tat ve filiz marka makarna şekerimi hiç yükseltmedi hocam haberin olsun tat marka hakmarda var filizde heryerde var zaten
    Vay be eskiden en kral makarna 3 tl falandı şimdi en dandiği o fiyat.

• makarnanın kalitelisimi varmış

• haha
    adam makarna şekerimizi yükseltti diye konu açmış
    olaya gel
    bir de suçlusu bim olmuş
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Çünkü şekeri yükselen tek ben olmadım. Aynı saatte aynı makarnayı babam da yedi. Onda da aynı şey oldu.

• Ankara makarna kaliteli falan değil, çok dandik asla ve asla almıyorum.
  • blueismene kullanıcısına yanıt
    Ankara Vitamin'li makarnası baya iyi.

• zaten makarna kan sekerini ani zıplatır, esmer değilse. bi zahmet arkasını oku 2sini karsılastır. bi fark yok pek. bim ve a101 in makarnasında kullanılan irmik kalitesiz ama
  • ayrıyetten oturduğunuz yerden makarna gibi nispeten kalitesiz bir karbonhidrat kaynağı tüketip durursanız şeker yükselmesi farz olur uyarıyım
  • %100 Organik makarna satan siteler var. O ürünler daha pahalı ama güvenebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem the mixer

%100 Organik makarna satan siteler var. O ürünler daha pahalı ama güvenebilir miyiz?
    eğer kilo fazlan varsa beyaz makarna tüketmeyin. hatta direk karbonhidratı azaltın ve şekerinize baktırın. şeker hastası olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinbl -- 20 Mayıs 2020; 18:18:45 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.