Şimdi Ara

BİM'de stanley 1.3 litre termos 299 tl.(23 Aralık 2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
6
Favori
20.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala temin edemeyenler için uygun fiyat olduğunu düşünüyorum.

BİM'de stanley 1.3 litre termos 299 tl.(23 Aralık 2020)

• Ben yorum yapayım. Eğer kullanacaksanız bence süper bir ürün. İşim gereği sürekli araç kullanıyorum. Yazın 1,5 lt soğuk su alıyordum. 2 saatte ısınıyordu sonra bir daha alıyordum. Yazın soğuk suyu 3. Günde bile tam içelecek kıvamda tutuyor hatta arabada güneş altınsa durmasına rağmen. Soğuk içecek performansı mükemmel. Şu an pandemi den ötürü kafeler ve restaurantlar kapalı olduğu için sıcak performansınıda denedim. Getçekten sıcak performansı da çok iyi sabah 7 de koyduğum sıcak su saat 15 te bile el yakacak kadar sıcak oluyor. Ertesi gün ılık seviyede. Bende 1 lt si var. Bana yetiyor. 1,3 ve saplı olması ağırlığını biraz daha arttırabilir. Çünkü 1 lt si bile oldukça ağır

Bugün çok şükür, ilk defa almayı başardım. Belki 230-240 olsa alamazdım, 299 TL olduğu için almayı başardım.

Bu markayı Türkiye de sadece kampçı tayfa bilir, gerisi Bim ile birlikte öğrendi, birden termosçu bir toplum olduk. Forumda koleksiyon yapanlara denk geldim, bir de simsarlar var, Bim'den alır Letgo'da satar.

Letgo'da geçen hafta çocuğa 300 TL verirsen gelip alayım dedim, bak Kağıthane'de yaşıyorum, Sarıyer'e arabayla gideceğim. Zaman, yakıt hepsi benden çıkıyor. Cocuk bana siz en iyisi 2 katına internetten alın dedi. ilan fiyatı 380 TL. Ben de ''veya Bim'e geldiğinde alayım'' dedim.

Ulan ne tesadüf 5 gün sonra Bim'den aldım:)

Simsarlara selam olsun

• Daha önce kaça satıldı?
  • Ne termosmuş arkadaş.

Bimde getirmese bu ülkedeki insanlar ne yapacaktı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Ne termosmuş arkadaş.

Bimde getirmese bu ülkedeki insanlar ne yapacaktı acaba.

Robot süpürge için değil ama termoslara gösterilen yoğun ilgide kusturan bir budalalık hissediyorum. Gratis bile Migros'un senelerce dağıttığı Sinbo elektrikli cezveden satıyor, en fazla yolculuk için kullanılır, diğer amaçlar çok ilkel reflekslere hizmet ediyor
  • Bi öncekinde 263 tl idi sanırım. 2 adet alıp satmıştım
  • yorumları okumaya geldim

• bu defa bitmez bence, contigo gibi haftalarca kalır
  • 23 aralıkta mı başlayacak bu indirim?

• 149’a alanlar like.
  • 1,3 Litre

• Arkadaşlar alınır mı bu termos? Kimse termos hakkında yorum yapmamış?
  • İyice tadı kaçtı bu işin yazık
  • Translasyon kullanıcısına yanıt

Harika bi termos lakin 300 lira bence fazla. 1.3 litre cok buyuk poknik falan icin ideal. Suanda Dus calistigim icij sabah cay yapip geceye kadar iciyorum. İsime cok yariyor

• psycho1905 kullanıcısına yanıt

amazonda 0.35 lt one hand 219 tl. sizce hangisi tercih edilir? acaba düşmesini beklesem mi fiyatların? ayrıca umarım kazanırsınız hocam. meslektaşız :)

• Thekanarya kullanıcısına yanıt
    alıp arkadaşıma vermiştim aynı fiyattan, hatta 250 vereyim demişti:)
  • Ben yorum yapayım. Eğer kullanacaksanız bence süper bir ürün. İşim gereği sürekli araç kullanıyorum. Yazın 1,5 lt soğuk su alıyordum. 2 saatte ısınıyordu sonra bir daha alıyordum. Yazın soğuk suyu 3. Günde bile tam içelecek kıvamda tutuyor hatta arabada güneş altınsa durmasına rağmen. Soğuk içecek performansı mükemmel. Şu an pandemi den ötürü kafeler ve restaurantlar kapalı olduğu için sıcak performansınıda denedim. Getçekten sıcak performansı da çok iyi sabah 7 de koyduğum sıcak su saat 15 te bile el yakacak kadar sıcak oluyor. Ertesi gün ılık seviyede. Bende 1 lt si var. Bana yetiyor. 1,3 ve saplı olması ağırlığını biraz daha arttırabilir. Çünkü 1 lt si bile oldukça ağır

• 0.47 litrelikleri de güzel bir fiyattan satsalar da alsak. 1.3 litre günlük kullanım için fazla büyük.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.