Şimdi Ara

BİM artık ucuz değil! Mi? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
4.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Power-pc adlı kişiye katılıyorum bim yine de a101'den iyi açıkçası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bim'deki ürünlerin çoğuna bu paralar verilmez bu kadar para harcadıktan sonra git Şok'tan, A-101'den al daha iyi. Çoğu ürünleri kalitesiz Bim'in.

• bim mayıs 1995

a101 mart 2008

tarım kredi kooperatif Market 2017

fiyatların yüksek olması, kalitenin daha iyi olduğunu göstermez ama benim gördüğüm tkk marketin fiyatları bim'e göre yüksek. a101'in durumu nedir bilmiyorum. tek merak ettiğim şey, bu üç marketin sahiplerinin bu yola çıkarken edinmiş oldukları politika ve amaçlarında, bugüne göre bir değişiklik olup olmadığıdır. faydalı olduklarına şüphem yok. lakin fiyat, kalite ve ürünlerin gramajlarında yapılan değişiklikleri bütün gıda sektörü için aynı şekilde değerlendirebiliriz sanıyorum. köylü diyor tv'de reklamda. benden sütü alıyorsun. aldığın sütün yağını kremasını içinden alıyorsun. katkılı olarak da suyunu süt diye millete satıyorsun. gıdaların evrimi gerçekleşti. insanlar ise hala aynı.  

karket..  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 30 Kasım 2022; 4:47:55 >

• Bir de siyasi polemiğe karışıyorlar. Bugün bim şok gibi 3 harfli marketlerin hisse senetleri de çakılmaya başladı. Ortalığı kaarıştıracaklar gibi.

• Bim ve A101 hala diğer marketlere göre daha ucuz.

• Bim, hiçbir basın ve görsel medyaya asla reklam vermemekle övünüyor, bu giderleri maliyetlere yansıtmamak ve fiyatların her zaman ucuz kalmasını sağlamakla gurur duyuyordu ve bunu da pano haline getirip mağazalarına asıyorlardı. Son yıllarda ise gazete ve tv kanallarında habire bimin reklamları dönüyor.

İnsanlar bime ucuz olduğu için değil, ayakları alıştığı için gidiyor. Ha arada ucuz olan şeyler de yok değil ama artık bu bimin bi numarası ,esprisi kalmadı. Çünkü bizim millet sorgulamayan ve herşeyi otomatiği bağlamış ayakta uyuyan ve uyutulan ender değişik milletlerden biridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 13 Aralık 2022; 14:16:51 >
  • dekareme kullanıcısına yanıt

Sanki ürünlerin boyutları da küçülüyor gibi geldi bana. Size de öyle geldi mi?

• BİM artık ucuz falan değildir arkadaşlar. Zincir marketler artık vatandaşlarını baya kazıklamaya başladı. Vakıfbank kartınız olsun market takip edin her alışverişinizde de worldpuanları artı artı toplayın devir hesap devri.

• Lautreamont kullanıcısına yanıt

50... elli.

• bim artık ucuz olmayan marketlerden

• otelci kullanıcısına yanıt

Hisseleri de almış başını gidiyor...... 

• değil

• Broon kullanıcısına yanıt

Bu aralar ucuzladı sanki ya da ben mi diğer fiyatlara alıştım bilemiyorum 

• admtsnn A kullanıcısına yanıt

Devir hep hesap devriydi zaten hiçbir zaman bolluk devri olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda vaktin varsa en iyisi migros

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

şuan 60TL 200 gramı

• Eskiden Le Bim derdik şimdi LoBim diyoruz.

• BİM diyorum. Geçen gün gittim abartmıyorum arkadaşlar en az 10 tane paket ekmekleri giriş kapıların önünde ki çöpün içine atmışlar. Etiket fiyat konuları ayrı bir şey zaten. Bu yüzden sadece BİM değil böyle büyük marketlerde etiket fiyatları gözünüzden kaçmasın. Reyon ve kasa ürün fiyatları konusunda düzenbazlıkta yapıyor en çok BİM.

Kimse de bir şey yapamıyor 

• Migros ve a101 bunlar düzenli kampanyalar yapar ve nispeten daha iyidir şok ve bim den bence bim ve şok market kalitesi sıfır özellikle ŞOK meyve sebze bölümü rezalet ötesidir bu istisna her şube de böyle

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.