Şimdi Ara

Bim (8 ocak 2016)yeni insert eklendi. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
4
Favori
17.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Termostan bende var. Sıcaklığı 2-3 saat anca muhafaza ediyor. Öyle sabahtan sıcak suyu doldurayım akşam kahve yapar içerim vs gibi bişey düşünmeyin

Termos sadece çelikten oluşuyor. Çerçeve arası cam falan yok. Çelik de tek kat ince bir şey.
  • Silecek Golf 5'e olur mu acaba ?
  • Yazık bim e bu ne be hem afişleri kötü hem de artık gıdaları geçenlerde sattıkları sütten bir sütlaç yapalım dedik ortaya değişik bir cisim çıktı ama bu kesinlikle sütlaç değildi, bakanlığın yaakladığı zeytinyağını da satıyorlar
  • Oto aksesuarlarina bkarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisali0645

Araç içi kamerası hakkında fikri olan varmı

Fiyat olarak ucuz ancak daha iyi olan modeller varken, bim'de satılan ürün'ü almak tamamen mantıksız.

Çin'den uygun fiyatlar'a çok daha kaliteli modeller getirebilirsiniz, üstelik görüntü olarak'ta üst düzey niteliğinde oldukça fazla ürün mevcuttur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58zara kullanıcısına yanıt
    +1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hürman

Yazık bim e bu ne be hem afişleri kötü hem de artık gıdaları geçenlerde sattıkları sütten bir sütlaç yapalım dedik ortaya değişik bir cisim çıktı ama bu kesinlikle sütlaç değildi, bakanlığın yaakladığı zeytinyağını da satıyorlar

BİM de satılan dost marka uht sütleri çocuklara vermeden önce mutlaka kontrol edin. Tarihinden çok evvel bozulmuş olabiliyorlar.
  • virus linki verin kardesim

• tam silecek almayı düşünürken bunu gördüm. 3,5 tl silecek mi olur la bir deneyeyim bakayım. Güzel birşeyse 2 şer tane alayım dursun kenarda. Termos'un da aynısı arkadaşta var, hatta nerden aldın bende alayım demiştim. saatlerce sıcak tutuyor tavsiye ederim, tabi aynı ürünse.
  • BİM'den aldığınız ütü masasını mutlaka kontrol edin, önceden üzerinde ütü yapılmış olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaroo1 -- 5 Ocak 2016; 13:52:38 >
  • Silecek almıştım geçen sene bimden kışı çıkarmıştı diye hatırlıyorum. Önlere 2 tane arkaya da 1 tane alacağım. Bir de muhakkak ön camı silmek için aparatı alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meyveli kekler lezzet olarak nasıl alman markasımı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaroo1

BİM'den aldığınız ütü masasını mutlaka kontrol edin, önceden üzerinde ütü yapılmış olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Termostan bende var. Sıcaklığı 2-3 saat anca muhafaza ediyor. Öyle sabahtan sıcak suyu doldurayım akşam kahve yapar içerim vs gibi bişey düşünmeyin

Termos sadece çelikten oluşuyor. Çerçeve arası cam falan yok. Çelik de tek kat ince bir şey.

Peki kapağı kapatınca tam kapanıyor mu yani çantada yan düşse filan dökülür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: J.Valjean

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Termostan bende var. Sıcaklığı 2-3 saat anca muhafaza ediyor. Öyle sabahtan sıcak suyu doldurayım akşam kahve yapar içerim vs gibi bişey düşünmeyin

Peki kapağı kapatınca tam kapanıyor mu yani çantada yan düşse filan dökülür mü?

Ağzına kadar sıfır doldurmazsan dökülmüyor

• Hafıza kartını tavsiye eder misiniz?

• bu ne ya 1 tane bile alıncak ürün bulamadım...buzamana kadar en az olurdu 1 tane işime yarıcak bişey
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    mdatalay M kullanıcısına yanıt
    cam termoslar dahamı sıcak tutuyo varmı öneri 1-1,5 lt
    BİM in termosu çin sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 7 Ocak 2016; 20:12:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

cam termoslar dahamı sıcak tutuyo varmı öneri 1-1,5 lt
    BİM in termosu çin sanırım..

bu boyutta, bu boyuta bulamazsın. 60-70 lira veririm dersen internetten bulursun.
  • Sabah gittim hepsinden aldım bir tane :)

2x Silecek
    1x Trafik seti
    1x Mikrofiber bez
    1x Sprey koku
    1x Takviye kablosu (çantası mevcut)
    1x Termos
    1x Atlet kılıf
    1x pasta cila
    1x ahtapot lastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 8 Ocak 2016; 9:46:22 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.