Şimdi Ara

Bim (8 ocak 2016)yeni insert eklendi. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
4
Favori
17.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oto aksesuarlar pahali (trafik seti, kompresor vs.). Cok mu kaliteli ki bunlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Hayır kaliteli değil de BİM ucuz değil artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Almam ben de keyifleri bilir diyecegim de milletimiz sagolsun fiyata cok aldiris etmeden bir yere dadandim mi birakmiyorlar. Onlarin yuzunden bim kendine gelmez herhalde.

• Oto kılıf nasıldır? Daha önce kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

http://www.bim.com.tr/pages/ayin-urunu.aspx
    Bir de şu insert var.

Bim canı sıkıldıkça insert yayınlıyor.linkini verdiğiniz insert haftanın ürünü. Bilgi için teşekkürler.

• Bluetooth kulaklık stereo olmadığından müzik dileyemezsiniz, sadece telefon görüşmesi yapılıyo. Stereo kulaklık için aliexpress bi göz atın, fiyatlarda iyi

• sıfırını 50 tl ye ben aldım geçen sene orjinal samsung şarjı 1 hafta gidiyordu ama garantisi yoktu
    Trafik seti pahalı mı? Daha ucuza nerelerde bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Trafik seti pahalı mı? Daha ucuza nerelerde bulabiliriz?

Internette daha ucuz. Hepsiburada da bile 24,90. Ben bunu aldim gecen. Tabi yaninda bircok sey almistim. Gayet iyi. Biminkinin de bu ayarda olacagini tahmin ediyorum.

http://www.hepsiburada.com/brees-ts-90-trafik-seti-p-OTHKM4001000

• Geçen senelerde koltuk atleti alan oldu mu nasıl, iş çıkışına kalırsa almayı düşünüyorum, geçen sene unoya tek silecek almıştım iyiydi busene de alacam, şu cepten de alıp elimin altıda dursun da ıvır ziviri ararim içine

• quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

quote:

Orijinalden alıntı: N0CASH

quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

Termos kaç ml acaba

700 ml.

700ml ise alınabilir.

Bende almayı düşünüyorum da sıcaklığı ne kadar süre koruyabilir bilemiyorum.
     Bim (8 ocak 2016)yeni insert  eklendi.

Hocam o bile kargo ile 30 oluyor. 30 dan uygun bulamadım internette o yüzden sordum.
  • Hocam olmadı alirsin ilk gün denersin memnun kalmazsan geri verirsin. Geri alıyor olmaları gerek. Ama yine de iş gorur cinstendir. Zaten fiyatı ne ki Aladdin gibi termoslarla karsilastirmamak gerek. Matara fiyatına zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: gncsrc35

sıfırını 50 tl ye ben aldım geçen sene orjinal samsung şarjı 1 hafta gidiyordu ama garantisi yoktu

Orjinal olduğunu nereden biliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Jeneratör alıcaksanız ucuz almayın bu tip ürünlerin sıkıntısı asla bitmiyor ya bujiden sıkıntı çıkıyor ya motorundan hatta yakıt tankı delinenini dahi gördüm. Gereğinden fazla voltaj verip cihazları arıza yapabilirde herşeyi bekleyebilirsiniz anlayacağınız boş yere almayın bu paraya jeneratör alacağınıza gidin 3 5 fakir doyurun.

Sonra pedallı bir düzenek yapar,doyurduğumuz fakirleri de düzeneğe oturtup pedal çevirterek elektrik elde ederiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Jeneratör alıcaksanız ucuz almayın bu tip ürünlerin sıkıntısı asla bitmiyor ya bujiden sıkıntı çıkıyor ya motorundan hatta yakıt tankı delinenini dahi gördüm. Gereğinden fazla voltaj verip cihazları arıza yapabilirde herşeyi bekleyebilirsiniz anlayacağınız boş yere almayın bu paraya jeneratör alacağınıza gidin 3 5 fakir doyurun.

Sonra pedallı bir düzenek yapar,doyurduğumuz fakirleri de düzeneğe oturtup pedal çevirterek elektrik elde ederiz...

Ulan :) ahahahahaha ben nasıl yazmışım bu mesajı sakın fakir doyurmayın. Fakiri devlet doyursun :)

• kuzenim teknik servis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bu dönerlerden almayın tavsiye etmem leş gibi kokuyorlar paketi açtıgıö gibi çöpe atmıştım marka farketmez hepsi aynı.

Dostum bende böyle şeylere çok mesafeliyim, dondurulmuş köftelerden tut bu tarz şeylere kadar. Bunun piliç olanını denemedim, denemek de istemem. Ama bu emin et döner bir efsane. Mutlaka denemelisin. Porselen bir tavaya 4 küp şeker büyüklüğünde tereyağı ekleyip erdikten sonra paketin yarısını boşalt, üstünü kapa ama, arada bir kızarana kadar çevir, inanılmaz bir lezzet.

Gece gece acıktım herhalde ki baya baya yazdım

• Bime et konusunda pek güvenesim gelmiyor. Geçenlerde bu Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı yüzü kızarmayan firmaları açıkladı. Onun içinde de "Ankara Emin Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 16" var. Acaba bu firma ile Emin Dönerin bir alakası var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.