Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Logitech g930 kablosuz kulaklıktan buna geçilir mi acaba. Yaklaşık 4 sene oldu kulaklığı alalı, usb girişi hafiften gidip gelmeye başladı..

Eğer tamiri mümkün ise tamir edin veya ettirin hocam. Bende de yaklaşık 3 yıllık cloud 2 var. Kafa bandı ve suni deri pedler dökülmeye başladı. Aliexp.ten yedek ped ve kafa bandı aldım, onu tamir edeceğim. Kafa bandı için havya ile lehim lazım. Hiç yapmadığım bir şey ama biraz pratik kazanıp yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için

• BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları
    Broşür çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • technopatta gördüm adam 2 tane rival 3 almış adam hem fişi hem mouseyi paylaşmış bulmak imkansız gibi

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları
    BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 8 Ocak 2021; 10:56:18 >
  • E nasıl olur bu torpil mi? Kul hakkımız haram olsun böylelerine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi producermk -- 8 Ocak 2021; 10:11:20 >
  • Şikayet ettim
    https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/17033103

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Soran arkadaşlar için

Alıntıları Göster

masa altında kullanıdıgınız ledin linki var mı?

• bilgisayarı almayı düşünüyordum ama kaldırılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

technopatta gördüm adam 2 tane rival 3 almış adam hem fişi hem mouseyi paylaşmış bulmak imkansız gibi

Ne var bunda reis. Bim kasiyerleriyle iyi geçinin her gittiğinizde muhabbet edin kolay gelsin diyin, Adlarını öğrenin, arkadaşlık kurun.bu kadar basit bir olay. Mesela ben 1 tane rival 3 ayırttım. 2 3 güne gidip alacağım. Böyle yapan 1 ton insan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Öpen Kovboy

Ne var bunda reis. Bim kasiyerleriyle iyi geçinin her gittiğinizde muhabbet edin kolay gelsin diyin, Adlarını öğrenin, arkadaşlık kurun.bu kadar basit bir olay. Mesela ben 1 tane rival 3 ayırttım. 2 3 güne gidip alacağım. Böyle yapan 1 ton insan var.

Alıntıları Göster
    Kasiyerlerle aram iyi olduğu için bazen işe yarıyor doğru bilgi
  • Vay be, hakka girmek legalize edilir olmuş. Yapabiliyor olman, yapılabiliyor olması bunun karaktersizlik olmadığı anlamına gelmez. İki kuruş için kendinize olan saygınızı yitirmeyin. Para kazanılır, kaybedilir. Sağlık kazanılır, kaybedilir. Sevdiklerimizi kazanır, kaybederiz. Gururunuzu kaybetmeyin bari, zaten bir insanın kıymeti bununla ölçülür.

"Böyle yapan karaktersiz, aşağılık, kültürsüz, gurursuz bir ton insan var. Neden ben de onlardan biri olmayayım ki?" denmez, aslolan nicelik değil niteliktir. Doğru ile yanlışı ayırt etmede sayıların önemi yoktur, değerlerin önemi vardır.

Hayatım boyunca bir insana işim düşer, işlerim kolaylaşır diye yanlamadım. Aklıma bile gelmedi. Yalnız genel olarak zaten insanlara karşı saygı duyduğum için, işlerim yolunda gider ve insanlar "hakkım olanı" almam için bana yardımcı olur ve görevlerini lâyıkıyla yerine getirmeye çalışır, baştan savmaz. O yüzden "bazen işe yarar" diye biriyle aranı iyi tutmak, yaptığı iş sebebiyle normalde pas vermeyeceği insanla iletişim geliştirmeye çalışmak acizliktir. Bilginiz olsun.

Umarım yaşlar ufaktır, büyüyünce anlarsınız. Yaş büyükse zaten bunda bir sıkıntı görmediğiniz için vay çevrenizin hâline. Gerçi böyle insanların çevresi de kendisi gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 8 Ocak 2021; 14:6:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Vay be, hakka girmek legalize edilir olmuş. Yapabiliyor olman, yapılabiliyor olması bunun karaktersizlik olmadığı anlamına gelmez. İki kuruş için kendinize olan saygınızı yitirmeyin. Para kazanılır, kaybedilir. Sağlık kazanılır, kaybedilir. Sevdiklerimizi kazanır, kaybederiz. Gururunuzu kaybetmeyin bari, zaten bir insanın kıymeti bununla ölçülür.

"Böyle yapan karaktersiz, aşağılık, kültürsüz, gurursuz bir ton insan var. Neden ben de onlardan biri olmayayım ki?" denmez, aslolan nicelik değil niteliktir. Doğru ile yanlışı ayırt etmede sayıların önemi yoktur, değerlerin önemi vardır.

Hayatım boyunca bir insana işim düşer, işlerim kolaylaşır diye yanlamadım. Aklıma bile gelmedi. Yalnız genel olarak zaten insanlara karşı saygı duyduğum için, işlerim yolunda gider ve insanlar "hakkım olanı" almam için bana yardımcı olur ve görevlerini lâyıkıyla yerine getirmeye çalışır, baştan savmaz. O yüzden "bazen işe yarar" diye biriyle aranı iyi tutmak, yaptığı iş sebebiyle normalde pas vermeyeceği insanla iletişim geliştirmeye çalışmak acizliktir. Bilginiz olsun.

Umarım yaşlar ufaktır, büyüyünce anlarsınız. Yaş büyükse zaten bunda bir sıkıntı görmediğiniz için vay çevrenizin hâline. Gerçi böyle insanların çevresi de kendisi gibi olur.

Forumun katıksız en iyi çarı, biat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Öpen Kovboy

Alıntıları Göster

Görün bunları liyakatsiz, kokuşmuşluk, hak yeme her yerde sadece devlette yok.En alttan en üstte.Adamlar hak yemeyi, çalmayı gayet kolay bir şey gibi gösteriyorlar.Bu arada hem fişi hem mouselerin resmini bim instagram ve mail üzerinden bime gönderdim bakalım satan arkadaş uğraşsın az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 8 Ocak 2021; 14:6:5 >

• HP fareyi kullanan var mı almayı düşünüyorum da
  • ReiseReise kullanıcısına yanıt

yemişim senin duyarını BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları  boş boş konuşmaya devam edin :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atını Öpen Kovboy -- 8 Ocak 2021; 16:40:35 >
  • fırsatı olsa en önden koşacak tipler, gelip burada duyar kasıyor çok iyi BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt

Herkesi kendin gibi tahayyül edip düşük ahlâk seviyesine sahip olduğunu varsayman şaşırtmıyor, insan insanın aynasıymış. Ama sana kötü bir haberim var: İnanmak istemesen de -miktardan bağımsız olarak- ahlâkına, karakterine, duruşuna dikkat eden ve bundan ödün vermeyen omurgalı insanlar var.

Eğitimsizliğin, kültürsüzlüğün, cehaletin eyleme geçmesi kadar aşağılayıcı pek az şey vardır, bilgin olsun.

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt

Kendi adına konuş kardeşim. 100 TL için siz neler neler yaparsınız. Bu forumdaki insanlar bazen gerçekten korkutuyor beni, bu kadar da olamaz dediğim her posttan sonra gerçektende bir üst seviyesini görüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.