Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steelseries Arctis: 349 TL

Proware Masa: 399 TL

Ve daha fazla ürünü katolog'dan görebilirsiniz.

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

• Vay be, hakka girmek legalize edilir olmuş. Yapabiliyor olman, yapılabiliyor olması bunun karaktersizlik olmadığı anlamına gelmez. İki kuruş için kendinize olan saygınızı yitirmeyin. Para kazanılır, kaybedilir. Sağlık kazanılır, kaybedilir. Sevdiklerimizi kazanır, kaybederiz. Gururunuzu kaybetmeyin bari, zaten bir insanın kıymeti bununla ölçülür.

"Böyle yapan karaktersiz, aşağılık, kültürsüz, gurursuz bir ton insan var. Neden ben de onlardan biri olmayayım ki?" denmez, aslolan nicelik değil niteliktir. Doğru ile yanlışı ayırt etmede sayıların önemi yoktur, değerlerin önemi vardır.

Hayatım boyunca bir insana işim düşer, işlerim kolaylaşır diye yanlamadım. Aklıma bile gelmedi. Yalnız genel olarak zaten insanlara karşı saygı duyduğum için, işlerim yolunda gider ve insanlar "hakkım olanı" almam için bana yardımcı olur ve görevlerini lâyıkıyla yerine getirmeye çalışır, baştan savmaz. O yüzden "bazen işe yarar" diye biriyle aranı iyi tutmak, yaptığı iş sebebiyle normalde pas vermeyeceği insanla iletişim geliştirmeye çalışmak acizliktir. Bilginiz olsun.

Umarım yaşlar ufaktır, büyüyünce anlarsınız. Yaş büyükse zaten bunda bir sıkıntı görmediğiniz için vay çevrenizin hâline. Gerçi böyle insanların çevresi de kendisi gibi olur.

Masa sorup duranlar o masaya o kadar para mı vereceksiniz gerçekten. Ben kendim yaptım 300e mal oldu. N11 den masa levhasını alın istediğiniz ölçüde. Ayak alın istediğiniz ölçüde. Levhayı aldığınız kişiye oval olsun kenarları işte vernik istiyorum vs diyin sağlam satıcılar var. 300 tutar taş gibi masa

EDİT:

Ayak 140 TL:https://urun.n11.com/mobilya-ayaklari/masa-ayagi-metal-ayak-mobilya-ofis-masa-ayagi-5122-P291399988

Ladin plaka 110*70*18 178 TL (ben bu satıcıdan aldım köşelerini oval istiyorum, vernik istiyorum diyebilirsiniz memnuniyetle yardımcı oluyorlar) Başka kalitede plakalarda seçebilirsiniz;
    https://urun.n11.com/ahsaplar/ladin-ahsap-plaka-1-sinif-masif-panel-18-30-mm-P404540351

biz türklerin düşmana ihtiyacı yok çünkü biz bize yeteriz türkiyem. şu rezalete bak adam 350 liraya aldığı kulaklığı 600'e ilana koymuş bir de artistlik yapıyor. zaten geliri olan koca koca insanlar 50 lira ucuza mal kapatmaya market sıralarına girmiş, rezalet. bırakın da çoluk çocuk sevinsin...

Herkesi kendin gibi tahayyül edip düşük ahlâk seviyesine sahip olduğunu varsayman şaşırtmıyor, insan insanın aynasıymış. Ama sana kötü bir haberim var: İnanmak istemesen de -miktardan bağımsız olarak- ahlâkına, karakterine, duruşuna dikkat eden ve bundan ödün vermeyen omurgalı insanlar var.

Eğitimsizliğin, kültürsüzlüğün, cehaletin eyleme geçmesi kadar aşağılayıcı pek az şey vardır, bilgin olsun.

Kaypak namussuz herifler, bizim burası fakir mahalle, kimse 350 liralık kulaklık için kapışmaz diye 9.45te gittim sadece 2 genç vardı 7-8 de yaşlı kadın. O gençler almazsa alırım diye girdim çocuklar bulamadı kulaklığı soruyorlar abi bugün gelecekti bu, broşürü açtılar gösterdiler sonra ben de sordum yakın bi yerden alma şansımız var mı diye? Xxx şubesine gidin diyin ben yyy yerinden geldim diye varmış. Tam durakta bekliyordum ki 3-4 dakika sonra bize yok denilen kulaklığı başka birisi almış, adamı yakaladım bize bu kulaklık yok dendi siz nasıl aldınız diye? O da dediki depoda varmış....Karaktersizler ürünü ayırttırmış ama bize yok dediler. Tabi diğer şubeye gittim dedimki ben yyyy yerinden geldim. Kadın demez mi sizden önce gelen birisi ben yyy yerinden geldim diyince ona verdik biz kulaklığı diye. Oradan 2 şubeye daha gittim ki 4.şubedeyken ilk şubedeki çocuklarla karşılaştık, y şubesindeki almam gerekeni onlar almış, böyle böyle diye konuştuk sonra dedim kankalar beni ilk şubenin oraya atın size zahmet, sağolsunlar bıraktılar beni
  • bu canta daha once gelmisti sanki daha ucuza
  • nuh nebiden kalma masaya oyuncu masası demek :(

• telefon standını belki alırım

• gtx1050 ekran kartı 60hz ekran 7000...pehhh bimde bozdu artık

• Herşeyintürevinialanadam kullanıcısına yanıt
    +
    Gtx 1050 li laptopa gaming laptop demek..
  • Steelseries arctics 1 nasıldır alınır mı acaba? Fiyatı uygun gözüküyor.
  • grafik çizim tableti alınır mı?

• Grafik tableti hakkında hiç bir sonuç bulamadım

• 1050 laptop mu o göremiyom
    O fiyat ne gözünü sevim geçen sene 3.5k pahalı diyordum
  • Arctic 1 is görür mü beyler?

• Webcam nasıldır Youtube a merak saldım oyun kanalı açıyorum face cam olarak.is görür mü
  • polo smartın gaming kulaklığı alınır mı inceleme videosu vs de yok hiç biryerde ama fiyat olarak iyi gibi

• 256 gb bilgisayarmı olur telefonmu bu🤔
  • Disko topu zamlanmış
  • Arctis 1 iyi sanki.
  • Polosmart ürün almayın satış sonrası destek leş...
  • Bu devirde 1050li notebook'a 7k vermek... sakın arkadaşlar, hele oyun falan için sakın düşünmeyin.

• Arctis 1 alınır gibi

• Masayı bulamadım hiçbir yerde inceleme vs yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.