Şimdi Ara

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
13
Favori
85.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mouse 2 tane mevcut hangisi? Kablolu- kablosuz.
  • telefon tablet standı alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Mouse 2 tane mevcut hangisi? Kablolu- kablosuz.

Rival 3 hocam. Sağ kliği bazen 2 kere basıyor ve ya sağ kliğe basılı tuttuğunuzda basılı kalmıyor kesiliyor direk.

• WrathChild kullanıcısına yanıt

Benim g203 te de olduğu için rival 3 alacaktım. Şüpheye düştüm şimdi.

• LOGITECH Lightsync G203'ü 155 tl'ye mediamarkt cumartesi sattı ve ben aldım. Çarşamba'ya BİM'de bulamazsam diye. İkisini de kullanan hangisini önerir? Anladığım kadarıyla ikisinde de bazı problemleri var.

• Yalnız bir şey dikkatimi çekti hemen herkes kendi sorusunu sormuş yada yorumunu yapmış gitmiş. Sorular cevapsız kalmış mesela hiç mi Arctis 1 yada Rival 3 kullanan yok biri de çıkıp dememiş ki şu mouse böyle şu kulaklık şöyle hayret BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları 

• ReiseReise kullanıcısına yanıt

13 ocak öncesi nasıl almış?

• CcOsmanLı kullanıcısına yanıt

SteelSeries mouse kullandım. Ürünleri çok güzel. Ama çabuk bozuluyor. Mouse geçen sene aldım. Tam 1 yıl kullandım. Sol click butonu çift tıklamaya başladı. Daha önceki kullandığım mouse 1,5 yıl sonra sağ buton basmamaya başladı. Kulaklık olarak bunun 5 serisini kullandım. 2yıl sonra bir kulaklıktan daha az ses gelmeye başladı.

Şu anda bimde satılan anker vortex marka kulaklık kullanıyorum. Hem kablolu hem kablosuz. Ses harika. Kopma geçikme sorunu yok. Müzik oyun her ihtiyacımı görüyor. Oyunda iyi ses kasılıyor. 250 liraya anker markasını tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılacak olan grafik tablet aliexpreste satılan aşağıdaki tablete benziyor. Ama bimde satılacak olan tablet için herhangi bir teknik bilgi verilmemiş. İnternette de Starcom grafik tablet yazınca herhangi alakalı bir sonuç çıkmıyor. Bu fiyat civarında kendini az çok kanıtlamış daha ufak boyutlu birçok kablolu grafik tablet mevcut.

Keşke bu tür ürünlerin ilanı yapılırken az biraz teknik bilgi, satış sonrası deztek vs bilgiler hakkında da bilgi verilse.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001731525672.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.70807c0fmxzEpf&algo_pvid=1c853af5-b937-4e46-b3d2-4a4a0d70d9d0&algo_expid=1c853af5-b937-4e46-b3d2-4a4a0d70d9d0-6&btsid=2100bddb16103636242012380eaf8e&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

• muratdm M kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun hocam bana bu bilgi lazımdı çok teşekkür ederim.

• sabah 10 da mı açılıyor bim

• Arseyus kullanıcısına yanıt
    Bazen pilot mağazalar seçiyorlar. Neden bilmiyorum ama. Bina altında bim var, geçen sene bir defa denk gelmiştim ben de.
  • https://www.bim.com.tr/Categories/680/afisler.aspx

broşürden laptop çıkarılmış. 1 hafta önceden fare kulaklık satın alanlardan sonra bu 2. rezalet

BİM 13 Ocak Bilgisayar Ekipmanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 11 Ocak 2021; 18:11:23 >
  • aykuttt1987 kullanıcısına yanıt

Az önce bime gittim 1 adet vardı ama 13 ocakta satışa çıkacak dendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

13 ocak öncesi nasıl almış?

Hile hurda işte

• Trust Mantis mikrofon nasil kullanan var mi?
  • Tuval 3 ler daha önce satılmış bu yüzden bazı mağazalarda bulunması normalmiş. Kulaklık icin sevkiyat bugün gelecekmiş onun içinden çıkar dedi çalışan. Çarşamba satabiliz dedi daha önce yasakmış
  • mck94 kullanıcısına yanıt

Bunu ben de merak ediyorum ama şimdiye kadar bulabildiğim en sağlıklı inceleme bu:

Alacağım büyük ihtimalle.

• Ürünlerin gerçek görüntülerini bimin instagram sayfasına konulmuş isteyen bakabilir
  • Bizim evin altında ki bim e sordum iki tane gelecekmiş yarın 10 da gelirsen alırsın ses. (Kulaklık)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.