Şimdi Ara

Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
28
Favori
63.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şey bir anime soracaktım varmı öle birşey diye bir erkeğin ve bir kızın aynı yurt odasında kaldığı garip bir anime aklıma geldi bi anda bulamadım siz biliyormusun varsa yazarmısınız
  • Uzun zaman izlediğim bir animede şehre gelen polislerin 6 aydan uzun yaşayamadığı şehire yeni bir polis geliyordu cafcaflı bir arabası vardı ve ilk bölümde eziliyordu bu polise yeni bir araç veriliyordu bu araç robota dönüşüyordu ilk bölümde bir bankayı soyan adamları yakalıyorlardı hatırlayan olursa lütfen yazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Küçük görünüşlü çocuk (katekyo hitman reborndaki reborn gibi) hayaletleri,şeytanları avlamak için kurulmuş ofisin başında.Episodik,vaka vaka şeklinde işleniyor.İşte bunun bir tane çırağı var.Hatta kural kitabından yasa falan okuyor

2-Detective conanın garip görünüşlü insanlarının kerameti farklı ırktan olmakmış.Gene aynı ırktan olan insanların yer aldığı aynı evrende geçen hikayesi vardı.Baş rol hem havalı hem sapıktı

3-Ana karakter beyaz renk simbiyotikle donatılmış.Efsanevi güçle alakası var.İlk bölümlerde gücünün bilincinde değil.Sanırım mecha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 8 Şubat 2020; 10:34:3 >
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Banada yardım edebilir misiniz bu anime vardı bunlar radyasyonlu gibi bir bölgenin kıyısında yaşıyorlardı hastane yada okul gibiydi anne babaları yoktu o radyasyonlu bölgenin içinde canavarlar vs vardı birde Japonların hayat ağacı vardı animeyi bulmak için siteye üye oldum uygulamayı indirdim valla bulursanız çok iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Bi animede bana yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi anime vardı kızın dedesi ölmüştü ve umar borcu vardı dedesinin kız ya ödüyecekti ya da ödeyeceği adamla evlencekti.Adam iblis gibi bişeydi sanırım oteli vardı bunun hatta kız yaratıları görebilen özel biriydi adını bilen varmı
  • Akuma_Blade kullanıcısına yanıt
    Maalesef o değil fakat seni daha fazla aydınlatmak için söyleyeyim Crush gear a benziyordu.Tabi crush gear var fakat benim bahsettiğim yok.Sanırım internette de yok benim dediğim fakat bişey bulursan haber verirsen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da yardımcı olabilirmisiniz bi anime arıyorum yılını hatırlamıyorum ama bu anime bi kart animesi bu kartların üstünde ateş , ısı , su gibi kelimeleri temsil eden karakterler var eğer bu animenin adını bilen varsa çok sevinirim açıkçası 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi çizgi film yada Bi karakter vardı
    Sürekli gelince yada bişi olunca Laba Laba Laba labba
    Yada bala bala babba gibi bişi diyordu :)

• Benimde bulmak istediğim bir şey var fakat anime mi çizgi film mi tam emin değilim.Yanlıl hatırlamıyosam tv de kidz deydi.Baş karakterimiz babasını arıyordu bunun yanında uzun boylu kızıl saçlı top sakallı bi adamla bu adamın siyah saçlı gotik takılan bi sevgilisi vardı.Monsunu bakugan vs. gibi yaratıklar vardı.Çocuk babasının bıraktığı bazı yaratıkları flaanda buluyodu.Düşmanlarıda kel ve şişman bi adamdı.Bulabilirseniz çok sevinirim 4 5 yıldır arıyorum.

• Bi anime vardı çocuğun karşısına sürekli bir bank çıkıyordu ve hep bir kız arkadaşa yardım etmek zorunda kalıyordu en sonunda kütüphane görevlisi kıza aşık olduğunu fark ediyordu adı ney unuttumda yardım edermisiniz

• Ben de o animeyi arıyorum yıllardır. Çocuk babasının garajında buluyordu. Eskiden yarışta kaybetmiş bir adamin arabası. Baş düşmana kaybetmiş. Ruhu orda kalmıştı çocuğun bedenini alcakken yaninda kuş mu ne bir şeyin ruhunu alıp arabayı kullanmayı öğretiyordu. Özel gücünü kullanamıyordu zor diye. Kaos darbesi miydi neydi özel gücü. Tampon darbesi vardı bir de. Hala da bulamadım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: VeziriAzam53

Maalesef o değil fakat seni daha fazla aydınlatmak için söyleyeyim Crush gear a benziyordu.Tabi crush gear var fakat benim bahsettiğim yok.Sanırım internette de yok benim dediğim fakat bişey bulursan haber verirsen sevinirim
    Ben de o animeyi arıyorum yıllardır. Çocuk babasının garajında buluyordu. Eskiden yarışta kaybetmiş bir adamin arabası. Baş düşmana kaybetmiş. Ruhu orda kalmıştı çocuğun bedenini alcakken yaninda kuş mu ne bir şeyin ruhunu alıp arabayı kullanmayı öğretiyordu. Özel gücünü kullanamıyordu zor diye. Kaos darbesi miydi neydi özel gücü. Tampon darbesi vardı bir de. Hala da bulamadım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: berat8992

İnternetten geniş çaplı bir araştırma yaptım ama shirbaz dizisini smart çocukta gösteriyor.
    Bende senin gibi o diziyi arıyorum son savaş sahnesinde mor siyah karışımı bir arabayla kapışıyodu. Arenanın dışında itincede kazanabiliyodun savaşı. Bizim ana araba kırmızıydı çok iyiydi be abi
    Abi ben de onu arıyorum. Son sahnedeki hatta arkadaşıydı. Baş düşmanı yenip onla yapıyordu ne olur bulduysan söylee

• ALLAHI OLAN BİRİ BANA BU ANİMEYİ SÖYLESİN EN SONUNDA DELİRİCEM VALLAHİ.

TURUNCULU KIRMIZILI BIR COCUK VAR . BABASI TAMIRCI MI NE OYUNCAK ARABA BULUYOR ESKI BIR GARAJDA. KIRMIZI BIR ARABA. HERKES DE BEYBLADE GIBI ARABALARINI CARPISTIRIYOR ARABALARIN ULTIMATE I FELAN VAR. BIZIMKISI KULLANAMIYOR COK ZOR VE GUCLU DIYE. KAOS SALDIRISI MIYDI NEYDI HATTA. NE OLUR YARDIM EDIN YA

• Arkadaşlar lütfen yardım edin
    Animenin türü sanırım komedi ve romantik bişiydi okulda geçiyordu baş karakter toradora 'daki aisakaya benziyordu sanırım ismi H ile başlıyordu hatta karakterin ismi animenin ismi ile aynıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noriaki_Kakyoin -- 5 Haziran 2020; 15:31:2 >
  • Akeru7777 A kullanıcısına yanıt
    https://myanimelist.net/anime/3012/Gekitou_Crush_Gear_Turbo

Bu olabilir mi ?

• Arkadaşın bahsettiği anime olabilir ben de böyle bir anime arıyorum.Hatta animedeki ana karakterin kontrolcüsü normal değil de mıknatıslı gibiydi bulan varsa beni etiketleyebilir , şimdiden teşekkürler
  • uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Maalesef ya. Arabalar daha sportifti bir de arenada aynı yugioh kibi 2 nokta vardı arabalar çarpışırken rakipler o 2 yüksek noktadan yönetiyorlardı. Hatta özel güçleri de yine bir kartla aktif ediliyordu. %100 eminim Kaos saldırısıydı bizim ana karakterin arabasının gücü
    Kart koyuyordu 8 işareti çıkıyordu. Ama araba çok güçlü olduğu için çocuk başlarda bu gücü kullanamıyordu.

• Akeru7777 A kullanıcısına yanıt
    https://mecard.fandom.com/wiki/Mecard_(season)
    Buna da bak bakalım, mecard diye bişi buldum

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.