Şimdi Ara

Bilinçaltı ingilizce eğitim seti aldım. Hiç bir şey duyamıyorum :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

herkesin bildiği , duyduğu ve gördüğünü sanıyorum bu eğitim sistemlerini. Bende dün mailime gelen fırsat maili ile denemek için aldım fiyatı cazip geldi 4 5 arkadaş birleşerek aldık. Az önce indirdim uyku ve uykuda değilken olmak üzere iki seçeneği var ikisini de açtım duyamıyorum sitede sesi en sona kadar açın kısıkta olsa duyacaksınız deniyor ama sadece ses dalgaları cızırtı duyuyorum. gece 1. dersi uyku modunda açacağım sabaha kalktığımda türkçe'yi unutmam inş :) daha önce deneyen dinleyen var mı? Azda olsa faydasını gördüm diyen var mı? merak ettim. Mp3 şeklinde ses dosyaları, isteyen arkadaşlar ile örnek paylaşabilirim.

saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dicey_celo -- 29 Ocak 2014; 16:08:22 >

• Bende bunlara inananlar var mıdır diyordum. Anlaşılan varmış. Hocam tamamen uydurma olduğunu düşünüyorum. Yinede kesin konuşmayayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duymadığın sese para mı verdin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

Duymadığın sese para mı verdin kardeş

hakkaten açınca şok oldum hadi sesi duysam tamam aa dinlerim falan ama duymuyorum :))
  • Myhtbusters'ta denediler bir işe yaramıyor o kasetler. Üzerine soğuk bir su için hocam artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahaha para uctu gitti

• Soğuk su resmi atın

•  Bilinçaltı ingilizce eğitim seti aldım. Hiç bir şey duyamıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C17E5A7D6 -- 29 Ocak 2014; 16:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dicey_celo

Arkadaşlar merhaba,

herkesin bildiği , duyduğu ve gördüğünü sanıyorum bu eğitim sistemlerini. Bende dün mailime gelen fırsat maili ile denemek için aldım fiyatı cazip geldi 4 5 arkadaş birleşerek aldık. Az önce indirdim uyku ve uykuda değilken olmak üzere iki seçeneği var ikisini de açtım duyamıyorum sitede sesi en sona kadar açın kısıkta olsa duyacaksınız deniyor ama sadece ses dalgaları cızırtı duyuyorum. gece 1. dersi uyku modunda açacağım sabaha kalktığımda türkçe'yi unutmam inş :) daha önce deneyen dinleyen var mı? Azda olsa faydasını gördüm diyen var mı? merak ettim. Mp3 şeklinde ses dosyaları, isteyen arkadaşlar ile örnek paylaşabilirim.

saygılarımla...

Abi ne bilinçaltı ya. Onlara para vereceğine paranı topla git ingilterede, maltada falan bir dil okuluna doğru dürüst öğren ingilizceyi. Bilinçaltı falan bunlar hepsi uydurmaca para tuzağı

• bi bitmediniz gitti lan paralar
  •  Bilinçaltı ingilizce eğitim seti aldım. Hiç bir şey duyamıyorum :)
  • onlar özel ses dalgaları yatarken aç sen sesi kulaklığı tak beyninin içine işlicek o kalktığın mr and mrs brown

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N.M.Türk05 kullanıcısına yanıt
    Malta'nın dil eğitimi için ucuz bir yer olduğunu duydum.Maltaca ce İngilizce konuşulduğunu biliyorum da İngilizce'yi ne tarz bir aksanla konuşuyorlar acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khal Woof

Malta'nın dil eğitimi için ucuz bir yer olduğunu duydum.Maltaca ce İngilizce konuşulduğunu biliyorum da İngilizce'yi ne tarz bir aksanla konuşuyorlar acep?

Bilemem hocam, ben İngiltereye gitmiştim dil okulu için. Malta eski ingiliz sömürgesi olduğundan heralde British aksanına yakındır. Ama eğer para yetiyorsa en iyisi Amerika

• quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

quote:

Arkadaşlar merhaba,

saygılarımla...

Abi ne bilinçaltı ya. Onlara para vereceğine paranı topla git ingilterede, maltada falan bir dil okuluna doğru dürüst öğren ingilizceyi. Bilinçaltı falan bunlar hepsi uydurmaca para tuzağı

dostum şu anda maltadayım :) 2.5 ay oldu geleli sadece deneme amaçlı aldım. maltayı merak edenler için söylüyorum sakın sakın denemeyin...
    saygılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

quote:

Arkadaşlar merhaba,

saygılarımla...

dostum şu anda maltadayım :) 2.5 ay oldu geleli sadece deneme amaçlı aldım. maltayı merak edenler için söylüyorum sakın sakın denemeyin...
    saygılar

O zaman ne uğraşıyorsun hocam bilinçaltıyla falan. Git gez dolaş partiye falan git, turistlerle konuş etc

• Ne yaptın

• dicey_celo D kullanıcısına yanıt
    Bana bir tane örnek olarak ses dosyası göndersen ses programında açıp dalgalarını inceleyebilirim en düşük sesi bile (eğer varsa) açabilirim.
  • işe yarıyor hocam 1 haftada 7 dil öğrendim bu sayede
    yalnız hergün türkçe kitap okumanızı tavsiye ederim 20-30 sayfa yeter. Çünkü hafif eksiklik oluyor türkçede
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.