Şimdi Ara

Klacid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allah belasını versin bu ilacın iyileşecem derken bu ilaç beni gebertecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sevmem klacid , daha faydasını görmedim.
  • Kendi kendine doktora sormadan mı kullandın?
  • 3-4 gün kullanmıştım, kullandığım süre boyunca geceleri doğru düzgün uyuyamadım, kabus gördüm sürekli. Faydası da olmadı, faranjit için kullanıyordum
  • Doktor yazdı bende gittim eczaneye bu ilacı verdiler. Ama abi bir daha kullanmam bu ilacı ya valla 3-4 saat önce arkamdan soluyordum.

Edit: İlaçta ki tüm yan etkiler bende var abi az önce tansiyon düştü bir şey oldu. Gittim çöpe attım direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 8 Haziran 2014; 17:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Doktor yazdı bende gittim eczaneye bu ilacı verdiler. Ama abi bir daha kullanmam bu ilacı ya valla 3-4 saat önce arkamdan soluyordum.

Edit: İlaçta ki tüm yan etkiler bende var abi az önce tansiyon düştü bir şey oldu. Gittim çöpe attım direk.

Ya doktor yanlışlık yapmış yada sen dozunu fazla aldın. Ciddi bir şey olursa git doktorla görüş bence anlat böyle böyle diye.
    Neyse hocam geçmiş olsun.
  • Sağolun. Günde 2 tane al dedi. Bende öyle yapıyorum ama çekilecek dert değil bir kutuyu bitir diyor bitirsem tahtalı köye gidecem. Gidip konuşacam zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 8 Haziran 2014; 17:47:13 >
  • Klacid'i 5 gundur kullaniyorum 3. gun itibariyle asiri derecede sinuslerimi bosaltti.Hayatimda boyle bir antibiyotik gormedim ben

Gece uyutmama, mide bulantisi, tansiyon dusmesi yasamadim ama kabus gorme ve agizda metal tadi olustu

Fakat sinuzit ve faranjit icin bire bir.Kesinlikle tavsiye ederim

Ayrica mide gastiriti ve ulseri de geciriyor.Helicobacter pylori virusunun bas dusmani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.