Şimdi Ara

Bilgisayarım Kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba benim yeni topladığım bilgisayarım hakkında bir sourm var. Sorun demek normal mi bilmiyorum ama istediğim performansı alamıyorum. ekran kartım gtx 560ti direct cu2 işlemcim i5 3570k anakartım maximus v gene ramlerim ise 2x4gb monitörüm samsung hdmi full hd 23 inç. Bu özelliklere sahip bi bilgisayarın amazing spiderman oynarken vaya sleeping dogs oynarken rahatlıkla full ayarlarda oynaması lazım değil mi arkadaşlar yoksa ben mi yanılıyorum yorum yaparsanız çok mutlu olucağım.

• arkadaşlar lütfen yardım edin
  • Merhaba ,

Evet Bu Sistemle Dediğiniz oyunları full kasmadan oynarsınız ama sorunu anlamadım sizde kasıyormu ?
  • Evet kasıyor neden bilmiyorum ama sleeping dogs u full ayarlarla açtığımda 12 fps ye bile düşüyor
  • Sıcaklığı Kontrol edebilirsiniz,pc ısındıkça bu gibi sounlar olabilir

Rkran kartı vb.. Driverlarını bir güncelleyin.
  • ekran kartının driverları tamamen güncelli ve sıcaklık da normal derecelerde. Bir arkadaşım bazen anakartlarda işlemcinin gücünün kısıtlandığı hakkında bir şeyler dedi ondan olabilir mi acaba?
  • merhaba eski driverınızı kaldırıp (ekran kartı) tekrar nvidia nın sitesinden kurunuz
  • zaten nvidianın sitesinden indirmiştim 301.42 WHQL versiyonunu en yenisi bu diye biliyorum ama yine de bir deniyim teşekkürler
  • arkadaşım sadece pc de oldugunu sanma sorunun fanlarda aşırı tozlanma olunca pc ısınma ve kasmaya kadar gidebilir
  • Arkadaşım bilgisayarı yeni toplattım 3 hafta olmadı
  • driver ı tekrar yüklemeyi de denedim bir şey fark etmedi arkadaşlar
  • arkadaşlar amnesia da kastı ya var mı böyle bir şey
  • biraz daha yardım edin lütfen para boşa gitti diye düşünmeye başlicam
  • Hocam bende aynen 560 gtx II top almıştım üstelik asustu, 560 gtxin en iyi bulacağın kartıydı. Kart süper tamam soğutması falan ama kart beş para etmeyecek çalışmadaymış. çok kişi yazmış şöyle iyi kart böyle iyi kart diye ulan ne çalıştırsam tıkanıyo dedim para boşuna gitti gittim kartı iade ettim 670gtx aldım zotac. üstüne bi 500 lira daha eklemiş oldum ama mükemmel memnunum. tek sorunum zotac olması sıcaklığı ve sesi var. asus 2gb ram veriyordu zotac 4gb ram veriyordu bende bu kadar iyi kasam varken gidip 2gb almıyım diye daha pahalı olan zotac aldım işte. Kart performansı iyi değil hocam ben hiç memnun kalmadım 560 gtxten herşeyi tıkanıyor. hatta bi ara ekran kartını mı yanlış taktılar ya da takamadılar diye bile düşündüm.
  • of be arkadaş ya şansımı.... daha da para isteyemem ki şimdi zaten monitör de yeni napalım artık teşekkürler

• Arkadaşım şimdi fark ettim yanlış okumuşsun benimkini benimki gtx 560 "Tİ" gtx 560 tan çok daha iyi bi kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalhunter

Arkadaşım şimdi fark ettim yanlış okumuşsun benimkini benimki gtx 560 "Tİ" gtx 560 tan çok daha iyi bi kart

Sorun yazılımsal da olabilir.Önce Görev yöneticisinin(Ctrl+alt+del) işlemler sekmesinden tam ekran bir ss yükleyin.Bir bakalım virüs vb görünüyor mu.Sonra da Core Temp vb programla oyuna girin ve sıcaklık değerlerini söyleyin.Kötü bir kart değil bence.Dediğiniz oyunları full ayarlarda çok rahat oynatabilir.
  • buyrun istediğiniz gibi ss çektim

Bilgisayarım Kasıyor
  • buyrun bu da sleeping dogs oynarkenki sıcaklık ayarları tam da ölürken çektim . Bu arada core tempi oyundan önce açtım.

Bilgisayarım Kasıyor
  • bir de arkadaşlar vertical-sync açınca kasmada çok büyük bir artış oluyor eğer bi sorun teşkil ediyosa diye söyliyim dedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.