Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X prime Zeus V2 oyuncu koltuğu 999.90 şu an. Alınır mı sizce? Kuzenim bu markanın King modelini kullanıyor, memnun.

https://xprime.com.tr/xprime-zeus-v2-oyuncu-koltugu-siyah-125.html

https://www.youtube.com/watch?v=lSSP-1O-z6I&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nacruno123

X prime Zeus V2 oyuncu koltuğu 999.90 şu an. Alınır mı sizce? Kuzenim bu markanın King modelini kullanıyor, memnun.

https://xprime.com.tr/xprime-zeus-v2-oyuncu-koltugu-siyah-125.html

https://www.youtube.com/watch?v=lSSP-1O-z6I&feature=youtu.be

Zeus v2 135 derece yatıyor. Mekanizması sağlıklı değil. 1300 liraya düz Zeus bakabilirsiniz. Veya 1400 liraya xDrive 15'li modeli mevcut. Marka olarak daha oturmuş bir marka. İlla xPrime alıcam derseniz DH-XPRIME kodunu kullanın zeus v2 (hariç) üstündeki diğer modellerde çalışıyor. 100 lira indirim yapar.

• Arkadaşlar Xdrive 15'li modeli 1300 liraya geliyor n11 kuponumla. Ne diyorsunuz değer mi?

• Merhaba, max 700tl civarı bilgisiyar koltuğu bakıyorum da öneriniz var mı? İlk kez kullanacağım o yüzden yüksek bütçeli bir şey almak istemiyorum. Şu ikisi arasında kaldım, farklı markaların aynı ürünü sanırım.

https://www.trendyol.com/uretenburada/tulpar-oyuncu-koltugu-p-33016115?boutiqueId=558486&merchantId=120163

https://www.hepsiburada.com/ofisinhazir-tulpar-oyuncu-koltugu-gri-p-HBV00000VDHIS

• Ankara ikeadan jarvfjallet aldim.. Stok yok zannedenlere de bilgilendirme olsun, jarvfjallet kolcagiyla beraber sitede listelendigi icin yok gosteriyor fakat kolcagi olmadigindan oyle.. Ankara ikeada gri ve mavi renkler var stokta bir 5-6 adet kadar.. Bunu anlamanin yolu da de ikea mobil appi indirip uye olup urunu alisveris listenize ekleyip sonra listenize girdiginizde koltugun alt listesinde goruntulenen stok ile mumkun oluyor...

İnceledigimde herkesin bahsettigi markusun minder yumusakligi beni de cezbetti... Ama markusun baska bir artisi yok bence jarvfjallete gore.. Buna da bir harici oturma sungeri alirim zamanla rahatsiz ederse diye dusundum.. Viscofoam sungerler var 80₺ ye, jellileri var 140₺ ye.. Veya bambu kumaslilar var 130₺ ye.. Onlar alinip kullanilabilir, tek dezavantajı cok yukselen oturma pozisyonu olur... Onu da kolcagin yukseklik ayari cozebilir...

Tasarimina bayilsam da kisa sirt kismindan dolayi hattefjall pek rahat hissettirmedi ki zaten onun da minderi pek asiri rahat degil.. İkeadan en alinabilir koltuk jarvfjallet (ozellikle boyu uzun olanlar icin, boyum 190)

Kolcak icin de calsit diye bir yerden orjinalinin ayni rakamina yukseklik ayari olan ve yumusak plastik kolcak aldim.. 2 vida tutabiliyor 3. su olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 19 Nisan 2021; 21:9:5 >

• IRQN kullanıcısına yanıt

Yatma açısı bana yeterli. 1000 lira iyi fiyat. Daha fazla vermek istemiyorum açıkçası. Merak ettiğim konforu tatmin edici olur mu ve dayanaklı mıdır acaba.

• 2 metreyim, 96 kiloyum. 1500 TL civarına koltuk bakıyorum. xPrime King modeli önerildi? Tavsiye eder misiniz? Ya da bunun yerine ofis koltuğu mu alsam? Yardımcı olursanız sevinirim.

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Yanlış mı anladım yoksa kolcaksiz satın alma şansımız var mı?

Ben adanadayim ve Adana'da Ikeanin sipariş teslim noktası var.Uygulamayi yükledim ve iki seçenekle karşılaştım internet alışverişi ve mağaza alışverişi planla diyor.Magaza alışverişi planla dediğimde mağazalarda stok olmadığı için hiçbirini sepete ekleyemiyorum.İnternet mağazasıni seçince de sadece markusun deri olanı var sepete ekleyip denedim ancak kolcaksiz olarak seçim yaptırmıyor.Direk adana ikeaya gitsem (orası da Ankara'dan stok sağlıyor) kumaş ve kolcaksiz Markus veya jarf bulma ihtimalim mi var

• ofisel yeni nesil 900 tl olandan 5-6 aydır kullanıyorum, sorunsuz hala. isteyen araştırsın .

• A.A.1 A kullanıcısına yanıt
    Evet kolcaksiz 1500₺
  • A.A.1 A kullanıcısına yanıt
    Ürüne gelince hangi mağazada kaç adet olduğunu (yaklaşık) görebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

1.74 boyundayım (78kg). Pazartesi alacağım. Akşamına unutursam hatırlatın bana sorularınıza cevap yazayım. Mağazada 2 kere oturup test ettim. Çok rahat geldi bana. Hatta bunun üstünde şekerleme yapılır dedim kendi kendime. Kafa yaslama, bel desteği hepsi güzel denk geldi. Tabii kendim için konuşuyorum. Kolçak konusuna gelince evet kolçaklı satılıyor da kolçağı zaten ya takmazsınız ya da takılıysa sökersiniz kullanmayacaksanız. Jarfjallet kolçakları ile aynı mı bilemiyorum. Dikkat ettiğim bir ayrıntı değildi açıkçası. Jarfjallet'le arasında konfor olarak çok fark var bence, karşılaştırılması bile abes. Daha estetik görünmesinin dışında hiçbir artısı yok Jarfjallet'in (bence)

Alıntıları Göster

hocam deneyimleyebildiniz mi?

• https://www.vivense.com/oyuncu-koltugu.html?sort=price_asc

burada olan modelleri kullanan var mı? önerebileceğiniz uzun süre dayanabilecek bir koltuk arıyorum. kilo 85 boy 185 günün çoğu pc başında geçiyor

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kurdum kullanıyorum. Sorularinizi yanitlayabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

Evet hocam kurdum kullanıyorum. Sorularinizi yanitlayabilirim.

öncelikle güle güle kullanın hocam. markus'tu değil mi?

-1.72 boy ve 65 kilo birisi için uygun olur mu? baş kısmı denk gelir mi?

-yayılarak ve ayaklarımı masaya uzatarak oturmayı seven biriyim fakat markus için oturma kısmı küçük denmiş. en çok bu kısmı merak ediyorum böyle oturma tarzı olan birisi için kötü müdür?

-masamın iki ayağının arasına girebilmesi gerekiyor, iki tekerlek arası kaç santimetre ölçebilir misiniz? (yanyana olan tekerlekler, en uzak mesafe değil)

teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SturmpioneeR kullanıcısına yanıt

Kuzenim kullanıyor. Memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: nacruno123

Kuzenim kullanıyor. Memnun.

Boy kilosu kaçtı hocam

Zaten bildiğin yemek takımı sandalyesine oturuyorum neye geçersem geçeyim çok iyi gelecekte terletmesin diye arıyorum.Terletme durumu varmıymış özelliklerinde terletmez diyor

• almak isteyen varsa markus stoklara girmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adeleks -- 21 Nisan 2021; 17:28:8 >
  • 1,75 falan boyu ve normal kiloda. Tam bilemiyorum. Daha iki haftadır kullanıyor ve çok rahat olduğunu söylüyor. Terletme konusu yazın anlaşılır. Bende de aynı durum var. Neye geçersem geçeyim rahat edeceğim muhtemelen ama piyasa bir acayip. Fiyatlara mukabil kalite yok. Etiketler şişik. 1000 TL bandını aşınca insan rahat edeceği ve kaliteli bir koltuk almak istiyor ama öyle bir ürün yok ortada. Ben bir Xprime King'e karar veriyorum. Sonra etmez o para deyip daha hesaplı olsun diye 1000 TL olan Zeus V2 alayım diyorum. Sonra yorumlara bakıyorum dandik çıkar pişman olurum diye 400-800 bandındaki ofis koltuklarına dönüyorum. Kısır döngü oldu. En temizi deneyip almak bu tür ürünleri ama pandemiden dolayı fırsat olmuyor. Baka baka 6'ya indirdim seçenekleri:

XPrime King Oyuncu Koltuğu Siyah

Seduna Thunder Pro Siyah Yönetici Koltuğu Ofis Çalışma Fiyatı (hepsiburada.com)

Sandalye Online Gri Ofis Sandalyesi Fiyatı - Taksit Seçenekleri (hepsiburada.com)

Comfort Ultra Ofis Sandalyesi -Siyah Fiyatı ve Özellikleri (adoremobilya.com)

Uzay Ofis Ada Çalışma Koltuğu - Siyah: Amazon.com.tr

XPrime Zeus V2 Oyuncu Koltuğu Siyah

Sen 1700'e kadar çıktıysan XDrive Akdeniz'e de bir bak bence.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.