Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TURLİKAT Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 600 liraya kadar sırt omuz ve boyun için ideal bir koltuk arıyorum, fazla beklentide olduğumun farkındayım ama 2000 lira da veremem koltuğa şuanda.

Sünger density vs bilgim yok, aşırı sert olmasın ama 3-5 yıl da götürecek bir model olursa sevinirim.

Mümkünse satışları arttı diye fiyatı 2 günde 200 lira arttıran fırsatçıların koltuklarını önermeyin.

Şimdiden hepinize teşekkürler.

• https://www.uzayofismobilya.net/file-koltuklar/file-sef-koltuklari/prd-uzay-ofis-kelebek-fileli-sef-koltugu-siyah-sari-uzayofs606

Ürün hakkında bilgisi olan var mı ? Alınır mı 45 dökme sünger kullanılıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt

Full plastik hocam bunun yerine 60 dns ikra jarvfjallet alınır

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

onu da bilmiyorum denemeye değer belki ama bulunduğum şehirde ikea yok.

• Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

450 TL'ye gelen decofis melodi geldi kurulumunu yaptım oldukça basit. Sünger biraz sert bi tık daha yumuşak olsaydı iyi olurdu. Kolçaklar yukarı aşağı ve ileri geri oynuyor bu güzel. Fiyatına göre iyi gibi bel desteği fena sayılmaz ama çok iyi de diyemem tabi. Başlık kısmı pek işe yaramıyor. Boyum 1.75. En Koltuğun ve kolçakların en düşük seviyedeki hali ile bile masamın altına girmedi. Önceki koltuğumda böyleydi. Ya masa alçak yada koltukları büyük seçiyorum :) F/p arayanlar için alınabilir bir koltuk. Seduna Thunder Pro dan çok çok bir farkı olduğunu sanmıyorum

• Emre9110 kullanıcısına yanıt

Ben de aldim aynisindan ancak henuz kargoya verilmedi. Goruntu olarak guzel duruyor, oturma hissiyati ve konforundan memnun kaldiniz mi?

• Dumanus kullanıcısına yanıt

Bana biraz sert geldiği dediğim gibi. Biraz daha yumuşak olsa iyi olurdu. Ancak bu şekilde de oldukça dayanıklı olacak gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

450 TL'ye gelen decofis melodi geldi kurulumunu yaptım oldukça basit. Sünger biraz sert bi tık daha yumuşak olsaydı iyi olurdu. Kolçaklar yukarı aşağı ve ileri geri oynuyor bu güzel. Fiyatına göre iyi gibi bel desteği fena sayılmaz ama çok iyi de diyemem tabi. Başlık kısmı pek işe yaramıyor. Boyum 1.75. En Koltuğun ve kolçakların en düşük seviyedeki hali ile bile masamın altına girmedi. Önceki koltuğumda böyleydi. Ya masa alçak yada koltukları büyük seçiyorum :) F/p arayanlar için alınabilir bir koltuk. Seduna Thunder Pro dan çok çok bir farkı olduğunu sanmıyorum

Hayırlı olsun...

Bu arada hangi hisse o ? iş yapar mı? kısa orta uzun

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Bana biraz sert geldiği dediğim gibi. Biraz daha yumuşak olsa iyi olurdu. Ancak bu şekilde de oldukça dayanıklı olacak gibi geldi bana.

Evet dayaniklilik acisindan avantaj saglar bence de. Nispeten daha yumusak olanlar yillar icerisinde deformasyon egilimi gosterebiliyorlar. Soylendigi gibi daha yumusak istenirse bir minder ile konfor arttirilabilir. İyi gunlerde kullanin

• Orta/uzun her türlü iş yapar EUR/TRY paritesine bakıyorum :)

• Burada Seduna markası ve Seduna Thunder Pro çok övüldüğü için haberiniz olsun diye yazıyorum. Seduna Thunder Pro'dan hiç memnun değilim.

28 Mayıs'ta aldım ve 3 Haziran'da elime geçti. 3 Haziran'dan beri kullanıyorum. İlk başta bel desteğini sağlayan plastik şey yerinden çıktı. Kırılmadı, çıktı. Fileyi çıkarmadan yerine geri takmanın da bir yolu yok galiba.

En son olarak da sırtta yatay destek veren mekanizma bozuldu. Ya 0 konumunda dimdik duruyor ya da en yatay halinde. Ortasını sağlayamıyorsunuz. Adamlarla iletişime geçtim yok amortisörü çıkar yok şunu çekiçle şey yap falan diyorlar. Bilgisayar koltuğu denen şeyi senelerce sıkıntı çekmemek için satın alıyorsunuz ve bu sebeple ben bu koltuğa 700 TL verdim. Dördüncü ayda şurasıyla burasıyla uğraşmak için değil.

Ki zaten geldiği ilk gün bir yorum yazmıştım baş desteğiyle alakalı. Baş veya boyun desteği denen şey yok bu sandalyede. Normal oturur vaziyetteki bir insanın başının oraya gelmesinin mümkünatı yok. Adamlar ekstra bir boyun yastığı koymamış ama 700 TL'ye satmasını biliyor. Gittim onların koyamadığı şeyi dışarıdan aldım. Kaliteli boyun yastığı 90 TL tuttu.

Neyse, sonuç olarak Seduna Thunder Pro'yu kesinlikle önermiyorum. Diğer ürünlerini bilmiyorum ama bana sattıkları koltuk 4. ayda bozulduysa ben bu markaya güvenmem.

Güncelleme bırakayım: alt mekanizmasının değişimini teklif ettiler. Kargoyla göndereceklermiş ben de benimkini yollayacağım. Bakalım süreç nasıl olacak merak eden olursa güncellerim yine.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Quirah kullanıcısına yanıt
    Sedunaya yapılan olumsuz yorumlar bence forumdan siliniyor. Ben sonucu merakla bekliyorum hocam. Aynı malzemeden koltuk diğer markalarda 500 seduna 800 TL. Sadece oturma süngeri farklı.

Aynı tip başka marka koltuk alacam, oturma derinliğiyle ilgili şikayetler var, koltuğa tam yerleştiğinizde dizlerin arka altı baldırlar süngere temas edip rahatsızlık veriyor mu? Kolçaklar çok mu açık? Benim boy 170, kocaman koltuk alıp koltukta emanet durmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir model aldım arkadaşlar aldığım modelde oturma bölgesi derinliği ayarlanabiliyor fakat kademe kademe gibi düşünün. Bunu en iç kısıma çektiğimde ise boşluk oluyor bel pozisyonum değişiyor bununla alakalı napılır?

• 6 yaşında kızım için çalışma koltuğu arıyorum,fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir.Eko -- 6 Kasım 2020; 20:51:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
  • Aurangzeb kullanıcısına yanıt
    Çok özür dilerim ya,çalışma koltuğu yazacaktım. Düzelteyim. Çocuk(kız) için çalışma sandalyesi,koltuğu işte her neyse.

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    Bende 2 tane pembe Çalışma koltuğu arıyorum bugünlerde İndirimlerde güzel bir çift koltuk alabilir miyim acaba

• 22 Ekim tarihinde Trendyol’dan indirimde aldığım Seduna Thunder Pro yollanmadı. İndirimde aldım diye herhalde. 680 liraya aldığım sandalye şu an 850l ira. Öğrenciyim belim çürüdü artık mutfak sandalyesine oturmaktan. Parasını verdiğimiz ürünü de alamıyoruz arkadaş! Bugün mail attım umarım sorun çözülecek. Trendyol’a yazdım 3 kere üçünde de tedarik bekleniyor dedi. Madem stok yok hala neden satışta bu sandalye? Cevap yok özür dileriz değerli üyemiz cart curt.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0fx -- 6 Kasım 2020; 22:35:28 >

• Oathbreaker. kullanıcısına yanıt
    İndirim satıcıya yansımıyor diye biliyorum, ben 31 ekim cumartesi aldım , salı günü horoz lojistik ile geldi 2 ad xdrive aldım, bana gelen fatura normal satış fiyatından kesilmişti.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.