Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.253
Cevap
527
Favori
1.127.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S.Goodman

Forumdaki genel tavsiye üzerine Ikea Markus almayı planlıyordum. Ikeanın indirim yapacağını sanmıyordum ama belki 11.11 bahanesiyle nakliyeyi bedava yaparlar ümidi içersindeydim. Ama indirim olacağına zam geldi bu akşam.

Yani demem o ki, bu ülkede bir şey alacaksanız beklemeyin. Hemen alın! Aldığınız yanınıza kar kalsın.

Şimdi tekrar koltuk araştırıyorum, tek istediğim şey bir kaç ay sonra gıcırdamaya başlamasın yeter.

zam yok hocam fiyat aynı bende takip ediyorum. black fridayde de yada yıl sonunda bir indirim gelir bence

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt

1299 TL fiyatı vardı bu ürünün. Şimdi 1379TL olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Goodman

1299 TL fiyatı vardı bu ürünün. Şimdi 1379TL olmuş.

Ücretsiz kargo beklerken zamı yedik :(

• Regexr kullanıcısına yanıt

Koltukta nasıl duruacağını bu vatandaşla kıyaslayabilirsin. Kendisi 1.70 boyundaymış. Bence emante durmuyor. Ben İKEA'da gidip bakmıştım kolçaklar ve kilom nedeniyle bana pek uymayacağını düşündüğüm için almadım.

• Daha önce tavsiye edilen Adore vlt 380 o zaman alamamıştım, satışı hepsiburada'dan(elimdeki alışveriş kodu nedeniyle buradan almam gerekiyor) kalkmış. 1.80 boy ve 115kg biri için tavsiye edebileceğiniz bir kotuk var mıdır? Son paylaşımlarda fotoğrafı da konulan "Decofis Arvo T" modeli baya şık ve sağlam duruyor. Bu ürünün malzeme kalitesi ve kaldırma kuveti konusunda bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emresiss

N11’den bu sabah 521 TL Decofis Star ofis koltuğunu kuponla 488 TL’ye aldım. Yaklaşık bir saat önce ürüne sepette %11 indirim geldi ve fiyatı 464’e düştü. Kullandığım kuponla 431 TL’ye alabilirdim sabah almamış olsam. İptal edip tekrar almayı düşünüyordum ki sandalyenin satış fiyatını 569 TL olarak güncellediler. Şu an %11 indirim ve kullandığım kuponla 473’e alınabiliyor. O yüzden iptal etmedim sağlık olsun artık ama 430’a alan olduysa güzel fiyat gerçekten. Merak eden olursa sandalye geldikten sonra sorularını cevaplayıp genel izlenimlerimi paylaşabilirim.

Hocam bu koltuğu tavsiye edermisin? Genel düşüncen nedir? Kol dayama yerleri nasıl ? Oturma süngeri sert mi? Arkaya yatıyor mu? Bende almayı düşünüyorumda.

• Yabancı bir videoda Markus için uzun kullanımda çok iyi olmadığını söylüyordu. Kolçalarının yukarı aşağı hareket ediyor olmaması da sıkıntı olabilir. Masaya daha fazla yaklaşmak istediğimde kolçakların takılma ihtimali var. Ama 10 sene garantisinin olması çok iyi.

Bazen terletmesini göze alıp XDrive 15'Li gibi bir koltuk alayım diye içimden geçirmiyor değilim :)

• Regexr kullanıcısına yanıt

Şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı.Yani memnunum.Ama 1500 tl çok para bence.Eğer o parayı verecekseniz bir üst modeli Arvo-s tercih edin bence.Bu modelden ben memnunum ki o çok daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Daha önce tavsiye edilen Adore vlt 380 o zaman alamamıştım, satışı hepsiburada'dan(elimdeki alışveriş kodu nedeniyle buradan almam gerekiyor) kalkmış. 1.80 boy ve 115kg biri için tavsiye edebileceğiniz bir kotuk var mıdır? Son paylaşımlarda fotoğrafı da konulan "Decofis Arvo T" modeli baya şık ve sağlam duruyor. Bu ürünün malzeme kalitesi ve kaldırma kuveti konusunda bilgisi olan var mı?

Alacak arkadaşlara bu bahsi geçen modeli tavsiye ederim. Diğer adı ile Adore Techno Manager. 2 senedir kullanıyorum ve memnunum. Mekanizmada gıcırdama olmuştu geçen sene, müşteri hizmetleri yeni mekanizma yolladı. Ben aldığımda 570 lira civarıydı, şu an eminim iyice artmıştır. Bunu almasanız dahi eğer çok serin bir şehirde yaşamıyorsanız sırtı fileli bir koltuk almanız olacaktır.

• İkea Renberget almalımıyım sizce? Pişman olur muyum?

• Hiko. kullanıcısına yanıt

almayın

koltugun sırt kısmı boş sünger yok. ayrıca koltuk dik durmuyor, eğimli duruyor.

üstteki adoreyi alın derim.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Hangi Adore? Link verebilir misiniz?

adore comfort ultra

600-650 tl arası bu

Markus mu bahsettiğiniz Adore mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiko.

Markus mu bahsettiğiniz Adore mi ?

markus 1500 hocam.

adore 600-650 lira.

Eğimli derken oturunca sabit durmaz mı ?

Teşekkür ederim

• xprime king kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu aldım. Sizce nasıl?https://m.trendyol.com/sandalye-online/asir-ders-calisma-sandalyesi-p-42418976?adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=42418976&link_userID=25513525&utm_campaign=42418976&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=25513525

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 13 Kasım 2020; 11:0:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.