Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

zaten üsteki mesaj yönetici tarafından değiştirilmiş

almamak en iyisi.

• Hocam artık yansıyor mu yansımıyor mu bilmiyorum. Mağdur konumuna düştüm parasını ödediğim sandalye ortada yok 2 haftadır. Tedarik aşamasında diyip diyip duruyorlar. Madem öyle kapatırsın satışı, yazarsın koskoca bir STOK YOK ben de anlarım durumu. Ama ürünün satışı hala devam ediyor. Sanırım garezleri bana xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oathbreaker. kullanıcısına yanıt

yok hocam senin yaşadığın trendyolda sıradan bir gün ... Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

geçen bizim skechers ayakkabıları göndermediler ordan biliyorum. .Ayakkabıyı fiyatı yükseltip satışta sundular, bize de tedarik edilemiyor gerekçesiyle iptal..

bazı arkadaşlar thh ne başvurmuştu ama sonuçla ilgili bilgim yok

• Armut koltuk tavsiyesi olan var mı? Koltuğu direk yere koyacağım, TV ünitesi alçakta olduğu için oyun oynarken rahat etmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erhan07

@Erhan07 hocam, koltuktan hâlâ memnun musunuz? Şuan Hepsiburada'da 1.500₺'ye satılıyor. Sizce bu fiyattan almaya değer mi? Kaç gündür koltuk bakıyorum bir türlü karar veremedim.

• Regexr kullanıcısına yanıt
    DECOFİS arvo-s Trendyol da 1.574 TL. Onun yerine bu modele bakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piayback

DECOFİS arvo-s Trendyol da 1.574 TL. Onun yerine bu modele bakabilirsiniz.

vaay çok acayip bir koltukmuş, hoşuma gitti ama çok pahalı benim için...

• piayback P kullanıcısına yanıt

Hocam hoş, güzel bir koltuk ama ben kolçakları ayarlanabilir bir model bakıyorum. Teşekkür ederim.

İlan açıklamasında ayarlanabilir kolçak yazmışlar ama bilgim yok. Kullanan biri varsa bilgi verse daha iyi olur.

• piayback P kullanıcısına yanıt

Gördüğüm kadarıyla, sırt tarafını hareket ettirdikçe kolçak dirsekleri açılıp kapanıyor. Bu yüzden ayarlanabilir yazmış olabilirler diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi, kullanan bir arkadaş bilgi verebilirse iyi olur.

• Merhabalar max 400 liralık bir koltuk bakıyorum ve seduna skagen düşünüyorum. Bu fiyat aralıklarında başka tavsiyesi olan var mıdır?

• kıytırık koltuklara 1500 lira verilir mi Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]  yazık paraya

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Hocam bildiğiniz, kıytırık olmayan bir koltuk varsa öğrenmek isterim. Bunu ciddi olarak söylüyorum Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] . Bu fiyat bandında varsa bir öneriniz, söyleyiniz.

Ikea Markus olabilir.

ikea markus

ikea jarv

• Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var siparişi bugün vermem lazım.

Iki model arasında kaldım.

Birincisi https://www.trendyol.com/Hamle-Ofis/H-35-Fileli-Makam-Koltugu-p-37526611?boutiqueId=540597&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=37526611&link_userID=9768590&utm_campaign=37526611&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=9768590

Bana özel indirimle 424 tl ye geliyor. Artisi baslik olmasi ve ayarlanabilmesi ve ayaklarinin metal olmasi. Eksisi sırt kısmi file.

İkincisi: https://www.hepsiburada.com/asbir-rigel-55500-calisma-koltugu-ofis-koltugu-calisma-sandalyesi-gri-siyah-p-HBV00000CJGKE?magaza=asbirmobilya

Bunun da sırt kısmi sünger, ancak baslik yok ve ayaklari plastik. Hangisini alsam bilemedim.

Boyum 182 kilom 70

Görüs önerilerinize ihtiyacım var Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

• Koltuk alacak arkadaşlar. Halkalı meydana yolunuz düşerse Seduna koltuklar showroomlarında baya uygun fiyatlarla satılıyor. Skagen modeli internette 390 iken mağazadan 280 TL'ye aldım. Birçok model internete göre mağazada uygun fiyatlı. Ayrıca internette olmayan mavi, kırmızı gibi renkleri mağazadan alabiliyorsunuz. Çocuk baya memnun tavsiye ederiz.

Markus candir.

• Hocam Ikea koltuklarını (Markus ve Jarvfjallet) inceledim ama maalesef aradığım koltuk onlar değiller. Teşekkür ederim.

Koltukta aradığım özellikler şunlar:

1. Kesinlikle hava alan bir malzemeden yapılmış/kaplanmış olmalı,

2. Kolçak (aşağı ve yukarı hareket etmesi yeterli),

3. Baş desteği (hareketli olursa iyi olur),

4. Uzun süre oturulduğunda ağrı yapmamalı,

5. Yanarlı dönerli, şekilli mekilli, rengarenk olmamalı.

Bu maddeleri karşılayacak koltuklar umarım 1.500₺ barajını aşmamıştır Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] . Yoksa?.. Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

Ikea koltukları maalesef kolçak kısmında sınıfta kalıyorlar ve kendim test etmedim ama okuduğum yorumlara göre, Markus ve Jarvfjallet uzun boylular (ben 1,74'üm Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] ) için sanırım. Koltuğun üstünde emanet gibi durmak istemiyorum Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] .

@piayback

@Winter Is Coming

@Sir Wilde

• Forumdaki genel tavsiye üzerine Ikea Markus almayı planlıyordum. Ikeanın indirim yapacağını sanmıyordum ama belki 11.11 bahanesiyle nakliyeyi bedava yaparlar ümidi içersindeydim. Ama indirim olacağına zam geldi bu akşam.

Yani demem o ki, bu ülkede bir şey alacaksanız beklemeyin. Hemen alın! Aldığınız yanınıza kar kalsın.

Şimdi tekrar koltuk araştırıyorum, tek istediğim şey bir kaç ay sonra gıcırdamaya başlamasın yeter.

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.