Şimdi Ara

Bilgisayar topladıktan sonra windowsu nasıl yüklerim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarı vatandan satın aldım fakat içinde windows yok. Bir bilgisayarcıya mı yüklettireyim yoksa kendim yükleyebilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftMaster

Bilgisayarı vatandan satın aldım fakat içinde windows yok. Bir bilgisayarcıya mı yüklettireyim yoksa kendim yükleyebilir miyim ?

Kendin yüklersin önce parçaları birleştirdikten sonra format DVD sini tak sonra boot ettir hiç bir farkı yok.
  • Bu arada hayırlı olsun bilgisayar :)
  • sağol @yakup548
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftMaster

Bilgisayarı vatandan satın aldım fakat içinde windows yok. Bir bilgisayarcıya mı yüklettireyim yoksa kendim yükleyebilir miyim ?

kendin yükle ne var yahu bunda

windows 7 sp1 64 bit ultimate iso su indir netten

onu imzamdamki win 7 ana konudaki anlatıldığı gibi dvd veya usb ye yazdır

sonra biosa gir 1.sıraya hangisiyle işlem yapıosan onu al 2 ye hdd yi al f10 a bas yesle çık

sonrası format zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Aralık 2013; 19:54:56 >

• kardes bendede aynı sıkıntı var hangı adresden ındırebılırız varmı bıldıgın bı yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlimmm

kardes bendede aynı sıkıntı var hangı adresden ındırebılırız varmı bıldıgın bı yer

www.****larindir.com/

burdan bulabilirsin
  • Beyler bende 1 tane orjinal cd var onu aynı lisans keyle 2. pc de de kullanabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choiboungee -- 28 Aralık 2013; 22:10:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choiboungee

Beyler bende 1 tane orjinal cd var onu aynı lisans keyle 2. pc de de kullanabilirmiyim ?

gerek yok bir crack atmaya bakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: choiboungee

Beyler bende 1 tane orjinal cd var onu aynı lisans keyle 2. pc de de kullanabilirmiyim ?

Key girme aşamasını atla
    orayı geçmek için seçenek var zaten
    Sonra crack yaparsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.