Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisi Seçecekler Baksın Baya Önemli.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
6
Favori
6.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepMind -- 22 Ocak 2019; 23:47:18 >

• İtü nasıldır? Yurt dısı imkanı bilginiz varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hepsi tutuyor hangisini önerirsin?
  • hocam 11,1k sıralama ve bilg. müh.den başka bir şey istemiyorum ne önerirsin? bir de en kötü bahçeşehir-ytü desem hangisi dersin?
  • Syntax 1907 kullanıcısına yanıt
    İtü ingilizceye geçmiş.İyi bir şey yapmışlar.Sabancı ODTÜ Boğaziçi tutmuyorsa yazılabilir.İtü donanım ağırlıklı eğitim veriyor ben pek hazetmiyorum donanımdan o yüzden biraz soğuğum itüye karşı
  • Ankara gazi üniversitesi(teknoloji fakültesi) hakkında ne düşünüyorsunuz

• Ege nasıldır hocam hoca kalitesi açısından,eğitim açısından vs. ? Ayrıca bilgisayar mühendisliği okunur mu?Yüksek lisans falan yapsak iyi bir iş bulur muyuz?

• çalışmak çalışmak çalışmak iyi geceler

• 55 bindeyim bilgisayar yazmalimiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soudexxx kullanıcısına yanıt
    YTÜ önermiyorum.Berbat bir eğitim aldıklarını söylüyorlar.Tamamen donanım odaklı.Türkçeydi sanırım orası.BAU yazılabilir yazılım müh veya bilgisayar müh.
  • iytü 30k ile iyi bence
  • ODTÜ Bilgisayar nasıl ? Hiç Bilgisayarla kodlama felan uğraşmadım hayatımda yapabilir miyim?
  • biologia21 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam.Türkçe bilgisayar mühendisliği kesinlikle yazmayın.Başka mühendislikler türkçe olabilir ama bilgisayar türkçe olamaz.İnternetteki bütün kaynaklar ingilizce.
  • katusha_ kullanıcısına yanıt
    öyle bir yer yok unut
  • 4alerce kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/muhendislik-tercih-edecek-herkes-kesin-gelsin-bu-konuya-bakmadan-yazma--127534038-2

Hocam burada bilgi verdim.Kafana takılan ekstra bir soru olursa sorabilirsin.

• ben istanbulda bilgisayar mühendisliği hedeflemiştim maalesf 48k yaptığım için gelmiyor . o yüzden ytü mat müh . yazıcam . müfredatı falan bilgisayara çok benziyor . bölüm nasıldır bilen var mı ? okulun imkanları kısmına girmiyorum bile ytü bu konuda baya sosyal bir okul .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mf4 20k geldi bilgisayar müh. düşünüyorum fakat ingilizcemin vasat olduğunuda eklemem gerekiyor. Nereye gidilebilirim ki ?
  • 9 eylül nasıldır hocam ?
  • Hocam hiç yazılımla falan uğraşmadım ama önü açık diye bilg.mühendisliği yazıyorum.Ya bilkent istiyordum ama tutmadı işte, ben de ODTÜ ye kaldım gibi sizce ne kaybederim ya da ne kazanırım?Bu alanda daha çok kişinin kendini geliştirmesine bakıyor deniliyor hakkaten ne kadar etkili?ODTÜ ee olma ihtimali var da çok zor deniliyor ve kötüleniyor biraz soğudum açıkçası, fikrinizi merak ediyorum.Mezuna kalma düşüncem bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakınbo123 -- 11 Temmuz 2017; 23:10:2 >
  • Bilgisayar, Yazılım v.s. bölümler için İngilizce çok ama çok önemli göz önünde bulundurun bunu mutlaka.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.