Şimdi Ara

bilgisayar açılma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler biraz garip gelecek ama benim xp1800@2400 a7v8x-x 256 ram 160gb samsung fx5200 leadtek özelliklerinde bilgisayarım var bilgisayar ilk açılışta açılmıyor ya resetlemek gerekiyor yada biosa girip çıkmak sonra normal bir şekilde açılıyor yoksa ekranda boot resmi o şekilde ben ona o bana bakıyor işin garibi ben bu yüzden 2 defa servise gittim ve orada herhangi bir sorun çıkarmadan normal bir şekilde açıldı bu yüzden servisteki adamı azdaha dövecektim adam dalga geçmeye başladı. temassızlıktan şüphelenerek makinayı söküp yeniden birleştirdim yine öyle bios hatası desem serviste onlarca kez normal açıldı anakartı değiştirmeyi düşünmeye başladım ve servis elemanını tenhada sıkıştırmayı makinanın ne gibi sorunu olabilir yorumlarınızı bekliyorum

• donanım çakışmasına benziyor, çoğunlukla ethernet ve ekran kartları yapabiliyor. çakışma var mı yok mu kontrol et. sistem özelliklerinden sorunlu aygıt var mı?vb....
  • benimde ilk aklıma gelen donanim çakışmasıydı zaten ekran kartını aldıktan bir kaç gün sonra sorun çıktı ama serviste gözümün önünde onlarca defa açılınca bu fikrimden vazgeçtim
  • sen yine de şüphe duymaya devam et bence.. servisten korkmuştur o..
  • evdeki voltajla ilgili bir sorun olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.