Şimdi Ara

Bijon anahtarı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bijonları lastikçi çok sıkmış ,disk durumuna bakmak için lastiği söktüğümde bijonanahtarının başı eğildi. yerine düzgün bir anahtar arıyorum. artı şeklinde olan harici cırcırlı anahtar ile birşey yapabilir miyiz ?

• İzeltaş anahtar alın. Cırcırlılar o torka dayanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 21 Kasım 2017; 19:35:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

İzeltaş anahtar alın. Cırcırlılar o torka dayanmaz.

istavroz tip harici kullanımı kolay bir tip var mı
  • x571 X kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende ıstavroz olanlardan değil de pipo tipi olanlardan var bugüne kadar sıkıntı yaşamadım. Yalnız üzerinde volvo yazısı var büyük ihtimalle kalitesinin iyi olmasından ötürü hiç sıkıntı çıkarmadı. Ama bu tür el aletlerinde izeltaş bir numaradır, hatta evladiyeliktir. Ucuz diye uyduruk bir şey alırsanız ilk kullanımda kırılır gider.
  • izeltas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Valla hocam bende ıstavroz olanlardan değil de pipo tipi olanlardan var bugüne kadar sıkıntı yaşamadım. Yalnız üzerinde volvo yazısı var büyük ihtimalle kalitesinin iyi olmasından ötürü hiç sıkıntı çıkarmadı. Ama bu tür el aletlerinde izeltaş bir numaradır, hatta evladiyeliktir. Ucuz diye uyduruk bir şey alırsanız ilk kullanımda kırılır gider.

yok hocam uyduruk kıytırık hayatta almam. evimte izeltaş ın bir iki anahtarını kullanıyorum,musluk sökmek için falan gayet iyiler. kolay olursa izeltaşdan cırcır alıp uygun uçla sökerim belki diye düşünmüştüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.