Şimdi Ara

(bi el atın isyan edicem)bilgi ve belge yönetimi dgs sınavı çok mu zor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pınarhisar meslek yüksek okulunda bilgi yönetimi bölümü kazandım bu bölümü bitirip dgs ile bilgi ve belge yönetimini okumak istiyorum dgs çok zor diyorlar ancak bu okuyacağım bölümde avantajlı 230 puanla filan alıyorlar bilgi ve belge yönetimine sonra bu bölümü okumayıp bir sene dershaneye gidip gelecek sene tekrar sınavlara girebilirim ama çalışıp dershane parasını çıkarmam lazım çünkü beni dershaneye yazdıracak kimse yok hem çalışıp hem dershaneye gitsem olurmu acaba kafam çok karışık yav birinin bana yol göstermesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RietveldX -- 31 Temmuz 2013; 18:03:16 >

• kimse yok mu yav
  • sınav aslında o kadar zor değil çalışana her şey kolaydır kardeşim. bende bi dgs adayıyım bir sene üniversite sınavına çalışmaya yemedi açıkçası bende 2 yıllığa gidip dgs ile yerleşirim dedim. dgs'de ygs ve lys'ye nazaran 2 ders var türkçe ve matematik. türkçenin hepsi paragraf sorusu ve uzundur matematik konuları ise mat1 konuları artı yorum sorularıdır. üniversite sınavının aksine bunda yerleşme daha zordur ve kontenjanlar her üniversitede devlet üniversitesi yani 2-4 arasındadır. senin yerinde olsam üniversite sınavına çalışır ve 4 yıllığı kazanmaya çalışırım. tabi bunu nasıl yapcaksın onu da söyleyeyim. Temelin yoksa yani konularda sıfırsan ve ya az birşey biliyorsan buna kalkışma çünkü boşuna çabalamış olursun. benden bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: as1annn

sınav aslında o kadar zor değil çalışana her şey kolaydır kardeşim. bende bi dgs adayıyım bir sene üniversite sınavına çalışmaya yemedi açıkçası bende 2 yıllığa gidip dgs ile yerleşirim dedim. dgs'de ygs ve lys'ye nazaran 2 ders var türkçe ve matematik. türkçenin hepsi paragraf sorusu ve uzundur matematik konuları ise mat1 konuları artı yorum sorularıdır. üniversite sınavının aksine bunda yerleşme daha zordur ve kontenjanlar her üniversitede devlet üniversitesi yani 2-4 arasındadır. senin yerinde olsam üniversite sınavına çalışır ve 4 yıllığı kazanmaya çalışırım. tabi bunu nasıl yapcaksın onu da söyleyeyim. Temelin yoksa yani konularda sıfırsan ve ya az birşey biliyorsan buna kalkışma çünkü boşuna çabalamış olursun. benden bu kadar

tamm kardeş yapçak bişey yok dgs ye kasıcaz zaten dgs den 230 puan alsam yetiyor çünkü dgs ile atananlara bakıyorum hep bu puanlarda atanmış ve bu bölümü okuyan az

• quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

quote:

Orijinalden alıntı: as1annn

sınav aslında o kadar zor değil çalışana her şey kolaydır kardeşim. bende bi dgs adayıyım bir sene üniversite sınavına çalışmaya yemedi açıkçası bende 2 yıllığa gidip dgs ile yerleşirim dedim. dgs'de ygs ve lys'ye nazaran 2 ders var türkçe ve matematik. türkçenin hepsi paragraf sorusu ve uzundur matematik konuları ise mat1 konuları artı yorum sorularıdır. üniversite sınavının aksine bunda yerleşme daha zordur ve kontenjanlar her üniversitede devlet üniversitesi yani 2-4 arasındadır. senin yerinde olsam üniversite sınavına çalışır ve 4 yıllığı kazanmaya çalışırım. tabi bunu nasıl yapcaksın onu da söyleyeyim. Temelin yoksa yani konularda sıfırsan ve ya az birşey biliyorsan buna kalkışma çünkü boşuna çabalamış olursun. benden bu kadar

tamm kardeş yapçak bişey yok dgs ye kasıcaz zaten dgs den 230 puan alsam yetiyor çünkü dgs ile atananlara bakıyorum hep bu puanlarda atanmış ve bu bölümü okuyan az

kendini motive et çalış kas biraz olur bu iş. yalnız bu seneden çalışmaya başla temelin oluşsun anladığım kadarıyla temelin yok. çalış sonra pişmanım demek fayda etmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.