Şimdi Ara

İşkur ile çalışmak hakkında bir soru çok acil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar de factodan şimdi çıktım da personeli ise iskur ile alabileceklerini söylediler.

müdüre ne farkı var dediğimde sadece maaşın yarısını onlar yarısını biz öduyoruz ilk 3 ay boyunca. 3 ay sonunda da performansina bağlı olarak devam edip etmeme kararı alıyoruz. geri kalan her sey aynı dedi.

bu konu hakkında iskur hakkında hic bir bilgim yok. dezavantaj ve avantaji hakkinda bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar üşenmeyip cevap verin lütfen rica ediyorum

• yukarı

• upp resmen bilenler bile yazmıyor be

• hocam akşam uplarsın bi de özele açsaydın da olurdu ben de şöyle bir uplayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Litt

hocam akşam uplarsın bi de özele açsaydın da olurdu ben de şöyle bir uplayayım

eyvallah hocam şöyle bir mesaj bile mutlu ediyor

• Benim kuzen işkurdan girdi bütün maasını iskurdan alıyir 1 senedir ceplerinden para cıkmasın diye iskurdan alıyor isveren sana bi dalgası dokunmaz adam beleşe çalıştıracak seni ama sen paranı alacan bir tek maaslar gec yatiyor bildigim kadariyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HR Creative

Benim kuzen işkurdan girdi bütün maasını iskurdan alıyir 1 senedir ceplerinden para cıkmasın diye iskurdan alıyor isveren sana bi dalgası dokunmaz adam beleşe çalıştıracak seni ama sen paranı alacan bir tek maaslar gec yatiyor bildigim kadariyla

anladım hocam eyvallah cok sag olun

• İşkura git kayıt açtır, yeni giriş yapıyorlar bilgilerini yazıyorlar. Ne okulu bitirdin kpss girdin mi vs vs.
    Sonrasında seninle ilgilenen görevli arkadaşa durumu anlat seni firmaya yönlendirsinler. Yada Defacto'ya git sor hangi işkur şubesine başvuruda bulunacağım vs vs.
    Maaşın tamamını, verginin tamamını, bunların yarısını vs işkur karşılıyor. Bu yüzden en büyüğünden en küçüğüne kadar firmalar işkuru kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

İşkura git kayıt açtır, yeni giriş yapıyorlar bilgilerini yazıyorlar. Ne okulu bitirdin kpss girdin mi vs vs.
    Sonrasında seninle ilgilenen görevli arkadaşa durumu anlat seni firmaya yönlendirsinler. Yada Defacto'ya git sor hangi işkur şubesine başvuruda bulunacağım vs vs.
    Maaşın tamamını, verginin tamamını, bunların yarısını vs işkur karşılıyor. Bu yüzden en büyüğünden en küçüğüne kadar firmalar işkuru kullanıyor.

yani personeli bağlayan bir sey yok. herhangi bir artı ve eksi yönü yok anladığım kadarıyla. çok sağ olun bilgilendirme için bu arada

• Luka Modric kullanıcısına yanıt
    Senlik bir şey yok. İşe başladıktan sonra edevlete girip sigortan başlamış mı onu kontrol et yeter.
  • Temuçin Han kullanıcısına yanıt
    çok sağ ol hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

Girdin mi hocam işkurdan işe.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

Girdin mi hocam işkurdan işe.

yok kardesim girmedim

• sakın girme hocam. Tavsiye etmem. Girdim süründüm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.