Şimdi Ara

BF3 KAZANILAN MADALYA SÜS NİYETİNEMİ TAKIYOLAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • battlefield 3 te kazanılan madalyaların bize bir katkısı varmı?
    air warfare medals yapmaya çalışıyorum 3 tane oldu sanki aldıkça daha kolay uçak vuruyormuşm gbime geliyor,net bi bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sorcares

battlefield 3 te kazanılan madalyaların bize bir katkısı varmı?
    air warfare medals yapmaya çalışıyorum 3 tane oldu sanki aldıkça daha kolay uçak vuruyormuşm gbime geliyor,net bi bilgisi olan varmı?

kandırmışlar seni
  • sen onu kasarken yeteneklerin gelişiyor ondan kolay vuruyormuşsun gibine geliyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsanlukk

sen onu kasarken yeteneklerin gelişiyor ondan kolay vuruyormuşsun gibine geliyordur

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsanlukk

sen onu kasarken yeteneklerin gelişiyor ondan kolay vuruyormuşsun gibine geliyordur

• o madalyaların hiç bi yararı yok sadece seni sinir ediyor bunuda açıcammmm biraz daha oynamalıyımmmm gibisinden öle tanıdıgım manyaklar var.
  • biligilendirme için saolun bende süs olarak madalya verdiklerini zannetmiştim zate.yetenekler gelişiyo derken araçlarda açılan silahlardan bahsettin deme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcares

biligilendirme için saolun bende süs olarak madalya verdiklerini zannetmiştim zate.yetenekler gelişiyo derken araçlarda açılan silahlardan bahsettin deme?

daha cok alisiyorsun pratik yapiyorsun becerin artiyor demek istemis :)
  • madalya karizma işi, eğer birisi sizi arkadan bıçaklarsa madalyalarınız sizi bıçaklayan kişiye gidiyor. Her serverda olmuyor galiba ama en son oynadığım serverda öyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dampierre

madalya karizma işi, eğer birisi sizi arkadan bıçaklarsa madalyalarınız sizi bıçaklayan kişiye gidiyor. Her serverda olmuyor galiba ama en son oynadığım serverda öyleydi.

Oyle bisey olsaydi ben butun madalyalari acmistim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.