S

Çavuş
23 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İstisnasız her oyun vac problemli oyundan atıyor.ccleaner vb tarzda program yok, antivrs vs program yok, güvenlik duvarı ,uac kapalı.Hatta ve hatta format attım sadece steam ve cs go yu bastan indirip kurdum başka hiçbirşey yapmadan gene aynı sorun devam ediyor.İşin garip tarafı dosya konturol ettiğimde 10kb lık dosya silinmiş,eksik gözüküyor kendi kendine .Anlıyacağınız format atılıp sadece steam ve cs go kurulu pc de bu sorun yaşanmaya devam ediyor.DEP aktif ettim kapattaım,https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837 bu adrestekilerin hespini uyguladım,internette forumda gördüğüm herşeyi denedim videoları araştırdım değişen birşey yok.Yapmadığım şey kalmadı.
merhaba, pvp de disc priest stat önceliğini felan biliyorum fakat benim sormak istediğim critlerin skalası ve yükseltmesi mastery rating e bağlı.yani crit in masteryden etkilendiğini anladım.orneğin pw:s crit ile double absord vermesi ve dvine aegis masteryden etkilenmesi.şimdi crit ve mastery önceliğimiz tamam elde var fakat versailityde gitmemiz gerektiğini düşündüğümden bu mastery statını kaç ta tutma gerekiyor bunun olması gereken en alt bi seviyesimi var yoksa olabildiğince mastery ide yuksek tutmak için versailty yerine mastery itemlermi seçmeliyim.
arenada alchamy mesleğindeki flask potion ve elixir lerin hangisi kullanılabiliyor, ayrıca first aid ve cooking in metaryellerini kullanabiliyormuyuz.first aid mesleğindeki badaj dısında cure etkili bi metaryal vardı zehir silmek için bunun da kullanabiliyormuyuz.cooking te kullanamadıgımız yiyecekler varmı?
Wod pakedini tam olarak çözebilmiş değilim.Mop pakedinin son aylarına yetişmiş biri olarak, Mop da arkadasların yardımıyla neyin ne oldugunu kısmen ogrenmıstım.Benim soracağım bikaç soru var, yardımcı olursanız sevinirim.
1.Ashran da nasıl seri conquest kasıldıgını anlatabilirmisiniz (Artifact Fragment toplayarak mı) ?
2.Pvp itemlerinde upgrade olayımı var ? Ashran'da High Warlord Volrath adlı vendorda hiç bir stat olmayan conquest itemleri var bu itemlar nedir ne işe yarar.
3. Wod pakediyle gelen yeni stat olayını pek kavramış değilim, subtlety rogue için hangi conquest itemlerini almalıyım? Yabancı sitelerde mastery>crit>multistrike en ideali deniliyor.Fakat conquest vendorundaki sub rogue itemlarının kimisinde pvp power yok yada mastery varsa yanında crit yerine haste var veya multistrike yok ve bazı itemlerinde set tamamladıgında set bonusları var kımısınde yok. Şimdi reforging kalktıgı için ne yapacagımı bilemedim kafam karıştı iyice.

Oyunda ve sub rogue de yeni oldugum için bu konularda şu an sıkıntı çekiyorum.Cevaplayabilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.
merhaba bu mesajı telefondan yazdıgım için yazım hataları için şimdiden kusura bakmayın demek istiyorum.Ben sub Rogue olarak wod a basladım şu an conq point kasıyorum bg ler ve Arenalarla Soruma gelince ; mop zamanında reforging yapıp statları değiştirebiliyorduk , mesleklerden iteme bonus basabiliyorduk , conQuest pointle eşyaları alıp meta gem basıyorduk , enchanting ve gem le iteme özellik katabiliyorduk.şimdi bu yeni wod pakediyle birçogunun kalktıgını duydum (meslek bonuslarının kalktıgına dair yazılar okudum), leatherworkingle mesela 500 agi basamıyorum mesela, bana pvp ye tam hazır olabilmek için nelerden faydalanabileceğimizi yazabilirmisiniz.glyp lar gemler enchantlar meslekbonusları , mesleklerle basabildiğimiz satat ve özellikler, flask elixir ve potionlar vs.....
Samsung HT-E5550 ses sistemini kullanıyorum, benim gercekten bilgisi olan kişilerden öğrenmek istediğim bikaç sorum var.
Bu cihazda bluray film izliyorum , flac formatta müzikler dinliyorum hatta uydudan ses kalitesi hosuma gittiği için trt müzik kanalını dinliyorum .şimdi....
cihazda viritual 7.1 - prologic - matrix ve 3d sound gibi beğendiğim modlar var.Bu modlardan hangisi daha gerçekçi daha güzel ses alırım.yoksa bu göreceli bir durum mu, tercih meselesimidir?
uydu yayınında farklı bluray filmde farklı flac formattaki ses dosyalarında farklı bir mod mu seçmeliyim.
Ayrıca ses sistemini güncelleme gbi bir durum varmı bir artısı olabilir mi?

Bilgi kirliliği olmadan konu hakkında bilgisi olan arkadaslarımız cevaplarsa sevinirim.
battlefield 3 te kazanılan madalyaların bize bir katkısı varmı?
air warfare medals yapmaya çalışıyorum 3 tane oldu sanki aldıkça daha kolay uçak vuruyormuşm gbime geliyor,net bi bilgisi olan varmı?
MSI R4670-MD1G Radeon HD4670 1GB 128bit
AMD Athlon II X3 450
MSI 880GMA-E45
SEAGATE ST3500418AS 500 GB sata 2
KINGSTON KHX1333C9D3B1K2/2G CL9 HYPERX DDR3 1333MHz (2 x 1GB)

sistem bu, tabi buna dvd player , cpu fan ı alıcam, pc kasasını daha secemedim
ucuz ve saglam psu önerisinde bulunursanız sevinirim. veya psu lu kasada olabilir
merhaba
çok yakında bi bilgisayar toplamayı düşünüyorum ,benim birkaç sorum olacak

1.işlemci için AMD Phenom 8650 ve AMD Athlon 2 X2 265 arasında gidip geliyorum oyun için sizin öneriniz ne olurdu? aralarında çok buyuk fark varmı

2.Ekran kartı Radeon HD4670 1GB 128bit DDR3 olucak ve belleklerse 2x2gb ddr3 (1333mhz) düşünüyorum,hdd ise sata2.

Bu sisteme göre anakart önerisinde bulunurmusunuz?
1333mhz ram i full kullanabilcek anakart olması benim için önemli ben birtane bulabildim onuda Türkiye de satan yok sanırım -------MSI 785GM-E65

bu arada anakartta amd chipset öncelikli benim için.
onboard ekran kartına overclock yapabilirmiyiz veya en azından çözünürlük için bşey yapabilirmiyiz.bazı oyunlara çozünürlük yetmiyor. (örn: silkroad ) oyunlardada benim pc e gore çözünürlük yok. benim en yüksek çözünürlüğüm 1024x 576 ,bunu 800x600 veya 1024x768 iyi yapabilsem olurdu.neden bukadar az cozunurluk dersenız ;hp compaq mini 1020st kullanıyorum

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekurler
Hakkında
Forum İmzası:
bla bla bla ve bla
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.194 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.