Şimdi Ara

Battlefield 1 oyundan atma sorunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar battlefield 1 e girdiğimde belli bir süre sonra oyundan atıyor ve hata da vermiyor. böyle bir sorun yaşayan veya yardımcı olabilecek birisi var mı? 1 aydır bu problem var ondan önce sıkıntısız oynuyordum...

• Bendede aynı problem var çözüm bulduysan rica etsem yardımcı olur musun?
  • Aynısını yaşıyordum. Windows 10 update 1803 yapınca düzeldi. denemenizde yarar var.
  • Hocam dediginizi yaptim baya bi oynadim atmayacak heralde :) çok teşekkür ederim yoksa hala ugrasiyodum herkes bir yerden sacma sapan fikirler veriyodu cok tesekkur ederim yardiminiz icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre Sakınmaz E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bende bu anlamsız sorun yüzünden bir sürü şey denedim. Sorun çözüldü ise sevindim.
  • Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum

• aynı sorunu aylar sonra yaşıyorum Acaip ayar oldum :(
  • Up

• bende yaşadım baya bi oynadıktan sonra bugün. farkettim ki windows güncelleştirmesi ve ekran kartı güncelleştirmesi var. güncelleştimeleri yapıpı tekrar gireceğim. birde origini sil geri yükle yüklerken beta sürümünü yükle ama önce bi olan tüm güncelleştirmeleri yap olmassa origini sil sonra betayı yükle. ama dikkat et oyunlar silinmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Sakınmaz

bende yaşadım baya bi oynadıktan sonra bugün. farkettim ki windows güncelleştirmesi ve ekran kartı güncelleştirmesi var. güncelleştimeleri yapıpı tekrar gireceğim. birde origini sil geri yükle yüklerken beta sürümünü yükle ama önce bi olan tüm güncelleştirmeleri yap olmassa origini sil sonra betayı yükle. ama dikkat et oyunlar silinmesin.
    Hepsini bugün denedim sonuç hüsran. Format bile attım oynadığım tek oyun bf 1 ama deli oldum oynanmıyor atıp duruyor masaüstüne

• Up

• 1803 güncellemesi droplar olsa da atma problemi çözüldü.

• bende de bugün geri başladı atma win10 güncelleştirmesi varmış onu yaptım yine atıyor. Heralde en sonunda kasayı camdan aşağı atcam herşeyi yapıyom olmuyo ram mhz düşürüyorum yine olmuyor. bi atıyor bi atmıyor bizle dalga geçiyor oyun heralde?
  • quote:

bende de bugün geri başladı atma win10 güncelleştirmesi varmış onu yaptım yine atıyor. Heralde en sonunda kasayı camdan aşağı atcam herşeyi yapıyom olmuyo ram mhz düşürüyorum yine olmuyor. bi atıyor bi atmıyor bizle dalga geçiyor oyun heralde?
    Seni belki de en iyi ben anlarım çünkü imzamdaki sistemi sırf bf1 oynamak için topladım. Oynadığım tek oyun bf1. Ama kesin bir çözümü maalesef yok. Ben şansıma Windows 10 1511 den 1709 a geçtim baktım yine atıyor 1803 e güncelleyeyim dedim oldu şuan atmıyor ama garantisi yok

• Technopat'ta burada bfturkiye de ve çoğu yerde konu açtım hala sorunun neden olduğunu bilmiyorum problemin çözümünü geçtim sebebini öğrensem yeter. Aynen ben de sistemimi bf1 oynamak için topladım. :(
  • hocam sorunu çözdünüz mü?
  • windows 10 1803 sürümüne geçin bugün güncelleme gelmiş 1803 için onu yüklemeyin yükleyince tekrar atmaya başlıyor.
  • ryzen kullananlar Bios taki Oyun modunu iptal etsin.
  • quote:

Technopat'ta burada bfturkiye de ve çoğu yerde konu açtım hala sorunun neden olduğunu bilmiyorum problemin çözümünü geçtim sebebini öğrensem yeter. Aynen ben de sistemimi bf1 oynamak için topladım. :(
    1803 e gelen güncellemeleri kaldır . Az önce kaldırdım ve sorunsuz oynadım

• Nasıl kaldıracağım? Yanlış birsey yapmak istemiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.