Şimdi Ara

Bf3 BETA Sizce Nasıl??? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ZealotTR

Benim ekran kartı ati 6770 vapor x oyunu iyi bir şekilde oynuyorum kasmıyor pek. kuzeninde ati hatırlamıyorum modelini 5000 serisiydi galiba.İkimizde de arada sırada böyle beyaz şimşekler çakıyor gibi sağ sol yapınca renkler bi garipleşiyor beyaz birşey gidip geliyor en son çıkan driver yüklememize rağmen.Ekranda garip garip çizgiler oluyor nadiren.Bu sizde de oluyormu ?Grafiksel bir sorun belli..

aynısı banada oluyor beyaz bir ekran geliyor arasıra.ekran kartım sapphire 2gb 6950
  • Beyler benim ekran kartı hd6850 oyun bir anda kitleniyor son ses tekrar ediyor sonra oyundan atıyor neden olabilir ? diğer oyunlarda yok böyle bir sorunm.
  • Oyuna girişte ben kendim server seçiyorum Fr (Fransa) uzantılı serverlarda düşme olmuyor OUICK MATCH butonu kısmı altında configure server filter kısmından seçiyorum pinglere,doluluk oranına göre vs....... otomatik kendi direk oyuna girince en heyecanlı yerinde tam nişan almışım adama tak kapanıyordu....
    oyunda mesela düşman bölgesine vurulmadan girdiniz sağlam ve güvenli bir yere elinizde ki telsiz gibi vericileri oraya bırakıyorsunuz takımdaki elemanlarınız direk oraya ışınlanıyor :D bazı uyanıklarda vurulmadan geride kalıyor sizden bir adım önce başlayıp gireceğiniz tünellere pusuyu atıyor geçebilene aşkolsun 3 tane sniper silahım var tek atışta öldüreni görmedim ya kafaya yada peş peşe 2-3 defa vurmak lazım kafadanda vurmak çok zor...
    en iyisi bazuka salla gitsin denk gelirse artık :D metro içinde siz yukarıda koruma yaparken yürüyen merdivenleri çıkmayan bir kaç uyanık ise alt katta belli yerlere yatıp sizi vuruyor..herif sanki direk bana gıcıklık yapıyor gibi 5 dakika boyunca bırakın hareket etmemi oyuna bile başlamama izin vermedi o kadar hızlı vuruyordu ki sinirlenip kapattım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 5 Ekim 2011; 23:39:39 >

• Metro Map i map dizaynı olarak bf serisine uygun bir map değil bu nedenle oyunun dinamiklerini değerlendirirken bu map e göre değerlendirmeyin, metro haritası taktikten çok cod serilerinde olduğu gibi yakala vur haritası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Bu yere yatma işiyle birlikte oyun hepten pusu olabilir uzun vadede. Tabi Konya ovası gibi haritalarda pusu daha zor olsa da maalesef gidişat fena. Savunmadaki tarafa bakıyorum maşallah topluca camping yapıyor. Saldıran taraf da bir süre sonra yıldığından aynı yönteme başvuruyor. Herkes yılan gibi yerde sürünüyor maşallah.

Çömelmeye evet, sürünmeye hayır !

askerde de başçavuş "sürün" emri verdiğinde dersin, "bc2 de sürünme yok komutanım diz çöksem olur mu" diye...

hedef küçültme askerliğin en temel kuralıdır. Asıl önceki oyunda olmaması saçmaydı, adamlar bu saçmalığı 3. oyunda düzelttiler...

• hayırlı olsun betada hileleri de cıktı sanırım. bugun adamın bırı dogar dogmaz herkezı olduruyodu serı bı sekılde en son 30-2 felandı cıktım oyundan 60-70 gıtmıstır sanırım
  • Beyler bir sorum olacak.Benim pc bf3 ü rahatlıkla kaldırıyor fakat grafikleri low yapmama rağmen yinede az da olsa bir takıntı söz konusu.Direct x de kurdum düzelmiyor.Yardımcı olurmusunuz ?
  • betada kastığım lvller giderse tam sürümde dava açarım electronic arts a , akıllı olsunlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru

betada kastığım lvller giderse tam sürümde dava açarım electronic arts a , akıllı olsunlar!

bilmiyorum ama şunu biliyorum moh betada levellerim gitmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru

betada kastığım lvller giderse tam sürümde dava açarım electronic arts a , akıllı olsunlar!

Dostum ben de 30 level oldum fakat beta bu gidecek tabi ki
  • Takım oyuncuları birbiri vurmaya başladı :D
  • Çalılara takılan el bombalarıda ayrı bir sorun. Otların arasından atıyorsunuz ota takılıyor aşağıda yuvarlar içine aldığım resimdeki gibi..

Bf3 BETA Sizce Nasıl???
  • Silahın dürbünü de zaman zaman tutukluk yapıyor. Basıyoruz basıyoruz zoom açılmıyor. Arada bir de cross hair gitti mi tamam.

Sağa sola 1-2 mermi sıkıp şarjör değiştirince düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Silahın dürbünü de zaman zaman tutukluk yapıyor. Basıyoruz basıyoruz zoom açılmıyor. Arada bir de cross hair gitti mi tamam.

Sağa sola 1-2 mermi sıkıp şarjör değiştirince düzeliyor.

İkincil silaha geçip tekrar birincil silaha dönüncede düzeliyor.
  • ilk zamanlar çok beğenmiştim ama şu an farklı düşünüyorum. 100 tane sebep yazardım ama tek kelimeyle özetleyeyim '' zevkli değil '', caspianda da birşey değişeceğini sanmıyorum. bu oyundaki grafiklerden sonra warrock oynamak da inanın sarmıyor ama yapacak birşey yok :)
    bf3 multi benim için bitmiştir, geliştirdikleri motor ve detaylar için tşkler, oynayanlara iyi eğlenceler.

edit: bfdeki buglarla alakalı şu videoya da çok güldüm hani .. herif neresiyle ateş ediyor dikkat ^^
    http://www.youtube.com/watch?v=aE3zESmcqwA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G Man -- 9 Ekim 2011; 14:27:32 >
  • 10 saat oynamışım şu ana kadar 17lvl oldum beta olduğu için araçlar yok ve tam bir savaş ortamı bulamıyoruz ama ben çok eğleniyorum. Black ops gibi haldır haldır ordan oraya koşmaktansa bu betayı oynamak şimdilik tercihimdir.Tam sürüm çıktığında fikirler çok değişe bilir o yüzden dereyi görmeden paçayı kıvırmayalım :))
  • Arkadaşta oynadım beğenmedim ama adı üstünde BETA
  • beta olmasına rağmen çok iyi.bu arada bende hiç oyundan atma gibi bir sorun olmadı sadece arada görüntü hafif çizgi çizgi oluyor geri düzeliyor
  • Beyler bir sorum olacak.Benim pc bf3 ü rahatlıkla kaldırıyor fakat grafikleri low yapmama rağmen yinede az da olsa bir takıntı söz konusu.Direct x de kurdum düzelmiyor.Yardımcı olurmusunuz ?
  • Beta oynanmaz ya.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.