Şimdi Ara

Bf3 BETA Sizce Nasıl??? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi oynamaya fırsat buldum.Mükemmel olmuş bana göre.Oyuna alıştım sayılır.Millet bütün gün oynuyor heralde 26 level falan adamlar gördüm
  • oyunu oynayanlar hangi sistemle oynadığını yazabilirmi
    bendeki hatanın güç kaynağımdan kaynaklandığını düşünmeye başladım
  • AMD Phenom X4 955 3.2 GHZ

GTX 460

4 GB RAM

600W PSU

• quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Bende bf serisini takip eden ve oynayan biri olarak bf 2 ve bc2 ye göre daha az beğendim nedense..Eyvallah sesler yine her zamanki gibi çok güzel, grafiklerde öyle.. Fakat sanırım harita seçimleri yanlış. BF ve BC ye göre bir eksiklik birşey var ama...
    ---------------------------------------

quote:

bence MUHTEŞEM!
    sonuçta bu bir BETA. bu böyle ise FULL sürümüne şimdiden %100 inandım. bu kez olayı bitirecekler.
    betayı 15dk oynayan arkadaşlar oyun hakkında yorum yapmasın. harita okadar genişki takım maçlarını kaybedince bile bir diğer harita bir önce oynadıgınız harita ile baglantılı.
    kısacası devası bir çatışma alanı var ve etrafınızdaki bir arkaplan FOTOĞRAF DEĞİL... hepsi etkileşimli. mermilere füzelere tepki veriyorlar vs...

AMD Athlon II X4 2.6ghz
    3gb ram (normalde 8gb ama win7 32bit kullanıyorum)
    ve HD5850 pcs+ kartım var

tüm ayarları ULTRA ya çekip 16X AA ile bile 50-55 FPS alıyorum 1680x1050 çözünürlükte.

gerisini siz düşünün. bir en yogun bölgelerde bile 50nin altına inmedi.

benim yorumumda budur..

( Not: bf serisini takip eden biri 15 dk da oynasa yorum yapabilir ve oyunun kalitesinden de anlayabilir )

ya hocam biz şakalaşıyoruz sen gelmiş ciddiye alıyorsun. oldu mu şimdi

Kusura bakmayın o zaman :)

50 fps nin altına inmiyorum demişsin, bende de 5850 kart var ultra ayarlarda aa açık falan ortalama 35 fps alıyorum. Yer yer 40-50 olsada ortalama 35. ekran kartı o.c mu yaptın ? Dışarıda açık alanlarda ağaçlı yerlerde oynadığın da da bu fps yi alıyor musun ?

yok hocam OC yapmadım. birçok kişiyede inandıramıyorum ama cidden rahat 50-55 FPS alıyorum. birkere gözüme çarptı 45 olduğu ama hani kırk yılda bir oda. yalnız ben 1080p değil 1050p oynuyorum monitörümden dolayı. onla alakası varmı bilmem. ayrıca sistemimde normalde 8gb ram var ama 32bit windows7 kullandıgım icin ancak 3gb ram görüyor haliyle.

ben açık ağaçlıklı bölgede çatır çatır oynuyorum. metroda da keza öyle. ortalama 60-70 fps arası gidip geliyor.
    sadece binaların oldugu kısımda 50-60 görüyorum. işte orda zaten bir ara 45e düştü ama hani saniyelik birşeydi. en alt seviyem 50 FPS ve ULTRA ayarlarda oynuyorum ben. alayını sona dayayarak..

arkadaşım kusura bakmada bu forumun her oyun konusunda mutlaka senin gibi biri çıkıp orta şeker bir kartla full ayarlarda ne kadar iyi fps aldığını söyler. bak bu dediğim şaşmaz mutlaka bitane eleman vardır hep. sende bu arkadaşların bf3 versiyonusun ve inan bana oyunun her hangi bir ayarında hata yapıyorsun hangisi bilemem ama bir hata var ona eminim

hata yapıyorsun diyen ben bilgisayar programcısıyım. ayrıca grafikerim. yaklaşık 16 senedir bilgisayar kullanıcısıym ve ayrıca kara kutudan tut evimde neredeyse tüm hit konsollar var xbox ve ps3üne kadar.

ben kimseyi kandırmıyorum. buyur gel misafirim ol. minimum 50fps ile ultra BF3 beta oynatayım sana kardeşim. daha ne diyebilirim ki...

başka konuda millet gtx 580 le bile kastıra kastıra oynarken sen 5850 ile hemde oc siz 50 fps ve üzeri oynadığını belirtiyorsun hemde 16x aa ile.hemde ultrada.hemde o işlemciyle.o ghz le.ben direk kasamı camdan aşağı atıyorum.

• GTX 460 la hiç kasmadan oynuyorum max ayarlarda
  • Arkadaşlar benim de ekranda anlık donmalar oluyo bu beta diye mi oluyodur yada Ekran kartımız emeklilik tarihi mi gelmiş

Win 7 32B

E8400

512 MB HD 4870 @790 mhz @1100mhz Fan: %40 Full açık saat Hızları.

2GB Ram

?

ayarlarda öyle ful kökledim falan yok tabiki mütevazi 1360x ayarlarında oynuyorum. Sizce nasıl bi upgrade yapsam iyi sonuç alırım yorumlarınızı bekliyorum. Oyun Genel Anlamda güzel beta oldugu için açıkcası eksikleri tabikide var düzeltilecektirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

oyunu oynayanlar hangi sistemle oynadığını yazabilirmi

i3 3.10 ghz
    .4gb ram vorsair vengeance.
    Ati 6770 vapor x

High ayarlarda takılmadna oynuyorum çok naidr tutukluk yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

Şimdi oynamaya fırsat buldum.Mükemmel olmuş bana göre.Oyuna alıştım sayılır.Millet bütün gün oynuyor heralde 26 level falan adamlar gördüm

bende 2 günde dayandım 20 levele :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZealotTR

quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

oyunu oynayanlar hangi sistemle oynadığını yazabilirmi

i3 3.10 ghz
    .4gb ram vorsair vengeance.
    Ati 6770 vapor x

High ayarlarda takılmadna oynuyorum çok naidr tutukluk yapıyor

merak ettiğim şey aynı zamanda, güç kaynakları
  • Bende sonunda 1 saat kadar oynadım , bence demo olmasına rağmen fena değil biraz vuruş dinamiğine vs alışmak lazım sonrası daha zevkli..
  • Bize göre değil o oyunlar
  • Bf3 baslarda kotu gelmisti bc2den sonra hic alisamamistim ama 1-2 saat oynadiktan sonra oyuna hayran kalmistim.Basimi kaldiramaz oldum oyunun betasinda full surumu gelince artik uyumam heralde. Oyun bence gayet guzel olmus

quote:

Şimdi oynamaya fırsat buldum.Mükemmel olmuş bana göre.Oyuna alıştım sayılır.Millet bütün gün oynuyor heralde 26 level falan adamlar gördüm

Bugun 46 level adam gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leotheras -- 2 Ekim 2011; 0:40:09 >

• Sapık çok
  • İmzadaki sisteme nasıl upgrade yapsam İyi sonuç alırım arkadaşlar? yorum bekliyorum. iyi forumlar.
  • Bi anda kendimi yerde buluyorum ses falan duymadan tek vuruşta.Çok kötü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vacao

İmzadaki sisteme nasıl upgrade yapsam İyi sonuç alırım arkadaşlar? yorum bekliyorum. iyi forumlar.

Bende para yok upgrade yapamıyorum ama senin için yazayım özetle; mininmum upgrade anakartını değiştirmene gerek kalmayacak şekilde işlemcini yükselt q serisi 4 çekirdekliler uyar sana birini al uygun fiyatlı, 2GB ram daha al. Ekran kartını güncel olan fiyatı uygun olanlardan biriyle değiştir acayip farkeder sistemin bu minimum para harcarayarak gözle görülür performans artışı sağlayacabilecek bir upgrade olur.

Ama param bol diyorsan anarkartla beraber komple bir sistem değişikliğine gitmelisin. anarkart işlemci ram ekran kartı bir tek psu kalıyor 500W altıysa zaten onuda değiştirmen gerekir. Yeni bilgisayar toplamış oluyorsun yani.
  • quote:

Bi anda kendimi yerde buluyorum ses falan duymadan tek vuruşta.Çok kötü oluyor.

Oyundaki seslerde bir sorun var kesinlikle beta olmasına bağlıyorum size koşarak veya yürüyerek yaklaşan düşmanı duyamıyorsunuz. Çünkü çok ses var hengame oluyor zaten.
  • @Hunter_one

Bende Öyle düşünüyorum. Yeni sistem toplıcak durumum yok şu an. Dedigin gibi Quad bi işlemci Ekran kartı ve 2gb daha ram takviyesiyle problem olmaz 5000 serisi mi alsam 6000 serisi daha mı iyi olur sizce. Yorumun için teşekkür ederim dostum sagolasın.
  • @Hunter_one

Bende Öyle düşünüyorum. Yeni sistem toplıcak durumum yok şu an. Dedigin gibi Quad bi işlemci Ekran kartı ve 2gb daha ram takviyesiyle problem olmaz 5000 serisi mi alsam 6000 serisi daha mı iyi olur sizce. Yorumun için teşekkür ederim dostum sagolasın.
  • Bir şey değil Vacao aynı upgrade i param olsa ben yapıcam ama durumum yok. Bu arada oyunu içine etmiş bazıları nasıl bir bug bulduysa artık 317 kill ile rank 145 olmuş gelinecek son noktaya getirmiş charını :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/McParadox/

işte bu yüzden betada yapılan herşey silinecek gidecek olduğu için sıkıntı olmaz diğerlerine nede olsa beta bu hile filan yapılıyodur pb kapalı çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.