Şimdi Ara

Bf3 BETA Sizce Nasıl??? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vacao

İmzadaki sisteme nasıl upgrade yapsam İyi sonuç alırım arkadaşlar? yorum bekliyorum. iyi forumlar.

bende E8400 kullanıyorum ve oyun E8400 için çok uygun değil. anlık takılmalar server a göre değişiklik gösterebiliyor. bazı serverlarda çok oluyor bazılarında hiç olmuyor nerdeyse. yani oyundada bi nane var aslında nede olsa beta şuan. ama genel olarak cift çekirdek işlemci bu oyun için uygun değil. senin ekran kartıda biraz zayıf kalacaktır tabiki.

ben işlemciye o.c yapıyorum oyunda biraz etki ediyor ama voltajı doğru vermezsen stabilitesi bozuluyor sistemin. baya bi uğraş gerektiriyor kısacası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

Bi anda kendimi yerde buluyorum ses falan duymadan tek vuruşta.Çok kötü oluyor.

Oyundaki seslerde bir sorun var kesinlikle beta olmasına bağlıyorum size koşarak veya yürüyerek yaklaşan düşmanı duyamıyorsunuz. Çünkü çok ses var hengame oluyor zaten.

bendede sillah kaybolup tekrar geri gelio :P

• Betada olur böyle şeyler
  • İNTEL PENTİUM DUAL CORE 2.80 GHZ İSLEMCİM 3GB DDR3 RAM ATİ HD4450 VEYA 4350 (TAM HATİRLAMİYORM) EKRAN KARTİM VAR PC CALİSTİRİRMİ BF3 U Bİ DE BETA SİNİ NERDEN İNDİREBİLİRİM?
  • ben ne Alpha ne de Beta'yı kendim oynadım ama sırf şu ana kadar gördüğüm videolardan bile bu Metro haritasından gına geldi.

ön sipariş vermediğime çok memnunum, hemen de key almayacağım, bekleyeceğim biraz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Ekim 2011; 9:02:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynameisviktorreznov

İNTEL PENTİUM DUAL CORE 2.80 GHZ İSLEMCİM 3GB DDR3 RAM ATİ HD4450 VEYA 4350 (TAM HATİRLAMİYORM) EKRAN KARTİM VAR PC CALİSTİRİRMİ BF3 U Bİ DE BETA SİNİ NERDEN İNDİREBİLİRİM?

orginsi indir ordanda betayı inidr
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

ben ne Alpha ne de Beta'yı kendim oynadım ama sırf şu ana kadar gördüğüm videolardan bile bu Metro haritasından gına geldi.

ön sipariş vermediğime çok memnunum, hemen de key almayacağım, bekleyeceğim biraz...

ben ön şiprasiş verdim mutluyum :) ama betadan biraz sıkıldım 32 ye 32 gelince full sıkılmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vacao

İmzadaki sisteme nasıl upgrade yapsam İyi sonuç alırım arkadaşlar? yorum bekliyorum. iyi forumlar.

İntel E8400 - Gigabyte X38-DQ6 - Xtreem 2GB 800MHZ - HIS HD 4870 - Seagate 500 GB 32 NQ - OCZ StealtStream 600W - Lian Li PC 007 - Samsung 223BW 22''

Sana bir fikir olması için;

Q8200 2.33Ghz @ o.c ile 3.0GHZ
    ASUS GTX460 DirectCU TOP 1GB
    A-Data 4GB DDR II 800Mhz @1000Mhz

Bu sistem ile high ayarda 1680*1050 çözünürlükte rahat oynuyorum...

sana tavsiyem.. 2GB daha ram al ve ekran kartını değiştir 2.el düşünürsen HD5870-HD5850 veya GTX470 - GTX460 alabilirsin..sistem tavsiye bölümüne yaz istersen yardım eden çok olur..
  • iyiki su an betayi oynamiyorum, oyundan sogumak istemem
  • ya arkadaşlar biribirimizi ekleyelim ben masster killer
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcoregamer35

quote:

İNTEL PENTİUM DUAL CORE 2.80 GHZ İSLEMCİM 3GB DDR3 RAM ATİ HD4450 VEYA 4350 (TAM HATİRLAMİYORM) EKRAN KARTİM VAR PC CALİSTİRİRMİ BF3 U Bİ DE BETA SİNİ NERDEN İNDİREBİLİRİM?

ORGİNS NE Bİ DE PC İM KALDİRİRMİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

mediumda oynarsın bence http://www.origin.com/uk/about al burdan indir sonra üye ol giriş yap steam gibi bişey store bölümüne gir orda battefiled 3 bet afalan yaazar yordan indir be sonra my gamesden aç oyunu battleloga gidecek ordan söylenenleri yap ve oynamaya başla beni de ekle masterkiller35 :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

mediumda oynarsın bence http://www.origin.com/uk/about al burdan indir sonra üye ol giriş yap steam gibi bişey store bölümüne gir orda battefiled 3 bet afalan yaazar yordan indir be sonra my gamesden aç oyunu battleloga gidecek ordan söylenenleri yap ve oynamaya başla beni de ekle masterkiller35 :)

Tmm Ayarlicam Bakiym

• 10-15 dakika oynadım, nedense sıkıldım birden oyundan çıkma hissine kapıldım ve çıktım. Beni de sarmadı...
  • Bir şey değil Vacao aynı upgrade i param olsa ben yapıcam ama durumum yok. Bu arada oyunu içine etmiş bazıları nasıl bir bug bulduysa artık 317 kill ile rank 145 olmuş gelinecek son noktaya getirmiş charını :)http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/McParadox/işte bu yüzden betada yapılan herşey silinecek gidecek olduğu için sıkıntı olmaz diğerlerine nede olsa beta bu hile filan yapılıyodur pb kapalı çünkü.
  • Gerçekcilik hissi çok güzel, bence beta hali buysa, gerçeği müthiş olur, ben beğendim
  • Arkadaşlar bir sorunum var. Beta sürümünden midir nedir anlamadım.

Ati 5850 kart kullanıyorum, oyunun grafik ayarlarından en düşüğüne de ayarlasam herhangi birşey değişmiyor. Ne grafik kalitesi ne de fps değişmiyor. nasıl aşabiliriz bu sorunu?
  • evet bugün 11.9 driverını yükledim ve oyuna girdim custom yapıp herşeyi ultra yapıyorum ekstra olarak AA'nın altında AA ile ilgili birşey var onuda high yapıyorum ve acı gerçekle karşılaşıyorum fps dahada düştü bu driver ile 30fps civarı alıyorum 1680*1050 çözünürlükte oyunda bir sorun var aynı ayarlar ile ilk çıktığında 55-60 alıyordum sonra 40-45'e düştü bugünde 30fps civarlarında dolanıyorum anlamadım ben bu işi. hd5870 kullanıyorum bu arada.

Ayrıca high yapınca 60fps civarı görüyorum rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

evet bugün 11.9 driverını yükledim ve oyuna girdim custom yapıp herşeyi ultra yapıyorum ekstra olarak AA'nın altında AA ile ilgili birşey var onuda high yapıyorum ve acı gerçekle karşılaşıyorum fps dahada düştü bu driver ile 30fps civarı alıyorum 1680*1050 çözünürlükte oyunda bir sorun var aynı ayarlar ile ilk çıktığında 55-60 alıyordum sonra 40-45'e düştü bugünde 30fps civarlarında dolanıyorum anlamadım ben bu işi. hd5870 kullanıyorum bu arada.

Ayrıca high yapınca 60fps civarı görüyorum rahat.

11.10 önizleme sürücüsünü yüklemen gerekiyor. bf3 için ayar çekilmiş sürücü 11.10
  • arkadaşlar oyunun multi kısmı yeni oyun motoruyla yapılmadı single kısmı yeni motorla yapıldı biryerde okumuştum o yüzden sistemlerde sıkıntı yaratacagını sanmıyorum oyunun demosuda bunun göstergesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlı06 -- 3 Ekim 2011; 5:59:19 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.