Şimdi Ara

Bf3 BETA Sizce Nasıl???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir bf2 oyuncusu olarak oyunu beğenmedim pek.Gözüm bf2 arıyor gerçekten.Herşey çok karışık ve oyunda bir gariplik var..Çok fazla ayrıntı var..Beklediğimin altında çıktı çevremdekilerde aynı şeyleri söylüyorlar..Sizce?Tabi bf2 oynıyanlar daha iyi cevap verir bu oyun için:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 1 Ekim 2011; 0:04:36 >

• ben toplamda 15dk bişi oynadım başıma ağrı girmişti kapamıştım pek zevk alamamıştım nedense sonuçta beta diyedir heralde. bc2'nin betasını hatırlayan vardır heralde berbat ötesiydi full sürüme göre. optimize sorunları bug'lar dengesizlikler vardı. bf3'ü çok deneyemedim gerçi şimdi kötü desem yanlış olur yinede. bence sanki beta için seçilen harita pek güzel değil gibi.
  • Yerde sürünmeye başladığınızda mutlaka yerin içine geçiyorsunuz :D bu bug var beta diye es geçtim normaldir..+ olarak ara ara ittire ittire gidiyor benim adam... rakip 1-2 sn önde, lag olabiliyor..ama sanıyorum hevesli çok ve sunucu yoğunlugundan.ben çok karmaşık bulmadım açıkcası detay konusunda haklısın detay var fakat silahlar adaletli geldi.mükemmel bir silah görmedim fakat eklentiler ve kullanma yeteneğiniz size avantaj sağlıyor.burada terazi bence iyi yapılmış.neticede 3,5 gb lık bir betadan bahsedioruz grafikler hakkında yorum yapmak adaletsizce olur ama zaten kötü olacağını kimse beklemiyor kanımca..ön sipariş vermedim ama bence alınıp oynanacak bir oyun kim ne derse desin.
  • grafikler hariç pek sarmadı benide
  • grafikler güzelde çok cıvıl vıcıl kımıl kımıl düşmanları göremek epey zor oluyor
  • tekrar denedimde bc2 hayranı biri olarak beni pek sarmadı ztn ekonomik kriz içersindeyim sanırım oyunu almaktan vazgeçtim.

buarada bc2 satıyorum elimde 2 oyun var almak isteyenler pm gönderebilir :)
  • bence MUHTEŞEM!
    sonuçta bu bir BETA. bu böyle ise FULL sürümüne şimdiden %100 inandım. bu kez olayı bitirecekler.
    betayı 15dk oynayan arkadaşlar oyun hakkında yorum yapmasın. harita okadar genişki takım maçlarını kaybedince bile bir diğer harita bir önce oynadıgınız harita ile baglantılı.
    kısacası devası bir çatışma alanı var ve etrafınızdaki bir arkaplan FOTOĞRAF DEĞİL... hepsi etkileşimli. mermilere füzelere tepki veriyorlar vs...

AMD Athlon II X4 2.6ghz
    3gb ram (normalde 8gb ama win7 32bit kullanıyorum)
    ve HD5850 pcs+ kartım var

tüm ayarları ULTRA ya çekip 16X AA ile bile 50-55 FPS alıyorum 1680x1050 çözünürlükte.

gerisini siz düşünün. bir en yogun bölgelerde bile 50nin altına inmedi.

benim yorumumda budur..
  • Bende oyunu beğendim alphasına göre oldukça geliştirilmiş ufak tefek buglar var zaten oyun bitmiş sayılır oyuncular sayesindede 3 haftada ne kadar bug varsa düzeltip sürerler piyasaya, ayrıca performans olarak full sürümde bundan daha iyisini beklemeyin adamlar grafik motorunu tamamen oturtmuşlar zaten o yüzden tüm ince ayarları yapabiliyoruz o kısmı bitirmişler. Optimizasyon oldukça güzel hd5870 ile 50-60 fpsde tutunuyor genelde pc fakat oyuna defans oalrak başladım bahçede 60fps civarı takılıyordum sonra aynı bahçede atak olarak oynadığımda 30-35fps ile başladım ya oyunda bir bug var yada sv'de bir sıkıntı var yada atak oynadığım sırada ultra aktif oldu fps sürünmeye başladı diyeceğim fakat 5850 ile 50-55 aldım diyor arkadaş o zaman sorun bende değil diye düşünüyorum.

@kumandan oyuna ultra yapıp girdim 4xAA var en yüksek sen nasıl 16xAA yaptın?
  • Gerçekten çok detay var birde yanlış map seçimi,arkadaş nerde olduğumu anlıyamıyorum o tren istasyonu alt taraf nedir öyle?Tamam görsel şenlik olsun diye koymuşlarda çok abanmışlar kayboluyorum kaç saattir oynamama rağmen..neyi ne olacağı belli olmuyor mesela belki bf2 de karkandı hatırlarsınız?O mapte bf2 ye başlamıştık öyle sarmıştıki buna bir hevesle girdik ama çokta aham şaham birşey yok(grafiklere laf sölenmez) 9 10 saattir oynuyorum sürekli server da başlara oynuyorum beğendim tamam ama fazla haraketlilik yok gibi yani meydana çıktığınız zaman ya yatıcaksınız bir yere ya da ölceksiniz.Sniper Rulez yine:)inşallah oyun çıktığında yanılırım diyer mapler için .Değişecek olan çokta birşey olmaz oyun akışı olarak,evet silahlar iyi gayet ama bazen elime fena silahlarda geçmiyor değil :)

Bazı merak ettiğim sorular var

1) bu Kullandığımız şimdiki account level atlıyoruz vs vs orjinal cd key elimize geldiğimizde devam edebilecekmiyiz?Yoksa mal gibi tekrarmı uğraşıcam ben bu silahları çıkarmayı ? devam etme şansı umarım vardır yeni key girerek.

2)Birde biz takımca önde oluyoruz mesela pat diye your team lost geliyor,kapışmalar tünelde olmasına rağmen adamların tek yeri kalıyor oda tüneldeki son yerleri , biz önde olmamıza rağmen yenilmiş oluyoruz anlamadım o işi.

3)medic ölüyü kaldırmak için şok aletleri vardı galiba onlar sonradan çıkıyor sordum öyle dediler?yani level atladıkça?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 30 Eylül 2011; 2:53:01 >

• Benim ekran kartı ati 6770 vapor x oyunu iyi bir şekilde oynuyorum kasmıyor pek. kuzeninde ati hatırlamıyorum modelini 5000 serisiydi galiba.İkimizde de arada sırada böyle beyaz şimşekler çakıyor gibi sağ sol yapınca renkler bi garipleşiyor beyaz birşey gidip geliyor en son çıkan driver yüklememize rağmen.Ekranda garip garip çizgiler oluyor nadiren.Bu sizde de oluyormu ?Grafiksel bir sorun belli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 30 Eylül 2011; 2:53:12 >
  • Sana katılıyorum kardeşim pek bize göre değil gibi yani bf2 nin oyun için heycanı yok Ondna aldığım zevki alamadım açıkças.Oyun çıkmadı ama belli nasıl olacağı.Bekleyip görelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 1 Ekim 2011; 0:07:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

bence MUHTEŞEM!
    sonuçta bu bir BETA. bu böyle ise FULL sürümüne şimdiden %100 inandım. bu kez olayı bitirecekler.
    betayı 15dk oynayan arkadaşlar oyun hakkında yorum yapmasın. harita okadar genişki takım maçlarını kaybedince bile bir diğer harita bir önce oynadıgınız harita ile baglantılı.
    kısacası devası bir çatışma alanı var ve etrafınızdaki bir arkaplan FOTOĞRAF DEĞİL... hepsi etkileşimli. mermilere füzelere tepki veriyorlar vs...

AMD Athlon II X4 2.6ghz
    3gb ram (normalde 8gb ama win7 32bit kullanıyorum)
    ve HD5850 pcs+ kartım var

tüm ayarları ULTRA ya çekip 16X AA ile bile 50-55 FPS alıyorum 1680x1050 çözünürlükte.

gerisini siz düşünün. bir en yogun bölgelerde bile 50nin altına inmedi.

benim yorumumda budur..

niye yorum yapmayayım onu anlamadım? 15-20dk oynadığımı belirtipte yorum yaptım dimi?

• Bi giremedim oyuna.Ya matchmaking.. yazıp kalıyor yada "Failed to ping closest servers, please try again. If this happens frequently, check your firewall settings" hatası veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minderbob -- 30 Eylül 2011; 3:02:44 >
  • firewall la ilgili ne olabilir acaba ilginç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZealotTR

Bazı merak ettiğim sorular var

1) bu Kullandığımız şimdiki account level atlıyoruz vs vs orjinal cd key elimize geldiğimizde devam edebilecekmiyiz?Yoksa mal gibi tekrarmı uğraşıcam ben bu silahları çıkarmayı ? devam etme şansı umarım vardır yeni key girerek.

2)Birde biz takımca önde oluyoruz mesela pat diye your team lost geliyor,kapışmalar tünelde olmasına rağmen adamların tek yeri kalıyor oda tüneldeki son yerleri , biz önde olmamıza rağmen yenilmiş oluyoruz anlamadım o işi.

3)medic ölüyü kaldırmak için şok aletleri vardı galiba onlar sonradan çıkıyor sordum öyle dediler?yani level atladıkça?

Kendime göre sorularını cevaplamaya çalışayım;

1- Betada olan betada kalır betada kastığın level ve unlocklar silinir beta bitince benim betadan anladığım bu. Daha önce katıldığım betalarda çeşitli oyunlarda hep böyle olmuştu.

2- Takımın önde arkada olması birşey değiştirmiyor çünkü frag yada puanla ilgili değil kazanma 2 adet koruman gereken yer var onları patlatırlarsa veya sen saldırırken patlatmada geç kalırsan kaybediyosun.

3- medic şok aletini açtım ben medic ile biraz oynayıp frag yapman lazım.

• bende hallettim hepsini sağolasın;)
  • Yaklaşık 1.5 saat falan oynadım ama pek beğenmedim.Büyük bir hayalkırıklığına uğradım .Vuruş hissi yok gibiydi sanki.Beceremediğimden falan çamur atmıyorumki video kaydettim zaten göndericem youtube'a.Sadece oyunu beğenemedim işte.

1680x900 - Herşey Medium'da AA kapalı kapalı alanlar dahil 50-80 FPS oynadım.Açık alanlarda arada 48-49'a düştüğüde oldu tabi.

Birde acayip oyundan attı.Niye anlayamadım.Lag falanda yoktu hiç takılma vs birşey hissetmemiştim hiç.

• Oyun görsel ve ses açısından harika görünüyor fakat benim kendi çapımda yaşadığım tek sorun düşmanı ve dostu ayırt edememek. Yani kafasında bi isim olsun bi bişey olsun falan anlayamıyorum sağ üstteki frag yapılan tabloya baktığımdada sanırım herkez bu sorunu yaşıyor çünkü çok fazla takım arkadaşını öldüren görüyorum. Umarım betaya özel bir durumdur bu düşmanı tanıyamamam =)
  • Grafik açısından oldukça doyurucu, 1.5 saat oynadım, bug yumağı olduğu kesin, adamlar bazen öldü mü kaldı mı anlayamıyorsunuz, adamlar respawn olurken süpermen gibi uçarak geliyorlar , sniper silahlar gene kral, vuruş hissi sıfırın altında tünelden içeri giriyorum biryerden ateş ediyorlar ama ikona bakana kadar iniyoruz bc'de adamın sağa sola eğilmesinden bile anlaşılıyor nereden ateş edildiği, takım arkadaşlarını ayırd etmek bazen çok zor oluyor. Ancak bunlar beta olduğu için ki zaten betanın amacı bu sorunları görmek

bu arada adamın gözüne flashlight tutup görüşü sıfıra indirme olayına bayıldım çok iyi düşünülmüş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 30 Eylül 2011; 9:52:27 >

• Ben adam gibi oynayamadım bile her yerden adam çıkıyor ve tek kurşunda indiriyorlar beni.

Sesler çok iyi grafiklerde iyiydi ama oyundan pek zevk alamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.