Şimdi Ara

Bf3 BETA Sizce Nasıl??? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmanlı06

arkadaşlar oyunun multi kısmı yeni oyun motoruyla yapılmadı single kısmı yeni motorla yapıldı biryerde okumuştum o yüzden sistemlerde sıkıntı yaratacagını sanmıyorum oyunun demosuda bunun göstergesi :)

DICE oyun çıktığında grafiklerin çok daha iyi olacağını açıklamış. yani şu ana kadarki ekran kartı testleri suya düşebilir benden hatırlatması.

KAYNAK:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-BF3_Grafikleri_Final_Surumunde_Daha_iyi_Olacak-20299.htm

• Birçok göze batan bug olmasına ragmen betada bile azımdan sular akarak oynadım , oynuyorum oyunu Bunlar tam sürümde komple giderilemese bile 1. yamayla ben bu oyunun çok daha iyi olucagına eminim , Dice gerçekten ugraşmış.. Ayrıca 32 kişi varken bile oyunda bazı zamanlar ortalık resmen savaş alanına dönüyor. oyunun sesleri zaten olayı tamamen bitirmiş durumda ses konusunda daha iyisi yapılamaz kanımca... 64 kişiide ben bu oyunun vericegi zevki düşünemiyorum bile %100 alıcam oyunu.
  • Oyunu pc ve xboxda oynadım fakat pek iç açıcı gelmedi.BC2'nin tadını alamadım nedense
  • Bu oyun BF2 deki savaş ortamından ziyade tam bir konsol oyunu oynuyormuşsun havası veriyor. BF2 nin devamı ile alakası yok bu oyunun. BF2 nin devamı olarak bekleyenler hayal kırıklığına uğrar. Bildiğin BC3 olmuş bu. Konsollara çıkartıp daha fazla para kazanalım yolu ilen bir efsane daha böylelikle yok olmuş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouR@ck

Bu oyun BF2 deki savaş ortamından ziyade tam bir konsol oyunu oynuyormuşsun havası veriyor. BF2 nin devamı ile alakası yok bu oyunun. BF2 nin devamı olarak bekleyenler hayal kırıklığına uğrar. Bildiğin BC3 olmuş bu. Konsollara çıkartıp daha fazla para kazanalım yolu ilen bir efsane daha böylelikle yok olmuş oldu.

• Oyunu kesintisiz 10 dk'dan fazla oynayamadım.. Bir anda masaüstüne atıyor.. Beta diye çok bir şey beklemiyorum doğrusu, çünkü adı üstünde beta.. Ama oyunda çok güzel detaylar var.. Lazer olayı, snipe'in dürbünün parlaması, fenerin gözünüzü alması.. Bunun gibi çok hoş detaylar var.. Seslerin herkes zaten çok iyi olduğunu farketmiş.. Özellikle yanınızdan geçen füzenin sesi çok hoş olmuş.. Bir de hani çatışma hissiyatı daha fazla oyunda, daha hissedilir olmuş önceki oyunlara nazaran.. Oyun kastığı zaman benim aldığım zevk baya düşüyor.. i5 2500K, gtx 460 ile pek de iç açıcı performans aldığım söylenemez.. O yüzden ben çok bir şey anlayamadım beta'dan.. Ayrıca zaten grafikler hazır değil belli, o videolarda izlediğimiz görüntüler yok.. Hele bi full sürümü çıksın ondan sonra net konuşalım.. Şuan için çok bir yorum yapmamalıyız diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 3 Ekim 2011; 9:59:00 >

• bf3 den hiç beklemediğim buglar oluşmuş ben bile bu buglara takılmaktan bıktım :D umarım dice bu sorunları tam sürümde çözer ve keyifli bir oyun oynarız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Oyunu kesintisiz 10 dk'dan fazla oynayamadım.. Bir anda masaüstüne atıyor.. Beta diye çok bir şey beklemiyorum doğrusu, çünkü adı üstünde beta.. Ama oyunda çok güzel detaylar var.. Lazer olayı, snipe'in dürbünün parlaması, fenerin gözünüzü alması.. Bunun gibi çok hoş detaylar var.. Seslerin herkes zaten çok iyi olduğunu farketmiş.. Özellikle yanınızdan geçen füzenin sesi çok hoş olmuş.. Bir de hani çatışma hissiyatı daha fazla oyunda, daha hissedilir olmuş önceki oyunlara nazaran.. Oyun kastığı zaman benim aldığım zevk baya düşüyor.. i5 2500K, gtx 460 ile pek de iç açıcı performans aldığım söylenemez.. O yüzden ben çok bir şey anlayamadım beta'dan.. Ayrıca zaten grafikler hazır değil belli, o videolarda izlediğimiz görüntüler yok.. Hele bi full sürümü çıksın ondan sonra net konuşalım.. Şuan için çok bir yorum yapmamalıyız diye düşünüyorum...

dediklerin doğru daha grafikler bile hazır değil tam sürümü beklemek şarddddd

• arkadaşlar benim sistem amd phenom2 x3 720 be 3.2 ghz de kullanıyorum
    4 gb ddr3 1666mhz ram var ekran kartımda gtx560ti
    ayarları normalde kullanıyorum.hıgh a alınca bazen takılmalar olyuo acaba işlemcidenmi kaynnaklanıyo yoksa serverla felanmı ilgili ? pek lag gibi değil takılmalar. bide kontrol ayarıyla ilgili bi sıkıntım var. mesela sniper dürbününün açık kalması için sağ tuşa basılı tutmak şartmı bi bassam açılsa bi bassam kapansa böyle bi ayar yokmu ? mesela eğilme için buldum bu ayarı ama dürbün için bulamadım
    oyuna gelince pingler bad company 2 den çok daha iyi gibi geldi bana. sıfır lag la oynadım genelde. acaba oyuncu sayısı az diyemi ? bc2 de pingler çok kötüydü genelde.
    grafiklerde yukarda arkadaşın dediği gibi bc2 den pek farklı gelmedi bana(silah kaplamaları bariz daha iyi askerlerin yüz modellemeleri de öyle ama çevre detayı kamuflaj felan bc2 gibi) ama videoda izlediğimiz özellikle single görüntüleri harikaydı o havan atan asker jipten inenler felan.inşallah tam sürümde multi de o seviyeye ulaşır.

• 2 gün online oynadım rütbe 23 oldu kısaca beş para etmez online modu :D kim kimin takımında hiç belli değil defans ve atak yapan takımların elbise renginden tut herşeyi aynı sadece gaz maskesinden ayırt edebiliyorsunuz... silahların etkisi modele göre değişmiyor olumlu yanı sadece seslerin çok iyi olması + oyun çok güzel olmuş ...... çıkar çıkmaz torrente asılacak ilk kişilerdenim ama dediğim gibi online modu beş para etmez
  • Kimin ne yaptığı belli değil, bir oyunda en nefret ettiğim şey curcuna karambol kaos ortamıdır. Bf1942'deki o şahane savaş ortamını gitgide bozdular sonunda cod benzer sokak çatışması ağırlıklı bir oyuna dönmüş oyun. Grafikler sesler güzel ama biz bu oyunu böyle sevmemiştik eski tadı bilen arayan oyuncular bu oyundan çok zevk alamayacaklar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatonair

2 gün online oynadım rütbe 23 oldu kısaca beş para etmez online modu :D kim kimin takımında hiç belli değil defans ve atak yapan takımların elbise renginden tut herşeyi aynı sadece gaz maskesinden ayırt edebiliyorsunuz... silahların etkisi modele göre değişmiyor olumlu yanı sadece seslerin çok iyi olması + oyun çok güzel olmuş ...... çıkar çıkmaz torrente asılacak ilk kişilerdenim ama dediğim gibi online modu beş para etmez

Şu andaki haliyle ben de pek anlamıyorum doğrusu kim kimdendir. Üzerinde isim yazmayanlara ateş ediyorum ama BC2'deki gibi ilk bakışta "tamam bu düşman" diyemiyoruz nedense. BF 19xx serilerinde ne güzeldi, hemen anlaşılıyordu üniformalardan.

• kafasında mavi ok olmayana ateş et :D işin özü bu
    gerçekten kamuflajdan adam seçemiyosun ama her müttefiğin tepesinde mavi ok her squad üyesinde yeşil sınıf bildiren amblem var ikiside yoksa ateş et gitsin çok zorlanmadım ben
  • ben oyuna giriyorum ama 10 sn sonra donuyor oyun,nedenini bilen varmı acaba? tek el ateş etmeden oyun kitleniyor sinir oldum kaç saatir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

ben oyuna giriyorum ama 10 sn sonra donuyor oyun,nedenini bilen varmı acaba? tek el ateş etmeden oyun kitleniyor sinir oldum kaç saatir

Ben oyuna bile giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

kafasında mavi ok olmayana ateş et :D işin özü bu
    gerçekten kamuflajdan adam seçemiyosun ama her müttefiğin tepesinde mavi ok her squad üyesinde yeşil sınıf bildiren amblem var ikiside yoksa ateş et gitsin çok zorlanmadım ben

Ben herkese önce bir sıkıyorum, hiç polemiğe girmeden. Düşmansa ölüyor, değilse kalıyor.

BC 2'de bayağı kolaydı mavi üniforma vs. bej üniforma hemen belli oluyordu. Burda zor vallahi, önce vur sonra sor gidiyoruz bakalım.
  • dostum sen resmen önce kafasına sıkmışsın bi daha yaparsan ayağına sıkarım diyosun
    aslında en mantıklısı da Allahtan friendly fire yok. bide ortalık karıştığında mermi dayanmaz herkese birer kez sıkmaya.üniforma değişmesi şart bence yada başka bi şekil gerekli.zaten battlefield serisinde adamlar base ye sızdımı çok sakat kim nerde belli değil. cod un o yönü biraz daha iyi etrafında ne olup bittiğini çok iyi seziyosun.çünkü radar çok etkin bi şekilde çalışıyo ama ondada spawn dengesizlikleri var. yani zor olan bi olay kamuflaj yüzünden dahada zorlaşmış inşallah bu duruma bi çözüm gelir
  • Bu resmen badcampany 3 ile cod karışımı bir şey olmuş.nerde araçlar?nerde o güzelim heli nerde o uçaklar? herhalde olacak ama betasında görebilseydik keşke....
  • nedense oyun 10 sn sonra donuyor anlamadım ben bu işi?
    serverlara bağlanıyorum oyuna giriyorum sonra çok geçmeden donuyor oyun,betadanmı bilemiyorum ama sistemim yeterli oyun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

dostum sen resmen önce kafasına sıkmışsın bi daha yaparsan ayağına sıkarım diyosun
    aslında en mantıklısı da Allahtan friendly fire yok. bide ortalık karıştığında mermi dayanmaz herkese birer kez sıkmaya.üniforma değişmesi şart bence yada başka bi şekil gerekli.zaten battlefield serisinde adamlar base ye sızdımı çok sakat kim nerde belli değil. cod un o yönü biraz daha iyi etrafında ne olup bittiğini çok iyi seziyosun.çünkü radar çok etkin bi şekilde çalışıyo ama ondada spawn dengesizlikleri var. yani zor olan bi olay kamuflaj yüzünden dahada zorlaşmış inşallah bu duruma bi çözüm gelir

bir kaç serverde denk geldim ff'ye yukarıda düşmandan çok teammate isimler geçiyordu. yeşil-yeşil, kırmızı-kırmızı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.